ТаЕщеОптимистка• 09 ноября 2023

Ви би погодились на переїзд до мужчини в такій ситуації!?

Він розлучений і проживає в своїй квартирі в Києві, зустрілись у відрядженні по роботі, я з Херсона, є донька. Мені пропонують підвищення в Києві і переїзд, він пропонує почати спільно жити. Мені 35,:йому 41.
_Olka_• 09 ноября 2023
Люблю такие вопросы с минимизированными вводными данными)). А вы, уважаемая публика, сами додумывайте все, что не сказал автор, и отвечайте, исходя из этих домыслов)). А еще лучше - подеритесь))

неДоЖиру• 09 ноября 2023
Зняти житло окремо,а там видно буде.
Працівниця року• 09 ноября 2023
Я тоже за то, чтобы сначала снимать.
Блакитна устриця• 09 ноября 2023
Ответ дляМушля з Криму
Багато дітей живе в сім´ї, де є не папа , а тільки чоловік мами. І це не означає, що там якесь маргінальство буде.
Так він навіть не чоловік мами
Доль Чекомбана• 09 ноября 2023
Ответ дляМушля з Криму
він ніякий не чоловік автору - просто якийсь чолов´яга, котрий у командировці пістрюна в неї вструмив.
і якщо про свою безпеку не дбаєш і готова переїхати одразу до людини, яку знаєш без году тиждень, то
к першому ліпшому йопарю тягнути доньку - дуже погана ідея
особливо в інше місто: де ні друзів, ні знайомих, ні підтримки якщо щось трапиться
Сливочная пенка• 09 ноября 2023
Из Херсона конечно бы уехала, но для начала на съем. Не представляю, как совместить романтику в отношениях и комфорт дочери, живя вместе со старта. Нужно очень хорошо к нему присмотреться
ПробілНеПрацює• 09 ноября 2023
Ответ дляЛуноходик_Ик
А доньку куда?
Как это куда? С собой
Джем Шакіри• 09 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Спали разом, зустрічались у відрядженнях..
Це серьезно
Ростки жимолости• 09 ноября 2023
Ответ дляФея_3уровень
он ей не муж, так, какой-то хахаль ’на подживе’
Это она у него на подживе

Даха-сваха• 09 ноября 2023
Мой теперешний так же сошёлся с женщиной до меня. Она с Одессы, приезжала в Киев в командировки, они встречались, ночевали у него. Потом она с детьми ( девочке 14, мальчику 6) переехала к нему в Киев, правда без работы и какое-то время тут искала, а потом, когда война началась свалила в Польшу и осталась. Поляка там захомутала и счастлива.
КаРаКаТиЦа• 09 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Не варто перевозити дитину.
Тим більше по середині листопада! Хай краще дитина поживе з бабусею/батьком там де зараз, а ви сама в Київ.
Мотивація така, можна приїхати і пожити з ним місяць, подати документи до школи/садочку.
Може виявитися наприклад, що ваш коханий пополамщик і кожну копійку на їжу вашої дитини із вас вирахує чи ще щось.
У вас буде тоді час на те, щоб зняти житло, а з дитиною це важче.
Ирина-bbd0• 09 ноября 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Не варто перевозити дитину.
А зачем сразу к мужику и сразу в зависимость? Почему не снять квартиру себе,не адаптироваться на работе? Вы понимаете,что такое смена рабочего места и коллектива и сразу же жизнь с новым мужчиной?
Бардак в голове! Концентрация нужна на работе,а не нервы,ночи без сна и котлеты с уборками.
ПробілНеПрацює• 10 ноября 2023
Ответ дляБлакитна устриця
Так він навіть не чоловік мами
И что?