ТаЕщеОптимистка• 09 ноября 2023
Ви би погодились на переїзд до мужчини в такій ситуації!?
Він розлучений і проживає в своїй квартирі в Києві, зустрілись у відрядженні по роботі, я з Херсона, є донька. Мені пропонують підвищення в Києві і переїзд, він пропонує почати спільно жити. Мені 35,:йому 41.
Воленс-неволенс• 09 ноября 2023
Ну попробуйте, почему б и нет. Если что, снимите отдельно, не беда)
Мушля з Криму• 09 ноября 2023
Ну, якщо вам він подобається, то які сумніви? Завжди можна розійтись.
Мушля з Криму• 09 ноября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
А доньку куда?
Багато дітей живе в сім´ї, де є не папа , а тільки чоловік мами. І це не означає, що там якесь маргінальство буде.
Луноходик_Ик• 09 ноября 2023
Ответ дляМушля з Криму
А где в теме автора семья?
Мужчина из командировки?
Мушля з Криму• 09 ноября 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Зніміть хату, працюйте, там видно буде
А чого їй не пожити з людиною, з якою познайомилася . Вони ж мабудь вже почали якісь стосунки, а не просто знайомі.
ГороховаЯ• 09 ноября 2023
Ні, тому що в мене донька, тому що я не знаю добре цього чоловіка. Переїхала б в Київ, зняла квартиру та зустрічалась, і б вирішувала, можливо з часом і переїхала А ось так з бухти барахти ні.
Фея_3уровень• 09 ноября 2023
Ответ дляМушля з Криму
он ей не муж, так, какой-то хахаль ’на подживе’
куркулиха• 09 ноября 2023
А чому не спробувати? У вас серьозні відносини чи ви недавно знайомі? Що вас зупиняє?
Апрель Ивановна• 09 ноября 2023
Ответ дляМушля з Криму
Так звичайно, я як для себе кажу
Мушля з Криму• 09 ноября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
А где в теме автора семья?
Мужчина из командировки?
Я чогось подумала, що вже були відносини. Ну хто б їхав жити до людини. З якою нема стосунків?
Мушля з Криму• 09 ноября 2023
Ответ дляФея_3уровень
Ну ми ж цього не знаєм.
Настасья Пицун• 09 ноября 2023
Из-за наличия дочери я бы хорошо подумала, ведь для неё это чужой мужик в доме
Луноходик_Ик• 09 ноября 2023
Ответ дляМушля з Криму
Ну таких немало.
Потому и спрашиваю, что там, как, с дочкой как решать собираются?
Приедут к дяде Пете жить с бухты-барахты?
Или для автора это норма?
Мушля з Криму• 09 ноября 2023
Ответ дляФея_3уровень
она говорит так
Ну хай напише, які відносини, бо про що мова іде, не зрозуміло. В мене в голові навіть не проскочило, що жінка може запитувати, чи їхати їй жити у чужого мужика.
Настасья Пицун• 09 ноября 2023
Ответ дляГороховаЯ
Согласна
Фея_3уровень• 09 ноября 2023
Ответ дляМушля з Криму
я старпост почитала и так поняла, что они вообще очень мало общались и главное для автора тут типа сэкономить на жилье. в этой ситуации жаль ребенка и потому против
Крим мій• 09 ноября 2023
Їхати ЛИШЕ за наявності роботи. Якщо вас дійсно беруть і на підвищення.то втрачати нічого.Херсон не Київ.Робити в Херсоні нічого. Зп матимете київську
ТаЕщеОптимистка
• 09 ноября 2023
Ответ дляФея_3уровень
Спали разом, зустрічались у відрядженнях..
Как нефиг делать• 09 ноября 2023
Встретились по работе, а дальше что?
С какой целью вы с ним жить собираетесь, просто чтоб за квартиру не платить?
Фея_3уровень• 09 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
короче, ни о чем
Крим мій• 09 ноября 2023
Можна спочатку зняти квартиру, не бігти бігом жити до нього, подивитися як буде впалати біля вас.познайомити доньку і лиш потім переїжджати до нього. Я так і вчинила. Запропонували в Києві роботу. Приїхала з Полиави. Жила окремо від чоловіка 4.5 міс.познайомила з донькою. Він настільки огорнув нас своєю увагою, що я погодилася.живемо разом 3роки. Для нас нічого не шкодує. Доньці 14 р. Мені 40. Йому 42 р. Жодного разу не пошкодувала. Маю і чоловіка золотого.і роботу хорошу.всім забезпечені.ріднийбатько стільки всього не зробив і не дав як чужий чоловік по суті