ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 07 ноября 2023

Хто в Норвегії, підскажіть

Як і чим добирались, в яку суму вам обійшлось? Які документи потрібні?
Простецкая• 07 ноября 2023
Автобус фликс бас Киев Осло, там пересадка в Берлине. Паспорт загран, дипломы, трудовая, чем больше доков тем лучше. Цены разные, чем ближе к дате выезда, тем дороже.
Простецкая• 07 ноября 2023
Зимой там климат охренеете. Сплошные ветра, гололеды, метели. В селе поселят в домик фермера и шуруй пешком по горам 3 км в языковую школу
забиякина• 07 ноября 2023
Мені здається дешевше літака Варшава-Осло немає нічого, від 375 грн
Простецкая• 07 ноября 2023
Ответ длязабиякина
Без багажу. А з валізами також нормальна сума накапає. А ще до Варшави і до аеропорту транспорт також не безкоштовний, якщо автор в Україні
забиякина• 07 ноября 2023
Ответ дляПростецкая
А, так, про валізи не подумала, дивлюся квитки як турист. Хоча ми з донькою на початку війни виїжджали в Бельгію з двома рюкзаками