В шоке если честно
Надеюсь, неправда
Еще И Данилові вякало сегодня, кто не верит в кобеля, не место в командовании, намекая на Залужного
Надеюсь, неправда
Лисий хвост• 07 ноября 2023
Ті барабани тягають, тендер був відмінний, а бабу ту за такий закуп не посадили і не посадять
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2023
Ответ дляtrickywicky
Думає не гірші, ніж в секті месії з комплексами
Це ж і є секта сивочолого - месії з комплексами, який ніяк не може змиритись , що програв якомусь коміку. Пішов 4й рік
Ответ дляsvetlapanna
Да, вчера сорслуживец признался. что он подарил. что он и не думал.
Не знав соседней теме меня заклевали зе-фанатки, но ..
не верю.
Ну реально.Взяли какого-то майора. ну подарил, ну и что?С покойника взятки гладки. Метод фсбшников. Тот дарил или не тот, кто его знает . как оно было.
не верю.
Людей тримають за ідіотів.
Глава МВС про загибель помічника Залужного:
Забрав гранату в дитини та висмикнув кільце.
Спершу до рук боєприпас взяв син та почав крутити кільце.
Далі військовослужбовець забрав гранату в дитини та висмикнув кільце, спровокувавши трагічний вибух’.
Цей же проросійський Клименко про ’кротів ’російських написав,що все норм.й рос.паспорти в нашій МВС теж норм.
!!! Співрозмовник УП в Генштабі зазначає, що Частяков закінчував Військову академію в Одесі і точно знав, як поводитися з гранатою.
Ніколи не повірю ,що кадровий військовий дасть своїй дитині погратися гранатою .
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2023
Ответ дляМанула
Бог з тим Порошенко, головне щоби Україна не програла ... А ви се граєтесь ’а от ваш Порошенко ...’ Все смішно, да?
Він головний розхитувач в Україні, і це загроза під час війни.
Ответ дляЕленнн
У нас новий презЕден добув майже весь срок, а їм муляє до сих пір.
о прошивка класна,респект. навіть мульйон зашкварів його команди не бачать...
ну що сказать, вірною дорогою ідем товаріші.
Радію,що що хоч вам з кожним днем стає краще і краще ..
А у нас- страшна війна і кінця їй не видно.., .сотні тисяч загинувших, зруйновані життя, країна в цейноті, ..
Безумна відкрила рота на Залужного,певно хтось наказав ; ’Фас’
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2023
Ответ дляМанула
у вашій голові так, самий страшний ворог, не то що пу
Такого нема, щоб найстрашніший. Але палки в колеса вставляє добре. І створення цієї теми, досі не знесеної, хоч із спростуванням - тільки один приклад ´роблти´
Ответ дляМанула
Скажіть мені, кому вигідно щоби безумна досі очолювала комітет з Нацбезпеки? Це сюр та божевілля
ЕС подали на її звільнення з посту комітету,СН поставили її головою комітету.
Заяву ЕС навіть не прийняли до розгляду.
Комусь дуже не потрібна перемога України, тому зачистки заступників Залужного,тому звільняють поверх голови Залужного,тому й вбили ще одного заступника в стилі ФСБ.Ермак перейшов червоні лінії.
Про зняття Залужного вже місяць йдуть чутки.
Побачим.
Сподіваюсь не буде,якогось трагічного випадку з Залужним інакше Україні не виграти.
Заступників Залужного порушуючи всі закони прибирає пан Зеленський.Напевне,що б звязати руки.
Так ,як і Червінського посадили в тюрьму без вини.Обезглавивши нашу розвідку.На радість росіянам.
Найкращий український розвідник сидить не в російській тюрмі,а в українській.В розпал бойових дій.
І це явно не на користь України
Побачим.
І це явно не на користь України
Відкрита допомога росії.
Iryna Gerashchenko
56 мин. ·
Сьогодні мало відбутися зазделегідь заплановане спільне засідання комітетів закордонних справ ВР і Бундестагу. Німецькі колеги дуже нас чекали, в них багато запитань й щодо війни, допомоги ЗСУ, відновлення.
Але спікер не підписав нам відрядження. Тож спілкувалися онлайн.На фронті важко. Ми повинні зробити все , аби допомогти з ЗСУ із забезпеченням. В цей час міжпарламентська робота депутатів блокується і це справжнє шкідництво, бо ніякий зум не замінить особисте спілкування. Це відзначили і наші німецькі колеги.
Вони зазначили, що важливо забезпечити безперешкодну зовнішню діяльність українських парламентаріїв для розбудови та зміцнення проукраїнської міжнародної спільноти.
Запросили німецьких колег відвідати Україну. Також чекаємо їх підтримки на шляху до ЄС і НАТО.
Чому борються з ЕС,а не з росіянами?
Iryna Gerashchenko
56 мин. ·
Чому борються з ЕС,а не з росіянами?
Ответ дляНина____
Оп чём речь? У нас вообще всё зашибись. Буквально, куда не плюнь.
Справді?
Iryna Gerashchenko
3 д. ·
Олігархічний телеканал , 25 % акцій якого належать родині Медведчуків, отримує гроші з держбюджету.
На марафон в бюджеті воюючої країни йде 2 млрд грн.
Орденоносна пропагандистка, яка за тиждень до війни тягла в ефір Ксюшу Собчак вчити нас жити, тепер зібрала експертів для виконання важливого бойового розпорядження Банкової- обгадити Залужного і його чесну статтю в The Economist.
Просто правда діє на пані Наталю і її гостей як часник на нечисту силу .
На це гівно йдуть податки, в тому числі , військових.
Iryna Gerashchenko
3 д. ·
На цьому фоні.
Яке ганьбище. Зараз в ток- шоу Української правди включився генерал- майор , командуючий ССО Віктор Хоренко, якого сьогодні Зеленський своїм указом звільнив з посади.
Про своє звільнення бойовий генерал дізнався зі ЗМІ.
Після цього він говорив з Головнокомандуючим Залужним і ВФ начебто, не подавав подання на звільнення й до виконання ним бойових завдань запитань не було.
Генерал не розуміє, за що його звільнили. Він до останнього планував ряд операцій, його відсторонили без попередження.
І з ним ніхто навіть не говорив.
Хіба так можна чинити з бойовими генералами? Хіба не можна зустрітися з військовим і сказати про прийняте рішення? Яка це мотивація для військових?
І з ним ніхто навіть не говорив.
Ответ дляРеверанс
Справді?
Iryna Gerashchenko
3 д. ·
Iryna Gerashchenko
3 д. ·
«новина» про медведчуків - «это другое» (с)
сарказм
В проєкті бюджету на 24 рік уряд Зеленського- Шмигаля залишають майже 2 млрд на марафон, ці кошти підуть на олігархічні канали.
Також в повному обсязі залишаються гроші на серіали. Хоча ВР проголосувала поправку, якою перенаправила 440 млн на реабілітацію поранених військових. Але КМ її не врахував.
Тобто , серіали , які знімають фірмочки, наближені до ОП, важливіші за лікування наших воїнів?! Реально, уряд крис, а не державників!
Coffee is Love• 07 ноября 2023
Ответ длянинель 1919
а у нас есть выбор? мы нью сев. корея....рабы запертые в клетку сторожить выжженые земли господ
от бідося. на ланцюгу вас особисто тримають?
Ответ дляНина____
А у второй армии мира все прекрасно?Сколько их уже погибло?Тысяч триста?А сколько безногих,безруких?В ЧУЖОЙ СТРАНЕ ПОГИБЛИ ХРЕН ПОЙМИ ЗА ЧТО.А..хотя как это за что?Бабла хотели поднять,дома ж работы нет..)
Безуглу з повишеніем.
Новие молодиє ліца.
Iryna Gerashchenko
5 д. ·
Несемося! Регламентний комітет відмовився розглядати проєкт нашої постанови про відкликання пані Безуглої з комітету нацбезпеки.
А в самому комітеті нацбезпеки створено новий підкомітет з цивільного нагляду і контролю на безпековим і оборонним секторами. Його головою призначено… пані Безуглу. Цікаве призначення на фоні інформації про те, що керівники підрозділів збирают інформацію про політичні вподобання своїх підлеглих.
Безугла вже наконтролювала в ТСК по вагнерівцям. Вона не втомлюється щотижня ображати військових. Ідеальна кандидатура на новий «натовський» підкомітет.
Р. S. Це один з останніх постів Сергія Іконнікова. Він загинув в свої 25.
Я не знаю, як можна голосувати за Безуглу хоч кудись. Немає слів
Новие молодиє ліца.
Iryna Gerashchenko
5 д. ·
Вже Ар´єв дав задню, пише що нема такого подання. Але вже москалі підхопили і кругом пишуть про звільнення Залужного. Задовбали ті ’експерти’ порошенківські, то Гончаренко про вибори пише, то Ар´єв про звільнення Залужного. Де вони то беруть? Мелють тими язиками казна що, аби зраду розносити.
Sova splushka• 07 ноября 2023
Ответ дляРеверанс
Але винен та шкодить країні саме Порошенко, не переплутайте!
genteestupida• 07 ноября 2023
Ответ дляЛисий хвост
Ага , ниче не меняется , поэтому на все поф
genteestupida• 07 ноября 2023
Ответ дляIsidda
Ой как интересно что у них там (( ( да хоть армагедон ) им все равно сколько убито , нам и подавно ..
Ответ дляРеверанс
Про вибори першим сказав Стефанчук.
Не перекручуйте будь-ласка
А декілька днів тому Кулеба
Кулеба: Зеленський зважує, чи проводити вибори навесні
Навіщо вони робили ці вкиди? Чому Зе тільки вчора виступив з заявою про неможливість виборів? Чого мовчав стільки часу? Маю надію, що не збрехав, як було не раз