Надія Дідковська• 09 ноября 2023
Підслухала розмову як "бідненькі" люди жаліються на workium. Встала і нахамила(
Сьогодні зранку в кавярні у Львові чисто випадково (реально, я не прислуховувалась просто люди голосно говорили) стала свідком як за сусіднім столиком обговорявали про те, як їм важко стало працювати і як вже нема чим людям платити зарплату. Як виявилось це власники якихось компаній, які посилають на роботу в Польщу і Чехію людей і суть "возмущенія" була в тому що тепер до них люди не звертаються, нема чим платити гроші зарплата і кордони закриті і все погано. Я не витримала і встала і сказала - я звичайно вибачаюсь, але моя мама і сестра виїхала через війну в Польщу не маючи з собою нічого крім паспорта і коли вони приїхали на ту роботу яку їм підібрали то як виявилось то взагалі якась ферма, а не завод і все не так як їм обіцяли. і в них не було грошей навіть переїхати в інше місто. І це через таких як ви що просто наживаєтесь на українцях і їх горі і єдине що вас цікавить це те що тепер люди будуть в Польщу їхати напряму до роботодавці самі не звертаючись до вас? Мали б совість! Війна на вулиці, а ви про якісь бізнес і воркіум говорите, як вам не соромно
і пішла...
І реально на душі соромно бо зірвалась, бо згадала як мама з сестрою в польщі через таких людей намучились перші дні... Правильно зробила?
і пішла...
Результат:
вже голосів:
198 (45%)
Ні, це їх справа як заробляти
132 (30%)
Так!
110 (25%)
Правильно зробила що нахамила?
Заюшка_хозяюшка• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
я чітко чула багато раз слово воркіум і чітко чула як вони сказали ’тупі українці, тепер даже бабок на них не заробиш’ - і зірвалась бо моя мама і сестра яка терміново мусила шукати роботу в Польщі виїжджати через війну теж виходить що тупі українці. Тому без жалю скажу що якщо це їх потопить то хай би швидше бо обнагліли і знецінюють нас!
Ну не также топорно рекламить
Бабуся Бетман• 09 ноября 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
у меня в доме живут такие
как выйдут на балкон по телефону говорить, меня аж трусит от их рекрутации
бесят эти рабовладельцы
Кстати, их поляки терпеть не могут- кидают наших на зарплату, а по инспекциям мусолят польские заводы )) это знакомый рассказал.
Бабуся Бетман• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
А почему ваши не пользовались 40+ ? Можно же было 3 месяца жить бесплатно?
Бурундучиха• 09 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
І ведуться ж на такі ’прокладки’... Ну наче ж інтернет є, повно пропозицій напряму від компаній, але наші люди все одно на одні і ті ж граблі наступають
Где полно предложений от работодателей напрямую? Все через агенства и грабли тут ни к чему, реальность просто такая.
Ответ дляБурундучиха
В групах на ФБ часто бачу. Наші ж спільноти українців, що там живуть, викладають оголошення з номерами телефонів напряму відділу кадрів.
Директор Пляжу• 09 ноября 2023
Ответ дляБурундучиха
На ОЛХ польському повно.
Бурундучиха• 09 ноября 2023
Ответ дляZelenkа
Можете подсказать название групп? За год в Польше поняла, что без агенций тут никуда. А первые дни наивная пошла а Ашан рядом, думаю, там точно нужны работники, нет не нужны. А вот через агентство, пожалуйста. Та же ситуация с Бедренкой и тд
Ответ дляБурундучиха
Всмислі, напряму навіть в Бедрьонку не можна влаштуватись? Вони ж як АТБ, вічно набирають. Напишіть в особисті, будь ласка.
Нічний дожор• 09 ноября 2023
Ответ дляВеселуха Муха
Якщо рідні тікали від війни і з одним паспортом, то так розумію з зони активних бойових дій, то чому тоді користувались послугами таких фірм?
З найактивніших бойових дій, прямо з самого пекла ледь вирвались. Зі Львова)
Нічний дожор• 09 ноября 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Та не кажіть... Мабуть, евакуаційним потягом, бідосі....
Та ні, пішки, в одних тапках і з одною сумкою в руках)
Сколько_мне_лет?• 09 ноября 2023
Ответ дляВолодимир Мудрак
Да, человек зарегистрировался сегодня, но в отличии от некоторых у нее есть имя и фото)
у мошенников в вайбере тоже есть фото:)) кидают людей, а потом выясняется, что на фото левые люди:))
и кто сказал, что это её имя?:) Это Ник.
Мию вікна у мороз• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
зі Львова
А зачем ваши мама и сестра в первые дни поехали в Польшу?
Міряно-переміряно• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
так і що? Що у Львові менш небезпечно ніж скрізь?
Фортеця Львів….у вас менш небезпечно, чи ви порівнюєте зараз Львів і Миколаїв? Чи Львів і Херсон чи Харків? Де у вас там небезпечно? Хоча так…коли утюжили південь, то вся західна вже була в Європі і Ірландії.
Міряно-переміряно• 09 ноября 2023
Ответ дляВинник
Вся Украина поехала к вам у Львов, бежали от войны, там безопаснее всего было, а вы со Львова ))
Ну так їм треба було свої хати здавати терміново і дуже задорого, то й побігли з паспортами лишень
Ответ дляГравіцапа
аж серце кровю обливається.... уявляючи як вони бідні з одним паспортом тікали зі Львова, в чому були.... жах
І не кажіть. Але в перші дні люди справді виїздили звідусіль, і саме так - налякані. Брат дружину і доньку теж першим ділом через кордон переправив. Хоча до них навіть при найгірших варіантах навряд чи дійшли б
задумчивая мордочка• 09 ноября 2023
Ответ дляНічний дожор
Ну, разве вы не слышали о Львовском котле?) куда там Бахмуту и Мариуполю до Львова)
Примарочка• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
у всіх різних нервовий поріг і після чергових вибухів рішення приходить саме собою. А ви думаєте що у всіх є відкладені гроші?
Цікаво, нашо ви брешете
Ответ дляГравіцапа
Нагадайте, що там було у Львові на початку?
Те ж саме майже, що скрізь. Непевність, паніка. А чому власне Львів усіх коробить? Батько в черкаській області, про війну теж дивляться по тв. Було пару прильотів і кілька вертольотів. Усе. Але муляють усім львів´яни.
Бабуся Бетман• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
а куди було звертатись? тож не їхати всліпу. Те що знайшли першим в інтернеті туди і звенулись
А к вам почему не поехали?
Червона калина• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
Никополь и Львов. Конечно, одинаково небезопасно.
Organic• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
Звичайно.А що ні ?
Инстагра_мерша• 09 ноября 2023
К чему тут приплели войну, если родычи поехали с западной под шумок на зароботки?
Кундалина• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
зі Львова
А куда это они так бежали сломя голову, что аж паспорт только успели схватить? На завод работать неужто?
Кундалина• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
Вы троллите тут глупых теток? Или издеваетесь?
Бабуся Бетман• 09 ноября 2023
Ответ дляНічний дожор
Бежали в любое агенство )
Бабуся Бетман• 09 ноября 2023
Ответ дляМіряно-переміряно
Хотелось намахать наших с восточной, а намазали свои в Польше. Круговорот ))
Бабуся Бетман• 09 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
И в Ужгороде не было прилётов, кстати
Бабуся Бетман• 09 ноября 2023
Ответ дляБурундучиха
А польский вы насколько знаете?
Без языка без или знакомого поляка, который порекомендует вас, никак. С языком вполне реально самой.
Идеальная оптимистка• 09 ноября 2023
Ответ дляНадія Дідковська
Завуалированная рекламка подкатила 😂👍🏻