БезПаспортаНеПродаю• 07 ноября 2023

Різдвяні ярмарки у Європі. Хто був, що ви там робили, купували?

Не розумію цього дійства, щоб спеціально на нього їхати. Що там такого можна купити , що у нас немає? Просвітіть, може, й мені захочеться махнути туди
Всім шампаньського• 07 ноября 2023
Справа не в що купити, а в атмосфері Різдва. З тих, що була найбільше сподобалося в Брюгге і Кольмар
Ms. Android• 07 ноября 2023
Я прямо на ярмарці не була, але була в Австрії під час зимових свят. Там просто дуже атмосферно було)
ЯкаКраля• 07 ноября 2023
Просто праздник. Купить можно разные сладости-подарочки- сувениры за дорого. По мне- развлечение для туристов. Плюс, уличная еда
ЖонДуан• 07 ноября 2023
Просто красиво, празднично, погулять, попить глинтвейн, посмеяться, атмосферой зарядиться
Я в Польше была, очень понравилось
автор БезПаспортаНеПродаю • 07 ноября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
так це торгові ряди , я так розумію?
Всім шампаньського• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
так це торгові ряди , я так розумію?
Ні, це різні прикрашені павільйончики, анімації , коні, санти, музика, ну все від країни залежить.
Ответ дляЯкаКраля
Це на зразок як у Києві на Михайлівській площі та Подолі?
Готова до другої• 07 ноября 2023
Якщо у вас вийде попадіть в Бамберг, Нюрнберг або в Кольмар перед 25 грудня і ви зрозумієте, що такого особливого в цьому періоді. Дійсно, не важливі покупки, а сама атмосфера, в Україні поки такого немає, хоча і в нас намагаються повторити
Незламна Україна• 07 ноября 2023
Глинтвейн, тыквенный суп, сосиска с гриля, засахаренный миндаль, это маст))
У меня муж иностранец, рождественский базар тут повод встретиться с друзьями, перекусить ну и развлечение детям))
Перша на селі• 07 ноября 2023
Торік у Відні була, нічого не купувала. Погуляла, попила пуншу та й усе) Атмосфера гарна. Їхати прям заради цього не варто
Готова до другої• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
ні, це зовсім не так як у нас в Києві, від слова зовсім не ТАК
Ответ дляВсім шампаньського
а тобто масові дійства
ЯкаКраля• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Да
Нетутешня• 07 ноября 2023
Коли я на Різдво в Італії, де теж живу, то на тих ярмарках нічого не купую, чогось не бачу того, що хотілось би, що було треба.
А, щоб купити, я чекаю сезон знижок, а він з січня
Незламна Україна• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
В Киеве (до войны) даже и поинтереснее было чем во многих европейских городах)
Перша на селі• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Так, як у Києві майже)
АдеКВАтная• 07 ноября 2023
Я в Кракове живу, ярмарка как ярмарка, толпы народа и все
Ошеламиссимо• 07 ноября 2023
Я вам скажу в Україні краще!!!
А колись теж про Різдво в Європі мріяла, в тому році була.. таке…
Всім шампаньського• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
а тобто масові дійства
Ні, це не масові дійства, просто традиційне європейське Різдво
Ой, дякую всім хто відповів, зрозуміло! Просто хотіла визначитися для себе чи це моє чи ні.
Всім шампаньського• 07 ноября 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Я вам скажу в Україні краще!!!
Чим краще? Я була на Різдво десь в десятках міст в різних країнах
Ответ дляВсім шампаньського
І де найкрасивіше оформлена ярмарка, на Вашу думку?
Я супер-пупер• 07 ноября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
А ви були в Кольмарі в магазинчику з різдвяними іграшками? Я мрію туди приїхати і закупитися. Просто кайф навіть роздивлятися їх. Наче в казку попала
Всім шампаньського• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я ж вам написала.
Всім шампаньського• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Ні, не бачила
Ответ дляВсім шампаньського
Я ж вам написала.
А, неуважна, дякую, вже прочитала
Мона_Лиса• 07 ноября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
так це торгові ряди , я так розумію?
Ні. Це зона розваг та вуличної їжи. Ну і сувеніри.
АдеКВАтная• 07 ноября 2023
Ответ дляНетутешня
Подскажите когда в Италии холодно? Чтобы спокойно походить посмотреть)
Я супер-пупер• 07 ноября 2023
Ответ дляВсім шампаньського
Ні, не бачила
Якщо ще там будете то знайдіть. Він в центрі міста. Там наче музей різдва
Всім шампаньського• 07 ноября 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Дякую! Напевно пропустила , цього року планую бути в тих краях , може знову прогуляюся