13чудоСВЕТА• 10 ноября 2023

Що робити зі школою?

Дівчата, ситуація наступна: дитина в першому класі оффлайн, програма Інтелект України.Дитина постійно хворіє і з кожним разом важче наздоганяти клас.Є можливість навчатись дома з гарною вчителькою - чи реально забрати дитину на домашнє навчання на декілька місяців і потім повернутись знову до класу?Як це оформити?
PANTERA_KET• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
В мене обидві дитини в інтелекті, донька вже закінчила школа (після 9 в коледж пішла), їй взагалі було легко, відмінниця. Син таке собі, ліниться, але оцінки добрі. 5 клас, сам все робить, іноді допомагаю з чимось типу Еврики. Нічого надскладного нема, не знаю що там за «срака» у 5 класі. У нас все ок.
Ну вот белое пальто выгуляли. Если ребенок не тянет эврику и над ним сидят бабушка, мать и репетитор то оно ему надо?? Не тянет...и таких детей много в интеллектах. Мучение детям и родителям. Для моего каторга укр мова. Но сейчас у нас нет на нее ни времени ни сил

PANTERA_KET• 10 ноября 2023
Ответ дляПлекаю думи
Знайдіть гарного педіатра, зробіть вакцину превенар і синфлорикс. Не можливо постійно пити антибіотики. Зверніть на це увагу і займіться здоровʼям дитини. Бо не все те, що вважається гайморитом є саме ним. І лікується саме антибіотиком. І щодо навчання. Трошки не розумію, що складного є в тому, щоб наздоганяти навчання. Всі відео є в платформі Інтелекту, завдання в зошитах. Потрібно просто проконтролювати, щоб дитина правильно записала це.
Превенар или симфлорикс. Для чбр лучше превенар (одноразово), симфлорикс с болячками можно в интервал не попасть (2 р надо колоть). Они пневмококковые , про гайморит не в курсе помогают ли
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Так батьки самі ж обирають.
До чого біле пальто? Не знаю, в мене середньостатистичні діти, не генії, просто дівчинка більш старанна, а хлопець є хлопець, поспішає, почерк жахливий. Але оцінки 8-9-10, ну 7 за ведення зошиту)). Я не розумію честно нащо там репетитори. Я ж бачу зошити і завдання. Все що йде на домашнє проходили у класі і подібні задачі чи завдання є в зошиті і їх вирішували з вчителькою. По евриці (це логіка якщо що) складні задачі всі гугляться, можно знайти розвʼязки з поясненнями, якщо не зрозуміло як вирішувати.
TaFo• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
А можна в будь який час повернутись до класу?Чи буде ша нами це місце ще?
залежить від школи. у нас попереджають, що назад ВИКЛЮЧНО при наявності вільних місць. спитайте у вас в школі
PANTERA_KET• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
Так батьки самі ж обирають.
В вас друга мова є з 5 класу?
Любовь Калистратовна• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
Зазвичай це говорять ті,хто не навчається по цій програмі.
Море_море_я_скучаю• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
В інтелекті все в зошиті. Урок і завдання. Не треба ніяких методичок. Береш зошит і там все є по темі. Є окремо довідники, де є всі правила за попередні роки. До вже зручно самостійно працювати.
Ви не зрощуміли. В Крилах теж зошит. При чому один з усіх предметів на тиждень. Теж все там. Але метоличка це інше. Там розписано, як пояснити кожне завдання. Не рішення завдання, а саме методика як і чому так.

Наприклад пояснюють, як розв´язувати такий приклад і що то за рядки зверху.

Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю

Я крил не бачила, а тут мова за інтелект і там в зошиті в самому уроці буде розписано як вирішувати всі приклади що є в цій темі. Там не треба мати методичку вчителя, щоб зрозуміти і пояснити.
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
В вас друга мова є з 5 класу?
Іноземна Мова не має відношення до інтелекту, вона йде по тій програмі, що обирає школа чи клас.
PANTERA_KET• 10 ноября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Я скинула выше зошит эврика. Подруга мучается(* ребенок тоже. Но детки в том классе лучше, чем в обычном. Это как маткласс, даже если реб не тянет, все хотели туда, тк окружении лучше, нацелено на учебу.
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Що говорять? В мене діти в інтелекті.
Любовь Калистратовна• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
Що говорять? В мене діти в інтелекті.
Що там повна ’срака’ моя дитина теж в інтелекті зараз.
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А, я зрозуміла.
В нас немає сраки))))), хоча син не фанат навчання. Він кмітливий, але старанність то не його.
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Я не знаю чого там мучитись. Ці задачі про колеса (там ще про лапи і голови тварин є також плану) вирішуються всі за однією схемою. До речі, їх розвʼязок є і в зошиті, і в інеті. Один раз зрозуміти - і все, там нема що робити. Можливо, що подруга сама не в змозі зрозуміти елементарне, тому й діти такі ж? Вибачте, звісно.
PANTERA_KET• 10 ноября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Мой все делает из под палки. поэтому не жалею, что не искала другую школу с интеллектом.
PANTERA_KET• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
Она гуманитарий, ей сложно, папа тоже 30мин решал те колеса. Объяснить не смог.
Море_море_я_скучаю• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
Я б показала, чим відрізняється пояснення в робочому зошиті теми і пояснення для учителя. Але не маю на цей тиждень методички.
Методички є по любій програмі, по інтелекту теж.
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Так може і є, але щоб самостійно пояснити тему вони не потрібні
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Ми ці колеса вирішували десь місяць назад. В інеті все є і як міркувати при вирішенні навіть. І в зошиті є, вони і на уроці вирішували.
Я в пошукову строчку вбиваю початок задачі 5-6 слів і вуаля.

Море_море_я_скучаю• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
Я про інше писала.
Своїй дитині я теж можу пояснити додавання чи віднімання в стовпчик, де числа з нулями. Це елементарно. Але в школі вони це вчать по іншому! Я пояснюю не так, я пояснюю простішим методом, ніж вони вчать в школі. Навіть фото навела.

А потім дитина розв´язує такі приклади не так,як інші діти і як пояснює вчитель.
І це виявляється проблема.
сказочное_Бали• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
Соглашусь, насчет ’сраки’, дочка 9 лет училась по обычной программе, в 10 класс, так как не было больше мест в другие классы, попала в Интеллект, мы очень переживали, думали не справится, но попробуем. Программа как программа, немного сложнее, особенно история, быстро проходят, плюс куча домашки, но чтоб прям ужас ужасный, мы не заметили, оценки даже лучше, чем были в 9 классе при обычной программе.
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Я про інше писала.

І це виявляється проблема.
Так в тому то і справа, що в зошиті інтелекту розписан метод як вирішувати. Тобто беру зошит в пояснюю так, як в ньому написано. І все.
Все буде• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
В 5му класі інтелект то срака повна. Думайте чи оно вам потрібно
Не помітили ніякої сраки, дев´ять років в Інтелекті вчилися.
Тану на сонці• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
А зачем вашему ребёнку был нужен интеллект, если она после 9 пошла в колледж? Чтобы что?
сказочное_Бали• 10 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
А что дает интеллект после 11? Я серьезно спрашиваю, дочь там только первый год в 10 классе учится, я еще не в курсе всего)
Тану на сонці• 10 ноября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Интеллект что-то может дать только тем детям, которые будут заниматься научной работой).
Остальным- ни че го.
Пс я как раз из школы, где люди научной работой занимаются сейчас по всему миру. И то - нас собирали в 9 классе потому что раньше начинать мучить детей нет смысла) но учились мы, конечно, по обычной советской системе. Я школу заканчивала в 2000
Мовчу, але хочу• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
ІУ то повна срака з першого класу, але у батьків амбіції, а у дітей немає вибору. Я цих дітей бачу, одиницям дійсно підходить програма. Навіть наша вчителька яка віддала свою дитину в ІУ в шоці, думає як з цього зіскочити. Віддавала не на програму, а до вчительки, а та взяла ІУ.
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
В сенсі? До чого тут 10-12 клас?
По перше, я так планувала давно, по друге, в нашій школі прибрали 10-11 класи. Найближча школа з інтелектом дуже далеко. Нащо вони мені?
Дитина на 2 курсі вже, вчить спецпредмети, пише курсову. Це цікавіше ніж сидіти у школі. В них майже весь клас розійшовся по коледжах. І син після 9 піде зі школи.
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Остальным- ни че го.
Хто вам це сказав? Яка ще наукова робота?))))
це просто альтернативна програма навчання. Все вона дає.
сказочное_Бали• 10 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Остальным- ни че го.
Понятно, спасибо)