ГороховаЯ• 07 ноября 2023

Стамбул. Де краще купувати речі для себе (не оптом)?

Мрію про подорож до Стамбулу. Читала, що відомі ринки (Лалелі, Мертер) продають тільки оптом. Де можна купити одяг від турецьких виробників в роздріб?
Love_Love_Love_• 07 ноября 2023
На гранд базарі, але там потрібно полазити, впринципі на всіх де продають оптом, продають і вроздріб.
Ееех, сумую за Стамбулом і його базарами
Заздрість то погано• 07 ноября 2023
В лалели можно и в розницу
Вмію заміряти найкраще• 08 ноября 2023
Заходите в магазин в Лалели и спрашиваете розницу. Многие продают-особенно охотно пятница-суббота
Покорительная• 08 ноября 2023
Вайкики, Дефакто