Любимка-анонимка• 07 ноября 2023
Книжки на електронну книжку. Де купуєте? Де дешевше?
Цікавлять саме електронний формат.
Дякую
Любимка-анонимка
• 07 ноября 2023
Ответ дляБензопирен
В интернете можно бесплатно скачивать
З помилками та корявим перекладом.
Любимка-анонимка
• 07 ноября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
по инету ищу скачиваю, смотря что интересует
Багатьох книг немає у вільному доступі, а на українській це ще і корявий переклад з помилками.
Аристократка-тунеядка• 07 ноября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
ну я чисто художественную литературу скачиваю, потому не в курсе
Любимка-анонимка
• 07 ноября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
У художній літературі також багато помилок. Я не знаю чому так, але ще жодної книжки з інтернету безкоштовно завантаженої не було з нормальним перекладом.
Петрушка-АП• 07 ноября 2023
Я купувала підписку на завжди за 100грн в Телеграм каналі. Там дівчинка виставляє регулярно книги, є що почитати.
Любимка-анонимка
• 07 ноября 2023
Ответ дляПетрушка-АП
Вона сама їх пише? Чи купує, а потім продає підписку?
Мене цікавлять саме нормальні магазини, без піратства, порушення інтелектуальної власності і т.д.
Петрушка-АП• 07 ноября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ні не пише. Можливо купує, а після перепродає
Начальник Анонимов• 07 ноября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я пробувала читати Гру Престолів українською, причому в перекладі, якій рахується хорошим, це жах. Багато слів, типу обладунків, одягу і т.п., які приходилося гуглити, бо чула вперше. Хоча читаю багато, думала, що маю непоганий словниковий запас. Плюнула та перейшла на російську. Тому багато книжок читаю російською, але читала б українською з задоволенням. От скачала Тесс Геррітсен українською, ще не почала, подивлюся, як переклад. З українським гарним перекладом знайти електронні книжки тяжко, навіть платно.
Любимка-анонимка
• 07 ноября 2023
Ответ дляПетрушка-АП
Дівчинка молодець
Любимка-анонимка
• 07 ноября 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
Ох це взагалі сумно. Бо завантажуєш і око сіпається від банальних (слова нпаисані непрваильно).
Я такий жанр як у вас не читаю, щось простіше, але хочу читати українською, бо переходжу на неї і легше стає спілкуватися, краще почала розуміти. Правда прочитала 4 книжки нічого не зрозумівши, перечитала одну з них і потрохи починаю второплювати що пишуть.
П´яна вишня• 07 ноября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
З помилками та корявим перекладом.
ні, досить по різному, мені більшість нормальні траплялись. Новинки звичайно майже неможливо знайти.
Дама_с_коготками• 07 ноября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Так любой книжный магазин откройте и сможете там купить электронные книги, если вам надо чтобы правильно. Только вы разоритесь, потому что они не намного дешевле стоят, чем бумажные
Любимка-анонимка
• 07 ноября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
До чого паперові книжки до електронної книжки? Паперові потрібно десь складати і вони бувають важкі, не походиш з ними, а електронна книжка зручніше.
Дама_с_коготками• 07 ноября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
До того, что они неоправданно дорогие. Поинтересуйтесь, сколько стоит печать книги и сравните. Разница часто ничтожно мала.
Бумажными можно меняться, их необязательно складировать. Электронными если вы поменяетесь, то это уже будет незаконно.
Был у меня период электронной книги, но это ещё в 2005 году, тогда проще было. Года 3 длился восторг, потом прошло и вернулась к бумажным. Художественную литературу ещё можно на телефоне почитать, все остальное - исключительно на бумаге.
Любимка-анонимка
• 07 ноября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Мені зручно з електронною книжкою, саме для своєї зручності я її і купувала. Тим паче що вона у мене вже 4 роки.
Переходити на паперові немає бажання.
Дама_с_коготками• 07 ноября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Переходити на паперові немає бажання.
И вы за 4 года не разобрались, где книги покупать?..
Любимка-анонимка
• 07 ноября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Так, бо скачувала в інтернеті російською мовою. А що тут такого? Тепер хочу читати лише українською.
Соседушка• 08 ноября 2023
Ответ дляПетрушка-АП
О, а дайте будь ласка назву того каналу
Все до блиску• 08 ноября 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
З помилками та корявим перекладом.
Платно ви також не застраховані від ’з помилками та корявим перекладом’. Це лише бізнес і гарантії якості придбаної книжки вам ніхто не дасть. Нажаль