Викупана• 09 ноября 2023

В мене є шкаралупа лісового горіха. Ціла коробчина

Дівчата-природознавиці, куди подіти шкаралупу лісових горіхів?
Природа та логіка підказують, що викидати просто так не треба і можна отримати користь.

В гуглі прочитала, що шкаралупу (правда, грецького) горіха пхають в грунт як дренаж. Чи нормально висипати рештки лісових горіхів у найближчому парку під деревом? Чи це виглядатиме як засмічення?
Результат:
вже голосів: 21
6 (28.57%) Та нє, маячня, не позортесь.
5 (23.81%) Хороша ідея, сама так роблю.
4 (19.05%) Не думала про це, почитаю тему
3 (14.29%) Маю кращу ідею, зара розповім.
3 (14.29%) Не засерайте/засирайте парки!
Ангел-предохранитель• 09 ноября 2023
Ну кучей будет выглядеть как мусор, да) Он, конечно, био и разлагается, то есть не вредный, но вид тот еще. Потом тащить это в парк? У вас что там за коробка, что так важно для экосистемы? Думаю, выбросить в мусор и все.
Ангел-предохранитель• 09 ноября 2023
Если только у вас они не целые и не нужны для творчества и каких-то поделок в садик.
personality• 09 ноября 2023
Ото проблеми у вас
автор Викупана • 09 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Лісовий горіх. Це ж дрібнота, а не матеріал для хендмейдів.
дамаАмстердама• 09 ноября 2023
Прикопати в парку - гарна ідея для екології
Ангел-предохранитель• 09 ноября 2023
Ответ дляВикупана
Это у вас не материал, у кого-то материал. Зато важно для дренажа, да....уж..
ЭкстрасенсиХаЯ• 09 ноября 2023
Ответ дляВикупана
Ну закопайте возле дома, в полисаднике.
автор Викупана • 09 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ну якось же посипають клумби всяким декоративним ’лушпинням’.
Я сортую сміття, намагаюся використати з користю.
Бананові шкірки на батареях сушити не буту, звісно, а от винести в парк горіхову шкаралупу - чому б ні.
автор Викупана • 09 ноября 2023
Ответ длядамаАмстердама
А розсипати біля дерева? В мене навіть лопати нема.
Ангел-предохранитель• 09 ноября 2023
Ответ дляВикупана
Ну так что вы паритесь сомнениями тогда и пытаетесь нас убедить в чем-то? Или себя? Вынесла и забыла давно..
Вумна вутка• 09 ноября 2023
Ответ дляВикупана
Разве настоящего еко активиста остановит такая мелочь, как отсутствие лопаты?! Думаю нет. Проявите смекалку
автор Викупана • 09 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Я такого ще ніколи не робила.
Не уявляю, як це виглядає зі сторони.
Ангел-предохранитель• 09 ноября 2023
Ответ дляВикупана
Я такого ще ніколи не робила.
Не уявляю, як це виглядає зі сторони.
Автор, вы забавная)) вас что больше парит, то как со стороны или экосистема, определитесь)
автор Викупана • 09 ноября 2023
Ответ дляВумна вутка
Ви так жартуєте про екоактивізм, наче це щось ганебне :(
автор Викупана • 09 ноября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
І те, і те.
Не стратегічно важливе питання, але для світогляду замислилась.
Ангел-предохранитель• 09 ноября 2023
Ответ дляВикупана
І те, і те.
Ок, думайте, а я ретируюсь из темы))
автор Викупана • 09 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Ото проблеми у вас
Якщо так оцінювати ’вартість’ роздумів, то людині взагалі не треба ні про що піклуватися, нічим не задовбуватись. Тільки про те, що загрожує безпеці та шлунку.
Козяка-маляка• 09 ноября 2023
автор, я бы не выбрасывала в парке, где все красиво, газончик, кустики подстрижены, дворники работают, потому что это посчитают мусором и заставят людей выметать из-под деревьев. поэтому я бы выбросила куда-то в неухоженном парке или балке (у нас в городе таких много, у Вас не знаю, есть ли такие)
автор Викупана • 09 ноября 2023
Ответ дляКозяка-маляка
Ну от про такий ’недоглянутий’ парк я й кажу. Звісно, на доглянутий ’дизайнерський’ газончик я б не зазіхала.
Дякую за участь у темі.
Козяка-маляка• 09 ноября 2023
Ответ дляВикупана
Дякую за участь у темі.
а там всем глубоко пофиг будет, лежит там скорлупа, или бутылки) так что смело выкидывайте)
дамаАмстердама• 09 ноября 2023
Ответ дляВикупана
Біля будинків завжди є пенсіонерки , які там садять чорнобривці і не тільки. Познайомтесь, попросіть лопату. Точно в когось щось є
personality• 09 ноября 2023
Ответ дляВикупана
Вибачте, але виносити на форум роздуми про сміття це вже говорить про те що вам реально нема чим зайнятись. Поліетилен як утилізуєте?
автор Викупана • 09 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Якщо є позначка, що можна переробляти, викидаю у відповідний бак.
Якщо ні - констатую безсилля перед фактом, викидаю в загальний відсік. Намагаюся хоча б використати повторно, доки пакет чистий.
personality• 09 ноября 2023
Ответ дляВикупана
І що буде зі сміттям у відповідному баку? Приїздить машинка, звалює все в одну купку😂