Василина Семеніч• 10 ноября 2023

Найкращі чоловічі шкарпетки. Які?

Дякую за поради по суті
Божа кульбабка• 10 ноября 2023
из среднего ценового сегмента Lagerfeld, не теряют свой вид долгое время

ТаЕщеОптимистка• 10 ноября 2023
Я їх досі не знайшла їх і жіночі теж. В мене все в катишках і т.д.
Гидроусилитель руля• 10 ноября 2023
Обычные дешёвые житомирские ) хлопок с лайкрой.
Смысла не вижу искать другие, эти поносил несколько раз и выбросил, не жалко. Гигиенично и практично.
So_so• 10 ноября 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Действительно, средний ценовой сегмент.
Рожайтретьего• 10 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
дюна хорошие из наших
из заграничных марксэндспенсер
никаких катышек
Рожайтретьего• 10 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Действительно, средний ценовой сегмент.
и главное достоинстао - можно носить подольше , годами
боюсь те кто такие носки покупают больше пары раз их не надевают
Love_Love_Love_• 10 ноября 2023
А мені тут колись порадили купити з алі, накупувала - щаслива
ТаЕщеОптимистка• 10 ноября 2023
Ответ дляРожайтретьего
дюна хорошие из наших
из заграничных марксэндспенсер
никаких катышек
Всі в катишках. Як ви перете? В мене за тиждень 21 пара, закидаю всі разом, ну чорні і білі ділю. Ну і після 3 прання вони такі собі на вигляд
Тану на сонці• 10 ноября 2023
Уже, мабуть, років 10 беру Некст, найбільший розмір із підліткових.

База_птеродактилей• 10 ноября 2023
Я колись купила одну пару в секонді смарт сторі, там в них стенди з новими носками власного бренду. Чоловік сказав хороші, потім пішла купила 5 пар і ще й 1 пару дали в подарунок. Не катишок, не сідають після прання, задоволені ними. Там і жіночі і дитячі також є. І на дотик приємні вони. Спробуйте.
Каляка маляка• 10 ноября 2023
Некст і НМ беру.
Рожайтретьего• 10 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
та просто перу з іншими речами на 40 градусах
рік вже як новенькіспенсери вхагалі шикарні
дюна більш тонкі, в мене чоловічі кольорові, червоні, темнозелені
Багряна осінь• 10 ноября 2023
Житомирські
Божа кульбабка• 10 ноября 2023
Ответ дляSo_so
Действительно, средний ценовой сегмент.
вот примерно по ценовой категории, где не средний?
100%• 10 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Я навиворіт перу.
Дюна беру однотонні. Довго тримаються.
Дітям на ярмарку беру типу томі халфагер (ясно, що то фейк, але їх багато хто продає). От вони кашлатяться, зате дітям зручні, тому продовжую купувати.
Ні за холодну воду• 10 ноября 2023
Я второй год беру на зиму мужу Helly Hansen с мериносовой шерстью, в этом и себе такие взяла, в них нога вообще не мокреет, как мистика, муж удивлялся)) Цена около 250грн за пару