13чудоСВЕТА• 10 ноября 2023
Що робити зі школою?
Дівчата, ситуація наступна: дитина в першому класі оффлайн, програма Інтелект України.Дитина постійно хворіє і з кожним разом важче наздоганяти клас.Є можливість навчатись дома з гарною вчителькою - чи реально забрати дитину на домашнє навчання на декілька місяців і потім повернутись знову до класу?Як це оформити?
Неместная Я• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Програми відрізняються. Наші це будуть вчити весною, іншим брєдом типу історіі, фізики не цікавилась
Подивилась фото, норм завдання, багато на логічне мислення. Це у 5 класі?
Моя старша вчилась по Ростку, менша в Нуш. В Ростку це все проходили. Теорія ймовірності у них з 6 класу.
Бабо-лебідка• 10 ноября 2023
Конечно, никакой ’сраки’, судя по зошитам, в программе ИУ по математике нет (как другие предметы, не знаю). В посте 68 показала решение задачки про колеса методом подбора, там нужны только логика и знание таблицы умножения.
У меня старший ребёнок занимался по программе Росток до 4-го класса, потом ее у нас отменили. Очень интересная математика в этой программе, много задачек на логику.
Если ребёнок не тянет ИУ, не надо пыжиться и отдавать его туда. Дети разные, мозги по-разному работают, не все ’интеллектуалы’)))
Море_море_я_скучаю• 10 ноября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Навіщо ускладнювати. Той приклад з віднімання, зрозуміло, що то зверху-розладення сотні,десятки. Але навіщо? Якщо можна вирішити швиденько. Задача про колеса. Глянула-зрозуміла , що вирішується через х/у - дві невідомі величини. Навіть не хочу думати як по-іншому. Але навряд чи так просто.
Нащо ускладнювати - хто зна.
Я пояснювала дитині по іншому те віднімання. Простіше. Але в класі вори повинні писати так.
Не боюся осуду• 10 ноября 2023
Автор, початкова школа в такому варіанті це класно, мої обидва вчились так в Ангстремі. Але вже на 7 клас стало тяжко, бо потрібні були вже репетитори до того з профільних предметів, тому діти пішли в школу звичайну. Все ок
Юпитерная• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
Ми ці колеса вирішували десь місяць назад. В інеті все є і як міркувати при вирішенні навіть. І в зошиті є, вони і на уроці вирішували.
Я в пошукову строчку вбиваю початок задачі 5-6 слів і вуаля.
Не розумію, Ви вже не перша пишете, що шукаєте розв´язок в Гуглі. Діти що, в класі не розбирають ті задачі про колеса? І дома не можуть пояснити як його вирішити? Чому ви вдома всі гуглите про ті колеса?
Перша леді колгоспу• 10 ноября 2023
Интересная тема)) про автора плавно забыли😂простите, автор))
У меня сын вИУ 4 класс. Весь класс ( 14 детей) отлично и легко учатся. И мы были в Турции весь сентябрь, пропустил месяц, но абсолютно всё догнал сам.
Мы сейчас с родителями думаем куда идти 5-й класс. Поспрашивала в других школах. Так там сами учителя пугают родителей, что очень тяжелая программа 5-й класса и уговаривают идти в Нуш.
Мне сказали, что если 4 года ИУ на изи, то идти 5-й класс даже не думать в ИУ.
Я тут прочитала про сраку и напряглась. Но другие коменты вселили надежду😂
Налитое яблочко• 10 ноября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
В ідеалі потрібно шукати школу, яка вчиться за цією програмою і молодша , а тим більше старша школа. Оскільки , якщо це один клас, типу експериментальний, то користі не буде. Вчителі не хочуть методику вивчати нову, з 5- го класу вже не один вчитель і кожен має володіти програмою. А всім хочеться викладати так, як роками і не морочитися. Я на прикладі нашої школи бачу, що вчителі не хочуть цим займатися, звідси і результат ніякий , все на самоопрацювання. Тому й пугають, що не хочуть цим займатися. Для результату мають бути підготовлені хороші вчителі.
Форс мажор• 10 ноября 2023
У мене дитина часто хворіла в 1 класі. Після запалення легенів я його залишила дома на місяць, написала заяву. Потім вийшов на тиждень чи два, все здав, канікули. Після канікул вийшов на тиждень чи два і знову забрала на місяць, писала заяву. Так вчились до квітня, навесні трошки походив, коли тепло. Дізнавайтесь, як можна у вас в школі.
З приводу ІУ не підкажу, син вчився по НУШ, але ябагато з ним займалась, в тому числі математикою по Ростку. В 5 клас поступив в сильний ліцей, де набирають по екзаменам укр мова, Англ і матем. Всі діти сильні, слабких немає. Але не бачу суттєвої різниці між сильними дітьми після НУШ, Ростка і ІУ. Вони всі сильні. Мій син поступив з рейтинговим номером 10 серед 180 бажаючих, зараз в класі в першій п’ятірці, і це при тому, що у мене немає цілі зробити з нього відмінника. Моя думка: якщо дитина не тягне, не треба силувати.
...аяприкольная• 10 ноября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Соглашусь, насчет ’сраки’, дочка 9 лет училась по обычной программе, в 10 класс, так как не было больше мест в другие классы, попала в Интеллект, мы очень переживали, думали не справится, но попробуем. Программа как программа, немного сложнее, особенно история, быстро проходят, плюс куча домашки, но чтоб прям ужас ужасный, мы не заметили, оценки даже лучше, чем были в 9 классе при обычной программе.
Не берут в интеллект, после девяти лет обучения по обычной программе.Слишком они разные...Даже если пропустишь пол года, переводят в обычный клас
...аяприкольная• 10 ноября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Як мінімум для того, щоб навчитися вирішувати приклад кількома способами.
Едимнаморе• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Так, коли не пропускає школу все тягне і школа для неї це весь її світ, з задоволенням сама все д.з. робить встигає погуляти, але коли хворіємо по 2 тижні то звичайно не встигає за темпом в класі потім.В неї постійні гайморити, дуже часто призначають АБ мене це вже лякає.
у доньки постійно було ускладнення на вуші, я зробила їй прививку превенар 13 й стало значно легше. Може й для гайморитів щось є
...аяприкольная• 10 ноября 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
Мой ребенок в 6 классе интеллекта.Существенных изминенений по сравнению с начальной школой не заметила.Предметов стало больше, поэтому вначале нужно перестраиваться, но это не зависит от прогаммы, просто в старших классах всегда становиться немного труднее
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляЮпитерная
Потому что ребёнок может что то не понял, а мне надо объяснить. И я ищу объяснение в интернете, если меня не устраивает то что в тетради. Я не могу объяснить, если сама не пойму.
PANTERA_KET• 10 ноября 2023
Ответ дляГолена блондинка
А ким ці люди працюють?
Муж полковник, она капитан
В полиции. Точнее не напишу ибо его точно можно легко вычислить
Не люблю натовп• 10 ноября 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Дуже просто)) мій пост 68.
Тут потрібні логіка і знання таблиці множення.
Це маленькі числа. Рівняння з двома невідомими для б-я чисел. Ніхто в здоровому глузді не буде гратися з підбором. А буде йти 100% працюючою схемою. Але для дітей звісно це можливо розвиток мізків, а не зручність і швидкість.
Бабо-лебідка• 10 ноября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Мені здається, це завдання не скласти рівняння, а показати розвиток логічного мислення і швидкість оперування таблицею множення.
Звісно, нам простіше розв´язати таку задачу за допомогою Х і У, але сенс не в цьому.
Бабо-лебідка• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
Моїм дітям не складно вчитись в іу. Це не складна програма. Просто люди, які про неї знають лише «понаслишке», чомусь роблять свої висновки про складність і сраку.
«- не нравится мне этот Карузо, не нравится.
- а ты его слушал?
- да нет, Петрович в гаражах напел» (с)
- а ты его слушал?
- да нет, Петрович в гаражах напел» (с)
Не завжди так) Багато батьків, діти яких навчаються за такою програмою, навіть не намагаються ’вникнути’. Просто дивляться в зошити, нічого не розуміють і жахаються)) А ви ж знаєте, що там нічого складного (якщо не зовсім тупенькі).
13чудоСВЕТА
• 10 ноября 2023
Ответ дляБЦАшка
Тоді тим більше нема сенсу. Ви зараз забиіажте голову дитині зайвою інформацією, яка після 5го класу не згодиться.
Ми хотіли саме до цього вчителя молодших класів, там є дисципліна і наш клас єдиний, де є ГПД з тим самим вчителем і в своєму класі.
ЗабежАЛОЧКА• 10 ноября 2023
автор, у нас с Ростком была подобная ситуация. Мы справились вместе с ребенком только потому, что все свободное время Я была учителем Ростка дома, пока болел ребенок. Ноя чувствовала в себе силы и я подготовленная мама, которая постоянно чему-то учится - я не сейчас без напыщенности и хвастовства, а чтобы Вы осознали свой ресурс готовности отдаваться этому процессу вместе с ребенком. Для поддержки могу сказать, что наши усилия были оправданы и система Петерсон крутейший первый опыт, как и Интеллект Украины - ребенку, которому по силам такая нагрузка, только в пользу. Не болейте!
13чудоСВЕТА
• 10 ноября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Спасибо огромное за такую поддержку!Ваш пост очень мотивирует не сдаваться!Скажите пожалуйста а в каком возрасте Ваш ребенок перестал так часто болеть?
ЗабежАЛОЧКА• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
в 4 ом классе. Наш педиатр - мужчина предпенсионного возраста, очень был доволен гомеопатическими препаратами; говорил, что на его участке прекрасные результаты показывают DHU (для носика Цинабсин, к примеру прекрасно справляется с синуситом в паре с Синупретом от Бионорики), HEEL и Bittner ( бронхалис и атма при кашле/трахеитах). Можете написать мне любой месседжер - поделюсь схемами лечения простудных заболеваний
БЦАшка• 10 ноября 2023
Ответ дляОлюня235
Все дз є в інтернеті, все списують ((( Особливо інтелект
Мої 5 та 6клас
Домашка робиться за 30-60хв
Мої 5 та 6клас
Домашка робиться за 30-60хв
Домашка списується і домашка робиться, це для вас одне й теж? Цікаво....
Голена блондинка• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Муж полковник, она капитан
Сумно що люди, які не можуть опанувати логіку початкової школи служать в поліції( Я думала може якісь творчі професії.
13чудоСВЕТА
• 10 ноября 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Спасибо большое!Иду к Вам в личку😊
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А так видно меня, чтобы постучать в личку)?