09 ноября 2023

Підслухала розмову як "бідненькі" люди жаліються на workium. Встала і нахамила(

Сьогодні зранку в кавярні у Львові чисто випадково (реально, я не прислуховувалась просто люди голосно говорили) стала свідком як за сусіднім столиком обговорявали про те, як їм важко стало працювати і як вже нема чим людям платити зарплату. Як виявилось це власники якихось компаній, які посилають на роботу в Польщу і Чехію людей і суть "возмущенія" була в тому що тепер до них люди не звертаються, нема чим платити гроші зарплата і кордони закриті і все погано. Я не витримала і встала і сказала - я звичайно вибачаюсь, але моя мама і сестра виїхала через війну в Польщу не маючи з собою нічого крім паспорта і коли вони приїхали на ту роботу яку їм підібрали то як виявилось то взагалі якась ферма, а не завод і все не так як їм обіцяли. і в них не було грошей навіть переїхати в інше місто. І це через таких як ви що просто наживаєтесь на українцях і їх горі і єдине що вас цікавить це те що тепер люди будуть в Польщу їхати напряму до роботодавці самі не звертаючись до вас? Мали б совість! Війна на вулиці, а ви про якісь бізнес і воркіум говорите, як вам не соромно

і пішла...
І реально на душі соромно бо зірвалась, бо згадала як мама з сестрою в польщі через таких людей намучились перші дні... Правильно зробила?
Результат:
вже голосів: 440
198 (45%) Ні, це їх справа як заробляти
132 (30%) Так!
110 (25%) Правильно зробила що нахамила?
Гравіцапа 09 ноября 2023
звідки ви?
Підмітайло 09 ноября 2023
Ну ви даєте
І що з того толку
10 2
автор Надія Дідковська 09 ноября 2023
Ответ дляГравіцапа
звідки ви?
зі Львова
2 49 11
автор Надія Дідковська 09 ноября 2023
Ответ дляПідмітайло
Ну ви даєте
І що з того толку
та нічого сама не розумію, просто виговорилась
2 4 8 1
Гравіцапа 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
зі Львова
рідні вже повернулись?
1 1 50
На паровозе 09 ноября 2023
Ви не нахамили, а поділилися враженням.
Забудьте.
27 11
Мочалкин блюз 09 ноября 2023
Я поділяю Вашу думку щодо агентури, але вступати в розмови з незнайомими людьми - для мене це занадто
1 2 60
Винник 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
та нічого сама не розумію, просто виговорилась
Полегчало?)))
3 14
Наездница 09 ноября 2023
Маркетинг на двоечку, канеш)
1 5 15
genteestupida 09 ноября 2023
Если действительно кидки были , то не нахамили , а просто в лицо высказали факты 🤷‍♀️
Єдина Країна 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
зі Львова
Удалено администрацией...
Наездница 09 ноября 2023
Ответ дляВинник
Полегчало?)))
По ходу, не до конца, раз ещё сюда принесла)
2 14
Хвігура мічти 09 ноября 2023
Ви дивна, звідки ви знаєте що вони такі ж самі шарлатани як ті , які відправляли ваших родичів?
2 34
Веселуха Муха 09 ноября 2023
Якщо рідні тікали від війни і з одним паспортом, то так розумію з зони активних бойових дій, то чому тоді користувались послугами таких фірм?
Розбещена цяточка 09 ноября 2023
у меня в доме живут такие
как выйдут на балкон по телефону говорить, меня аж трусит от их рекрутации
бесят эти рабовладельцы
Лорка-хлорка 09 ноября 2023
Ну, и высказались. Забудьте.
автор Надія Дідковська 09 ноября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Я поділяю Вашу думку щодо агентури, але вступати в розмови з незнайомими людьми - для мене це занадто
я чітко чула багато раз слово воркіум і чітко чула як вони сказали ’тупі українці, тепер даже бабок на них не заробиш’ - і зірвалась бо моя мама і сестра яка терміново мусила шукати роботу в Польщі виїжджати через війну теж виходить що тупі українці. Тому без жалю скажу що якщо це їх потопить то хай би швидше бо обнагліли і знецінюють нас!
21 7 17
Лорка-хлорка 09 ноября 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Якщо рідні тікали від війни і з одним паспортом, то так розумію з зони активних бойових дій, то чому тоді користувались послугами таких фірм?
С активных, да))
KaterionOK 09 ноября 2023
Ваші рідні виїхали зі Львова?
5 1 50
автор Надія Дідковська 09 ноября 2023
Ответ дляВинник
Полегчало?)))
в процесі))))))
автор Надія Дідковська 09 ноября 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Якщо рідні тікали від війни і з одним паспортом, то так розумію з зони активних бойових дій, то чому тоді користувались послугами таких фірм?
а куди було звертатись? тож не їхати всліпу. Те що знайшли першим в інтернеті туди і звенулись
Два-три тижні і фсьо 09 ноября 2023
Ответ дляKaterionOK
Ваші рідні виїхали зі Львова?
А що зі Львова не можна виїздити?
Лорка-хлорка 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
я чітко чула багато раз слово воркіум і чітко чула як вони сказали ’тупі українці, тепер даже бабок на них не заробиш’ - і зірвалась бо моя мама і сестра яка терміново мусила шукати роботу в Польщі виїжджати через війну теж виходить що тупі українці. Тому без жалю скажу що якщо це їх потопить то хай би швидше бо обнагліли і знецінюють нас!
Так а за соседним столиком не украинцы сидели? Неужто поляки?
Сегодня сержусь 09 ноября 2023
Чому така гарна донька, як ви, у Львові, допустила страждання матері в полях?
4 32 1
Володимир Мудрак 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
а куди було звертатись? тож не їхати всліпу. Те що знайшли першим в інтернеті туди і звенулись
Ви все правильно зробили, не звинувачуйте себе, для здоров´я шкідливо) Бажаю гарного настрою та щастя
5 6
автор Надія Дідковська 09 ноября 2023
Ответ дляKaterionOK
Ваші рідні виїхали зі Львова?
так і що? Що у Львові менш небезпечно ніж скрізь?
Шальная коклетка 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
я чітко чула багато раз слово воркіум і чітко чула як вони сказали ’тупі українці, тепер даже бабок на них не заробиш’ - і зірвалась бо моя мама і сестра яка терміново мусила шукати роботу в Польщі виїжджати через війну теж виходить що тупі українці. Тому без жалю скажу що якщо це їх потопить то хай би швидше бо обнагліли і знецінюють нас!
Давайте ещё подкидывайте подробности)
Мне интересно, почему свежим аккам так хочется в первый же день топовых тем
22 1
автор Надія Дідковська 09 ноября 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
у меня в доме живут такие
как выйдут на балкон по телефону говорить, меня аж трусит от их рекрутации
бесят эти рабовладельцы
100 % вас підтримую
чаревна 09 ноября 2023
Вы сегодня зарегились, наводит на мысли
21 1
Винник 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
я чітко чула багато раз слово воркіум і чітко чула як вони сказали ’тупі українці, тепер даже бабок на них не заробиш’ - і зірвалась бо моя мама і сестра яка терміново мусила шукати роботу в Польщі виїжджати через війну теж виходить що тупі українці. Тому без жалю скажу що якщо це їх потопить то хай би швидше бо обнагліли і знецінюють нас!
Вы прям борец за справедливость. Вам надо идти под верховну Раду, там кипишь навести