Бутерброд и я• Изменено 08 ноября 2023
Йодова сітка при вагітності
Роблю уколи інжести і почались шишки від препарату 😩 зробила йодову сітку, залізла в інтернет пише, що не можна 🫣 в мене перший триместр . Надіюсь, я нічим не нашкодила ?😩😭
Отчебучкина• 08 ноября 2023
Мені репродуктолог і медсестри рекомендували її робити. Але толку 0 було, тільки опіки. Візьміть лист капусти, нехай при кімнатній температурі нагріється. Трішки помніть і на ніч прикладайте. Мені допомогло
Отчебучкина• 08 ноября 2023
І нічим Ви не нашкодили. Зараз для Вас головне спокій. Я так само переживала, бо тиждень кремом з ретинолом користувалася
Бутерброд и я
• 08 ноября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Дякую, заспокоїли. Я вже думала писати своєму репродуктологу завтра 😭 з цією вагітністю така тривожність….хоч бери і лежи тільки
Отчебучкина• 08 ноября 2023
Ответ дляБутерброд и я
Розумію. Легкі прогулянки і не переживати. І нехай все добре буде!
Ще розкажу що я вчудила: в день переносу утрожестан на ніч не поставила. Вранці чуть не посивіла як зрозуміла.
Йод і ретинол в порівнянні нічого)
Легкої вагітності)
Йод і ретинол в порівнянні нічого)
Легкої вагітності)
Бутерброд и я
• 08 ноября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Йод і ретинол в порівнянні нічого)
Легкої вагітності)
Йод і ретинол в порівнянні нічого)
Легкої вагітності)
Дякую 🥰 ви вже народили? і де робили ЕКЗ, якщо не секрет?
Бутерброд и я
• 08 ноября 2023
Ответ дляОтчебучкина
Так, Київ, Феськова
Ростіть здоровенькі 🙏🏻
Платье Длинное бальное• 09 ноября 2023
Краще мазі чи гелі з гепарином. Я колола Клексан всю вагітність, навідь якщо нічим не мазати, самі проходять і шишки і синці