Без комплексів• Изменено 10 ноября 2023

Lasocki хто купував дітям?

Дуже цікавлять відгуки про зимове взуття. Бо ціни на Ессо, які я зазвичай купувала дітям, мене вже добили остаточно) Надибала досить симпатичні моделі
Екатерина27• 10 ноября 2023
Неплохая польская обувь

Брюлик в стразах• 10 ноября 2023
Дивилася-міряла шкіряні. Виглядають пристойно, але шкіряні якісь дубові. Можливо ваші тканинові будуь інші.
автор Без комплексів • 10 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
От саме й думаю, чи не важкі вони, і чи не промокають. Бо ессо для мене в першу чергу були надійними - теплі, неважкі й суха нога
Ума Палата• 10 ноября 2023
не вартують своїх грошей абсолютно, дубові та парять
Леди_в_ночи• 10 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
Неплохая польская обувь
Шиє їх Індія.
автор Без комплексів • 10 ноября 2023
Ответ дляУма Палата
Дякую! Зрозуміла(
Брюлик в стразах• 10 ноября 2023
Ответ дляБез комплексів
Подивіться на еобув, ті що я собі пригляділа і міряла тут в магазині там були значно дешевші
ЯспАкойнаЯ• 10 ноября 2023
Ответ дляУма Палата
Мені теж не подобається і втрачають швидко вигляд
автор Без комплексів • 10 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Я на Модіво дивлюся - там теж дешевші вони

ЯспАкойнаЯ• 10 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
Неплохая польская обувь
Це не польське взуття
Брюлик в стразах• 10 ноября 2023
Ответ дляБез комплексів
Як дешеві то спробуйте і буде свій досвід і нам розкажете
автор Без комплексів • 10 ноября 2023
Ответ дляБрюлик в стразах
Та ні) Думаю, що обійдуся без експериментів, мабуть ))) Почекаю знижку на те, що постійно беру
Руда ліса• 10 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
Неплохая польская обувь
Польское не бывает неплохим
Шкала Радощів• 10 ноября 2023
У меня есть кожаные туфли - хорошие, но они на каблуке, ношу не часто. Ваша модель кажется удобной, качества точно хватит на сезон
Мавка• 10 ноября 2023
Я тоже люблю бартек и екко,понравилась тоже эта фирма,много красивых моделей,но увидела их вживую,они дубовые. Взяла бартек,экко слишком дорого) Мелкому 2 года) одной пары на сезон не всегда хватает
автор Без комплексів • 10 ноября 2023
Ответ дляМавка
Дякую! Тоді знімаю питання) Моєму зазвичай вистачає на зиму, але неякісного не хочу
Екатерина27• 10 ноября 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Це не польське взуття
Отшиваться он может где угодно. Но это польский бренд.
Екатерина27• 10 ноября 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Шиє їх Індія.
И? Crocs делают в Мексике и Вьетнаме, Zara и Маngo шьют тоже сильно за пределами Испании
ЯспАкойнаЯ• 10 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
Польський, найгірший з усіх.

Екатерина27• 10 ноября 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Польський, найгірший з усіх.
Не знаю почему у вас такое мнение. Но в своем ценовом сегменте это вполне конкурентоспособная марка. Я брала своим парням и в Украине и в Польше, претензий у меня не было.
ЯспАкойнаЯ• 10 ноября 2023
Ответ дляЕкатерина27
Тому що до нас у Львів його колись возити з Польщі дуже багато і ціни були дуже низькі. Чоловік брав і дітям брала, не підходить нам така якість.
euhunter• 10 ноября 2023
Абсолютно нормальный бренд, есть модели реально не хуже экко и тимберов. Но точечно, не все далеко, многое взрослое дубовое и неудобное. А детские как правило хорошие и очень хорошие.
Не боюся осуду• 10 ноября 2023
Мы в Польше,себе редко покупаю,а детям отлично!!сегодня собираюсь заехать сыну такие зимние взять
euhunter• 10 ноября 2023
Автор, я каа раз мило магазина проходила, эти ботинки действительно очень неплохие, внутри мягкий утеплитель. Выглядят хорошо, легкие. Попробуйте, как замена экко очень даже
автор Без комплексів • 10 ноября 2023
Ответ дляeuhunter
Дякую вам дуже! 💐
euhunter• 10 ноября 2023
Ответ дляБез комплексів
Дякую вам дуже! 💐
И еще советую уточнить условия гарантии. Бренд нормально принимает и рекламацию, и ремонт.