13чудоСВЕТА• 10 ноября 2023

Що робити зі школою?

Дівчата, ситуація наступна: дитина в першому класі оффлайн, програма Інтелект України.Дитина постійно хворіє і з кожним разом важче наздоганяти клас.Є можливість навчатись дома з гарною вчителькою - чи реально забрати дитину на домашнє навчання на декілька місяців і потім повернутись знову до класу?Як це оформити?
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Понятно, спасибо)
Це неправда.

Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
ІУ то повна срака з першого класу, але у батьків амбіції, а у дітей немає вибору. Я цих дітей бачу, одиницям дійсно підходить програма. Навіть наша вчителька яка віддала свою дитину в ІУ в шоці, думає як з цього зіскочити. Віддавала не на програму, а до вчительки, а та взяла ІУ.
Це не срака. Нащо писати?
Срака для тупеньких дітей та тупеньких батьків. Вибачте.
Тану на сонці• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
В сенсі? До чого тут 10-12 клас?
По перше, я так планувала давно, по друге, в нашій школі прибрали 10-11 класи. Найближча школа з інтелектом дуже далеко. Нащо вони мені?
Дитина на 2 курсі вже, вчить спецпредмети, пише курсову. Це цікавіше ніж сидіти у школі. В них майже весь клас розійшовся по коледжах. І син після 9 піде зі школи.
Так зачем был нужен интеллект?)
Ваш ребенок точно так же поступил бы в колледж и после нуш, только времени свободного имел бы больше все 9 классов)
Тану на сонці• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
Хто вам це сказав? Яка ще наукова робота?))))
це просто альтернативна програма навчання. Все вона дає.
Что именно ’все’?
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Так зачем был нужен интеллект?)
Про що мова йде? В неї прекрасно на все вистачало часу. Вона не була перегружена. Це якійсь бред про домашку до 12 ночі. Був вільний час для спорту і іншого. Зараз в неї набагато менше часу, бо ще ж до ЗНО готується.
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Что именно ’все’?
Знання дає для подальшого навчання.
Тану на сонці• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
Знання дає для подальшого навчання.
Нуш тоже даёт знания для дальнейшего обучения, но эта программа намного легче для восприятия)

Бабо-лебідка• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Она гуманитарий, ей сложно, папа тоже 30мин решал те колеса. Объяснить не смог.
Мне аж интересно стало)) Ответ: из 16 машин 9 легковых и 7 грузовых. Потратила минуты три на решение. Решала методом подбора. Не знаю, этот метод подходит или нет))
4*9+6*7=36+42=78 колес

Правильно или нет?))
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Моїм дітям не складно вчитись в іу. Це не складна програма. Просто люди, які про неї знають лише «понаслишке», чомусь роблять свої висновки про складність і сраку.
«- не нравится мне этот Карузо, не нравится.
- а ты его слушал?
- да нет, Петрович в гаражах напел» (с)
В моїй хаті моя правда• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Ну вот белое пальто выгуляли. Если ребенок не тянет эврику и над ним сидят бабушка, мать и репетитор то оно ему надо?? Не тянет...и таких детей много в интеллектах. Мучение детям и родителям. Для моего каторга укр мова. Но сейчас у нас нет на нее ни времени ни сил
Абсолютно не погоджуюсь, в молодших класах з будь-якою програмою діти потребують допомоги батьків. Моя вчилася у звичайній школі, до початку 4 класу домашні завдання виконувалися разом, самостійно працювати бажання не було, закінчила 4 клас з відзнакою, у 5 класі всі роботи виконувалися самостійно, школу закінчила з золотою медаллю. Не потрібно передчасно робити хибні висновки - тягне чи не тягне програму буде видно пізніше.
Любовь Калистратовна• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Мой все делает из под палки. поэтому не жалею, что не искала другую школу с интеллектом.
То ж никто вам не говорит что жалейте,каждому своё🤷‍♀️ а доказывать то,о чем не знаете,ну как минимум странно.
Голена блондинка• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
А ким ці люди працюють?
А ось і я• 10 ноября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Я не чула, щоб серед навчального року діти повернулися з сімейної форми до класу. Зазвичай ця форма вибирається до кінця навчального року.
Ні. Повернутися можна в будь-який момент. Я вчитель
Кров з молоком• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Чому?Ні, ми плануємо тільки молодшу школу по цій програмі.
Простите, а до школы ребенок не болел? И прежде чем отдавать в интеллект нужно хорошо подумать (
Любовь Калистратовна• 10 ноября 2023
Ответ дляМасяня Я
- а ты его слушал?
- да нет, Петрович в гаражах напел» (с)
Сама звичайна програма, у самій звичайній школі. Як для мене,дуже цікава. Обирали вчительку ,а не інтелект, а потім виявилося що вона набирає по цій програмі, ніякої ’сраки’ не бачу, але ті хто в НУШі постійно запевняють що ІУ гівно... не навчаючись і не розуміючи що там таке,хоча більшість з них зошитів не тримали наших навіть в руках. Навіщо це роблять,незрозуміло🤷‍♀️ Дівчата,кожному своє.
Масяня Я• 10 ноября 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У нас вышло примерно так же. Хороший учитель в первую очередь.
Моим не сложно.
Мафиозная• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
В 5му класі інтелект то срака повна. Думайте чи оно вам потрібно
А що саме не влаштовує? Бо моя дитина перейшла в 5 класі з інтелекту на програму нуш, і я починаю шкодувати.
Любовь Калистратовна• 10 ноября 2023
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Якщо батьки хотять результат,то займатися та пахати, потрібно по любій програмі. Це ж очевидно.
Любовь Калистратовна• 10 ноября 2023
Ответ дляМафиозная
Чому? Розкажіть нам? І тим,хто каже срака і тим хто боїться його.

іронічна антитеза• 10 ноября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Соглашусь, насчет ’сраки’, дочка 9 лет училась по обычной программе, в 10 класс, так как не было больше мест в другие классы, попала в Интеллект, мы очень переживали, думали не справится, но попробуем. Программа как программа, немного сложнее, особенно история, быстро проходят, плюс куча домашки, но чтоб прям ужас ужасный, мы не заметили, оценки даже лучше, чем были в 9 классе при обычной программе.
Моя дитина теж після двох років онлайн в нуш перейшла у п´ятому класі в інтелект. Спочатку були нюанси, але взагалі цікавий матеріал, дитина задоволена. ’ Сраки’ немає.
Кава з адреналіном• 10 ноября 2023
Ответ дляМафиозная
те саме, мій тягнув інтелект досить легко, зараз переїхали, зараз НУШ, каже-не цікаво, шкодую за інтелектом. 5 клас. У тих, хто залишився, ніякої ’сраки’ немає
Не люблю натовп• 10 ноября 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Я про інше писала.
Своїй дитині я теж можу пояснити додавання чи віднімання в стовпчик, де числа з нулями. Це елементарно. Але в школі вони це вчать по іншому! Я пояснюю не так, я пояснюю простішим методом, ніж вони вчать в школі. Навіть фото навела.

А потім дитина розв´язує такі приклади не так,як інші діти і як пояснює вчитель.
І це виявляється проблема.
Навіщо ускладнювати. Той приклад з віднімання, зрозуміло, що то зверху-розладення сотні,десятки. Але навіщо? Якщо можна вирішити швиденько. Задача про колеса. Глянула-зрозуміла , що вирішується через х/у - дві невідомі величини. Навіть не хочу думати як по-іншому. Але навряд чи так просто.
БЦАшка• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
А можна в будь який час повернутись до класу?Чи буде ша нами це місце ще?
В будь-який момент за вашим бажанням
БЦАшка• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Тоді тим більше нема сенсу. Ви зараз забиіажте голову дитині зайвою інформацією, яка після 5го класу не згодиться.
БЦАшка• 10 ноября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Школі так зручніше і завучі будуть незадоволені в разі переведення, але не перевести не мають права.
БЦАшка• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Добре, а якщо не писати заяву чи можливо не відвідувати школу 3 місяці до весни?
Ні
БЦАшка• 10 ноября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Дитина щаслива біжить в школу, якщо щось не встигає стресу в неї не має, на неї ніхто не тисне.
Ну так вона щаслива бвжить в школу до однокласників, а не до програми
БЦАшка• 10 ноября 2023
Ответ дляТепличная
Что поменяется через 3 месяца?
Насколько я понимаю, на домашней форме обучения ребенок периодически сдает итоговые, чтобы быть аттестованным. Через 3 месяца специально такую аттестацию вряд ли вам организуют.
Наверное, логичнее год закончить на ДО, а потом возвращаться в школу.
Атестацію не треба організовувати, вчителька дасть дитині ті самі к/р, які писали діти в класі.
Бабо-лебідка• 10 ноября 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Дуже просто)) мій пост 68.
Тут потрібні логіка і знання таблиці множення.
Крию матом страшно• 10 ноября 2023
Ответ дляPANTERA_KET
Мой в нуше. В нашей не было интеллекта. Слушаю как негодуют интеллектовские родители другого района
))) отличная программа на самом деле, очень разносторонняя, дети заинтересованы, главное как учитель доносит информацию, ну и ребенок конечно должен быть готов обрабатывать большую, но интересную информацию