Стефанія• 09 ноября 2023

Декларація держслужбовця

Дівчата, підкажіть, будь ласка: я з серпня - держслужбовець. Потрібно подати декларацію. Чоловік вже 5 років працює за кордоном. Як правильно вказати його доходи чи не потрібно вносити інформацію про нього? Дякую
Цветочница• 09 ноября 2023
Вам краще запитати в тому відділі, хто надає консультації з цих питань (кадри, чи боротьба з корупцією). Або зайдіть в роз´яснення НАЗК з питання заповнення декларації
Хвильоватиша• 09 ноября 2023
треба питати не тут. у вас в установі є спец.відділ,який робить ці пояснення.треба їх питати. В нас такий є. Бо якщо щось не так вкажете- можуть бути великі проблеми. У нас Управління по боротьбі з корупцією надає конмультації
ОйЙой• 09 ноября 2023
взагалі є роз´яснення і спеціаліст з питань запобігання корупції.
але, по закону в декларацію вносяться чоловік, якщо офіційний шлюб та члени сім’ї, це є особи, які сукупно протягом не менше 183 днів протягом року, що передує року подання декларації, спільно проживали, були пов’язані спільним побутом, мали взаємні права та обов’язки із суб’єктом декларування
Кудрі кручу сама• 09 ноября 2023
Вказати його ви зобов´язані.
Відносно доходів, в принципі, можна обрати пункт ’не надав інформації’ (щось таке). Але, наскільки нам пояснювали, це не дуже гарно і може викликати додаткову перевірку вашої декларації
Трейдер кріпти• 09 ноября 2023
Про все що можу ставлю: не надав інформацію
Зашла на 5минут• 09 ноября 2023
Інформація про всіх членів родини вноситься обов´язково. У вашому випадку напишете, що не надав інформацію, ви не можете перевірити його доходи.
автор Стефанія • 09 ноября 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Мені сказали, що якщо так поставити, то будуть проблеми. А що може бути? Він законно там перебуває. Вас перевіряли додатково? Чи були у Вас проблеми після цього?
автор Стефанія • 09 ноября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Не буде проблем? Як вважаєте?
Зашла на 5минут• 09 ноября 2023
Можуть бути це не будут обов´язково. Так, така декларація викликає більше питань, бо схоже на приховування доходів. Краще показувати більш реальну картину. Наприклад, щось він вам перераховує на картку - це просто перевіряється, бо видно по вашому рахунку і ви маєте це показати зі свого боку. Таку саме суму показуєте як дохід чоловіка. Якщо привозить готівкою, покажіть більш-менш звичну суму готівкою.
Трейдер кріпти• 09 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
В мене чоловік зі мною, нічого не було вже декілька років так подавала
автор Стефанія • 09 ноября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
На карту нічого не шле) готівку покажу. А з ким можна проконсультуватися з приводу декларації? На роботі не хочу афішувати, що чоловік за кордоном
Зашла на 5минут• 09 ноября 2023
Ответ дляСтефанія
Наче з 10 грудня мають відкрити ті реєстри. Там в тому числі є пояснення, перечитайте і вирішить собі. Ви ж розумієте, що за правилами ви маєте показати все-все. Тим паче ви ж за щось живете і таке інше. Але якщо воно документально ніде не фіксується, то і перевірити це неможливо.