Можливо хтось знає і може подарити такого тренера. Шукаю тренера шахів для дитини. Важливо, щоб рівень тренера (як шахіста і викладача) був такий, щоб він готував дітей до турнірів міжнародного рівня, щоб серед його учнів були чемпіони області, України і тд.
Буду дуже вдячна за рекомендації!
Ответ дляПерша скрипка
Місто?
онлайн потрібно, ми не в Україні
Перша скрипка• 10 ноября 2023
Павлов Сергій Валерійович, в Києві, онлайн тренує також, відмінний тренер, дуже свою справу любить, міжнародний майстер, є на ФБ