Zoya1985• 07 ноября 2023

Подскажите какие это грибы? И как их можно использовать

Добрый день! Муж привез грибы из области, грибник сказал называются польские. Их много. Как мне их переработать?
mari_klim• 07 ноября 2023
Ответ дляSanechko
Але хоч не відварюйте їх.
Буде бяка- гума.
Принаймі, так у мене завжди
Я їх одразу смажила. Коли інших було повно, я їх не брала.
Да і коли з лісу по три відра принесеш хороших грибів, то явно усі не посмажешь)) все одно прийдеться варити і в банки закривати)
mari_klim• 07 ноября 2023
Ответ дляslpplp
Тут деякі і червоні мухомори їдять сирими … їдять Muchomor czerwieniejący , Czernidłak kołpakowaty . У нас їх точно ніхто не їсть
Зараз якась мода на психоделику)) всі мухомори без шапок в лісі)
Кажуть, закупають сухі шапки від 3000-7000 за кг)
Sanechko• 07 ноября 2023
Ответ дляmari_klim
Моя подруга все життя їх збирає та готує.
І застерегла- не варити.
Я ж за старими традиціями: назбирала, тоненько покришила- і Гайда виварювати))
А насправді- то просто делікатес.
Смачнішого гриба я не знаю, ніж порхавка
mari_klim• 07 ноября 2023
А хто ці гриби знає? Такі гарненькі, товстенькі і міцненькі?)
mari_klim• 07 ноября 2023
Ответ дляSanechko
І застерегла- не варити.
А насправді- то просто делікатес.
Вони не схожі на інші на смак. Цікаві такі) В мене паста з ними була з вершковим соусом))
Мені дуже сподобалися на смак маремуха, навіть, просто відварена, та парасолька у клярі.
Я раніше жила біля Олешківського лісу. Там росли тільки маслюки, білі та зеленухи (зелені рядовки). Тому зараз я як в рай попала на Буковині)) Такого різноманіття і кількості я не бачила ще) Стільки задоволення)
Ось, навіть, нещодавно нашла і з´їла сире ’яйце’ веселки))
slpplp• 07 ноября 2023
Ответ дляmari_klim
Теж бачила , що продають. Ціну не питала. Як була в лісі тиждень тому, то мухоморів повно. Майнула думка, що можна непогано заробити 😉. Але це не моє
slpplp• 07 ноября 2023
Ответ дляmari_klim
Я в кількох польських групах по розпізнаванню грибів та локаціях їх збору. То майже під кожним постом хтось рекламує власне ці «грамувки», тобто регулярне споживання по 0,5 г в день сушеного мухомора. Не знаю з якою метою правда( чи для здоровʼя , чи задля іншого ефекту)