Надія Дідковська• 09 ноября 2023

Підслухала розмову як "бідненькі" люди жаліються на workium. Встала і нахамила(

Сьогодні зранку в кавярні у Львові чисто випадково (реально, я не прислуховувалась просто люди голосно говорили) стала свідком як за сусіднім столиком обговорявали про те, як їм важко стало працювати і як вже нема чим людям платити зарплату. Як виявилось це власники якихось компаній, які посилають на роботу в Польщу і Чехію людей і суть "возмущенія" була в тому що тепер до них люди не звертаються, нема чим платити гроші зарплата і кордони закриті і все погано. Я не витримала і встала і сказала - я звичайно вибачаюсь, але моя мама і сестра виїхала через війну в Польщу не маючи з собою нічого крім паспорта і коли вони приїхали на ту роботу яку їм підібрали то як виявилось то взагалі якась ферма, а не завод і все не так як їм обіцяли. і в них не було грошей навіть переїхати в інше місто. І це через таких як ви що просто наживаєтесь на українцях і їх горі і єдине що вас цікавить це те що тепер люди будуть в Польщу їхати напряму до роботодавці самі не звертаючись до вас? Мали б совість! Війна на вулиці, а ви про якісь бізнес і воркіум говорите, як вам не соромно

і пішла...
І реально на душі соромно бо зірвалась, бо згадала як мама з сестрою в польщі через таких людей намучились перші дні... Правильно зробила?
Результат:
вже голосів: 440
198 (45%) Ні, це їх справа як заробляти
132 (30%) Так!
110 (25%) Правильно зробила що нахамила?
Лорка-хлорка• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
а куди було звертатись? тож не їхати всліпу. Те що знайшли першим в інтернеті туди і звенулись
Вы когда решаете тролить, то как-то логическую цепочку стройте. Совсем обленились.
viter33• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
в процесі))))))
Якщо нічого не можете змінити - забийте і не реагуйте
Бо тоді + сюди і митники/податківці/судді - хабарники
+ розкрадання серед волонтерів, військових, розпорядників коштів
Вже не кажу про воєнкомів та воєнкомати
Реагувати на кожен негатив (якого не можеш змінити) - вгробите нервову систему за пару місяців
Гравіцапа• 09 ноября 2023
аж серце кровю обливається.... уявляючи як вони бідні з одним паспортом тікали зі Львова, в чому були.... жах
Винник• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
я чітко чула багато раз слово воркіум і чітко чула як вони сказали ’тупі українці, тепер даже бабок на них не заробиш’ - і зірвалась бо моя мама і сестра яка терміново мусила шукати роботу в Польщі виїжджати через війну теж виходить що тупі українці. Тому без жалю скажу що якщо це їх потопить то хай би швидше бо обнагліли і знецінюють нас!
Вся Украина поехала к вам у Львов, бежали от войны, там безопаснее всего было, а вы со Львова ))
KaterionOK• 09 ноября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А що зі Львова не можна виїздити?
Виїздити-то можна. Але навіщо?
Ну і теж мене дивує ситуація, що виїхали без грошей. Ну я розумію, коли виїхали (навіть, я б сказала, вибралися) із Бучі чи Маріуполя, а коли зі Львова
viter33• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
так і що? Що у Львові менш небезпечно ніж скрізь?
Якщо порівнювати з прифронтовими - то так, у Львові трохи безпечніше)))
Лорка-хлорка• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
Вы реально сравнить решили Львов и условный Херсон сейчас? Или Львов и Мариуполь в феврале-марте 22? Вообще обнаглела троллица
Лорка-хлорка• 09 ноября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Давайте ещё подкидывайте подробности)
Мне интересно, почему свежим аккам так хочется в первый же день топовых тем
Славы хочется! И признания. Потом будет фигурировать в темах самая бесячая советчица, самая страшная, самая красивая, самая самая
Володимир Мудрак• 09 ноября 2023
Да, человек зарегистрировался сегодня, но в отличии от некоторых у нее есть имя и фото)
автор Надія Дідковська • 09 ноября 2023
Ответ дляKaterionOK
Виїздити-то можна. Але навіщо?
у всіх різних нервовий поріг і після чергових вибухів рішення приходить саме собою. А ви думаєте що у всіх є відкладені гроші?
чаревна• 09 ноября 2023
Ответ дляВинник
А как цены во Львове лупили на сдаче, для тех кто от войны действительно выезжал?
Я думаю тема именно для срача, народ лбами столкнуть
#Пойду_кгадалке• 09 ноября 2023
Ответ дляГравіцапа
Та не кажіть... Мабуть, евакуаційним потягом, бідосі....
Гравіцапа• 09 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
це родичка?
бо ви теж з фото, свіжачок
Винник• 09 ноября 2023
Ответ дляviter33
Та не трохи, а прилично , учитывая что было с прифронтовыми в первые дни войны
Лорка-хлорка• 09 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
Вов, сестра, да?
viter33• 09 ноября 2023
Ответ дляВинник
я львів’янин))))
Бронетапці• 09 ноября 2023
Ответ длячаревна
А мама успела хоть жильё сдать по-бырику, до того как паспорт один ухватила и бегом в Польшу?
Автор харе тролить
Лорка-хлорка• 09 ноября 2023
Мудрак всем рука-лицо лепит 😂новый агент
Винник• 09 ноября 2023
Ответ длячаревна
Наживались как могли на переселенцах, без стыда и совести
Веселуха Муха• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
Ну люди від війни тікали в сліпу у більшості випадків, а вже на місці шукали де знайти роботу.В ті всі фірми до війни лише були корисні, але то вже не з одним паспортом їхали, а підготовлені і по відгукам.
Веселуха Муха• 09 ноября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А що зі Львова не можна виїздити?
Можна, але то трохи різне. А не в сліпу з одним паспортом тікати.
KaterionOK• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
Мої знайомі, в яких не було грошей, з Києва не виїжджали, бо львівʼяни втридорога дерли за розміщення.
Винник• 09 ноября 2023
Ответ дляviter33
я львів’янин))))
А я была в Чернигове , в первые дни, и почти все бежали к вам , потому что пехота и артиллерия под окнами , это не прилёт ракеты, это разное
чаревна• 09 ноября 2023
Если б в мой с кем то разговор, кто то левый вмешался, я б послала. Это, вам автор, ответ по теме
viter33• 09 ноября 2023
Ответ дляВинник
Я знаю.
багатьох знайомих з евакуаційних поїздів (з Харкова, з півдня) возив з вокзалу до кордону (на пішохідні переходи)
Бо на польські поїзди були реально кілометрові черги
Играю_на_кларнете• 09 ноября 2023
Не ходіть більше в ту кав‘ярню.
ГендиреХтор• 09 ноября 2023
Давайте вже ваше референтне посилання 😁😁😁
ГендиреХтор• 09 ноября 2023
Мама і сестра виїхали, не маючи з собою нічого, крім паспорта- то прямо як з Херсона, з під обстрілів виїзжали! Бідняжки
Диви яка я пава!• 09 ноября 2023
Ответ дляГендиреХтор
Лучшие места занять побыстрее, а хатку свою сдать
ГендиреХтор• 09 ноября 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Ну так и есть. Моя сестра сейчас в Германии, на пособии, дом ее, в Николаеве, разрушен. А соседка у нее- со Львова- тоже на пособии, квартиру во Львове сдает. Вот и разница, кто и от какой войны спасался 🥺