Юпитерная• 10 ноября 2023
Сон. Приснився дві ночі тому, а в голові досі прокручую. Що він значить?
Що я в темну пору доби десь ходжу і чую кіт мявчить, йду на звук і знаходжу лише голову кота, без крові, він живий, очі блимають і спокійно мявчить. Коричневого кольору, лахматий , гарний. Я собі спокійно беру ту голову і кажу зараз будемо тебе шукати, і йду далі і знаходжу його тулуба, крові ніякої немає. Тіло також живе. Лапи, хвіст ворушить. Я його намагаюся з´єднати, але не виходить, я зупиняю авто і прошу відвезти в вет клініку, і тут різко ми в клініці і я прошу кота врятувати, лікар каже що спробує. Каже кладіть на стіл. І я прокинулася. В голові досі погляд цього кота і його слабке мявчання.
Можливо хтось знає до чого це все?...
Взагалі сни не пам´ятаю ніколи а тут вже третій день в голові.
Можливо хтось знає до чого це все?...
Юпитерная
• 10 ноября 2023
Головне що темно і крові взагалі немає. Наче іграшку знайшла. Але він живий був і мені сподобався, гарний такий.
Интимная• 10 ноября 2023
Я бачу це приблизно так- у вас є якийсь ворог і у нього зараз невдачі, ви намагагаєтесь йому допомогти
Юпитерная
• 10 ноября 2023
Ответ дляИнтимная
Хм, цікаво. Дякую за відповідь. Задумалася.
Горня капучіно• 10 ноября 2023
Мне иногда снится сон. Ночь, я сплю и чувствую что оно идёт. Мне страшно, я кричу, прошу меня разбудить, так как если оно войдёт в мою комнату, мне не проснутся. Оно все ближе, я в отчаянии, начинаю бить стены руками и знаю что это безнадежно, так как я сплю и никто меня не слышит. Оно все ближе, сердце уже готово из груди выскочить, знаю что сейчас его увижу и тогда просыпаюсь. Все это всего лишь отображение того что я переживаю в реальной жизни. Может подумайте что у вас такого произошло, чтобы этот кот приснился?