Я не чарівниця вам• 07 ноября 2023

Квіток в додатку pkp intercity не можу розібратись.

Дівчата, хто купував через цей додаток квіток. Щось я не можу зрозуміти. Треба квіток з Перемишля до Праги. Показує, що є поїзд о 7:40, нижче пише, що немає сполучень, а ще нижче виберіть клас і місце, але нічого не обирає. Може є інший спосіб купити квіток на цей поїзд?
кураГАЛЯ• 07 ноября 2023
Покупайте на чешском сайте
ЛісАпетная• 07 ноября 2023
Як ви живете в цьому світі ?))ну подивіться в ютубі,як квиток на пкп купувати, хоча...ви на сайті не розберетеся,куди там польською запити на ютубі писати.
Ну не спішіть, перечитайте все, нормальний там сайт, завжди знайомим брала на пкп, ніяких проблем
кураГАЛЯ• 07 ноября 2023
Ответ дляЛісАпетная
у интерсити дурацкий сайт, мы берем на колео
автор Я не чарівниця вам • 07 ноября 2023
Ответ длякураГАЛЯ
Покупайте на чешском сайте
Підкажіть, будь ласка, на якому.
кураГАЛЯ• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Підкажіть, будь ласка, на якому.
Погуглите, он мне попадался недавно просто им не пользуюсь
Чудовий каламбур• 07 ноября 2023
Подивилася на сайті intercity.pl.
Є потяг на 7.40 (наприклад, на 17.11 є квитки лише 1 класу).
181,55 злотих. До цього сайту треба приноровитися, кривуватий:)))
Розібралися?
тянитолкайка• 10 ноября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Підкажіть, будь ласка, на якому.
https://regiojet.ua/?departureDate=2023-11-10&tari...