Наездница• 09 ноября 2023
Скільки чекати дзвінка від обласної ВЛК?
Чоловік пройшов комісію районну, перенаправити документи в обласну. Сказали чекати дзвінка. Але вже завтра як два тижні буде, і дзвінка ще не було. Це в межах допустимого? Чекати ще? Чи треба їхати ще раз в тік?
Николай-b526• 09 ноября 2023
если вы чекаете дзвинка - то ехать в ТЦК, если не чекаете- то не ехать в ТЦК...вроде ж все понятно??)))
Бегущаяпо• 09 ноября 2023
в нашем ТЦК и по месяцу и дольше документы утверждаются. Но зайти напомнить о себе можно.