З понеділка на дієті• 09 ноября 2023
Токсикоз первый триместр
Подскажите, пожалуйста, мучаюсь нет сил с токсикозом, жду уже того дня когда он пройдет . А еще изжога …
Посоветуйте , чем спасались ?
Заранее спасибо)
Посоветуйте , чем спасались ?
Заранее спасибо)
Карапулька• 09 ноября 2023
Идите к гинекологу, пусть назначит капельницы с реосорбилактом, дома можете пить атоксил и бетаргин, но только после консультации
Ку ка ку ка ку• 09 ноября 2023
Я перший триместр згадую з жахом. Я не могла ні ходить ні їздить, постійно погано себе почували.Але пройшло само.Від печії- молоко
Свій варік• 09 ноября 2023
У меня оба раза был жуткий токсикоз. Спала сутками, есть и пить не могла ничего - все назад.
Первый раз капельницы были (но я уже сознание теряла).
Второй раз выбралась из этого сама - кока-кола и виноград. Ими хоть рвать не больно ))
Свій варік• 09 ноября 2023
Ответ дляlyuba81
Тут все дуже індивідуально. Могла їсти банани і сік томатний, від печії ніфіга не допомагало лише сода звичайна, але то було 20 років тому. Але з тим токсикозом більше я в цю акцію не вступала.
Я дважды рискнула ))) надеялась может второй раз пронесёт - ошиблась
МаксХмара• 09 ноября 2023
Пробуйте по ягідці вишень заморожених,виноградинці. Потрошку пепсі,чай солодкий з лимоном,поляну.Від печії-півчайної ложки соди в рот і запити холодною водою. Бо маалокс і тд не допомагали зовсім. Скільки ваги втратили?
З понеділка на дієті
• 09 ноября 2023
Ответ дляМаксХмара
Я навпаки набрала 🤭
З понеділка на дієті
• 09 ноября 2023
Ответ дляСвій варік
Кстати, кола и мне помогает, но только ледяная и не надолго , а еще с жевачками мятными (
Но потом опять начинается ((
Молода і нерозважлива• 09 ноября 2023
чорні солоні сухарики (домашні) + мінеральна вода.
а для того щоб щось інше поїсти спершу кололи церукал
Кредитная• 09 ноября 2023
Я спала постійно аби не нудило.На 13 тижні як рукою зняло,само пройшло.Насіння соняшника від печії.Сода ні категорично,якщо є проблеми з шлунком.
З понеділка на дієті
• 09 ноября 2023
Ответ дляКредитная
Я просто благаю Бога, щоб вже перестало нудить.😢😢😢
Валентина2295• 09 ноября 2023
У меня прошел в 12 недель. Намучалась. Немного спасалась лимоном и мятными конфетками... Но это капец был. Гинеколог только давала рекомендации терпеть. А тем более вес я набирала стремительно... То говорила не так всё плохо🤣
Кредитная• 09 ноября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Тримайтесь,пройде.Я теж так казала як ви.Пила ще воду з лимоном,бо від рео було ще гірше
Сама купляю квіти• 09 ноября 2023
Не хочу вас розстроїти, але нічого… сама така була. Єдине дуже рекомендую купіть в аптеці полоски на визначення рівню ацетону в мочі, коли ацетон то потрібні вже крапельниці, тоді ой як легше ставало. Якщо є ацетон, негайно до гінеколога. Легкої вам вагітності ❤️
З понеділка на дієті
• 09 ноября 2023
Всім дуже дякую за відповіді , надіюсь скоро все мине і забуду про токсикоз як про страшний сон і буду просто кайфувати від цього стану )
МаксХмара• 09 ноября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Я навпаки набрала 🤭
Якось дивно,думала,шо як токсикоз,то нудить весь час,їсти не можеш,рвота. Я їсти не могла толком,втратила 8 кг до 14 тижнів. Лікар заставляла лягати в денний стаціонар на квапельниці,але я не схотіла. Відчувала,шо все добре буде,аналізи добрі були. Потім в 14 тижнів токсикоз минув одним днем. Наберіться терпіння
З понеділка на дієті
• 09 ноября 2023
Ответ дляМаксХмара
Я їм зранку , тільки зранку не нудить, можу поїсти і хочеться чогось смачного або фастфуду ))) я собі дозволяю іноді, а так в мене завжди апетит був чудовий , навіть коли хворіла)
Я набрала , але я висока, майже 180 зростом і те , що набрала майже не видно 😂
Свій варік• 09 ноября 2023
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Но потом опять начинается ((
Какой у вас срок?
Свій варік• 09 ноября 2023
Ответ дляMalinovskaya_777
3 месяц
Недель 10?
К 12 неделям обычно проходит.
У меня было то, что уже называют ’неукротимой рвотой’ - от 10 раз в день.
После 12 недель все прошло и бегала как новенькая до самых родов
К 12 неделям обычно проходит.
Ответ дляСвій варік
Недель 10?
К 12 неделям обычно проходит.
У меня 7-8 недель )
Ответ дляСвій варік
Недель 10?
К 12 неделям обычно проходит.
Надеюсь, что вы и остальные будете правы, кто говорит, что до 12 недели) даже гинеколог
Свій варік• 09 ноября 2023
Ответ дляMalinovskaya_777
У меня 7-8 недель )
Обычно это с 8-ой начинается. Так что осталось всего 4 продержаться ))
Ответ дляСвій варік
Держусь 🤭🤓
Свій варік• 09 ноября 2023
Ответ дляMalinovskaya_777
Это стандартно так. У большинства совпадает
Ответ дляСвій варік
Надеюсь 😂
Ответ дляПешеходик
В мене 13 т, кілька днів як трохи легше
Дуже вам заздрю😂