Парова машина• Изменено 07 ноября 2023
Підскажіть куди звертатися.Паспортний стіл.
Замовили паспорт закордонний і український. Дитина має подвійне прізвище. В закордонному паспорті не вистачає однієї літери,останньої. Пояснили,що не влазить буква.Скащала їм,що не зможемо за кордоном зробити документи, через розбіжності. Гроші не повертають,помилку не виправляють.Тупік.Куди дзвонити?Дитина народилася в Іспанії, хочемо отримати громадянство, але тут не хотять виправляти, пояснюючи,що не влазить одна буква.Як так?
Парова машина
• 07 ноября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Зато подвийна🥹
Педро иван прылучний десантес🥰
Це вимога Іспанії, а не наше бажання.
Парова машина
• 07 ноября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Зато подвийна🥹
Педро иван прылучний десантес🥰
І обидва прізвища українські.
Сижу_и_плачу• 07 ноября 2023
Ответ дляПарова машина
Це вимога Іспанії, а не наше бажання.
Співчуваю(
Сижу_и_плачу• 07 ноября 2023
Дивіться. Є штріх з довжелезними ініціалами і все в нього влізло. Значить десь ці працівники у вашому відділі не дуже компетентні.
Ку ка ку ка ку• 07 ноября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
То ід-картка, там більше знаків
Парова машина
• 07 ноября 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
В загран паспорті, не в українському