Да_Я_ТакаЯ_• 10 ноября 2023
Как называется такой человек?
Который ничего нового не хочет покупать, сидит дома со старой мебелью сорокалетней давности, спит на старой кровати, стирает в тазике, носит старые вещи своих еще прабабушек. Он чистый, аккуратный, но вот такое.
Результат:
вже голосів:
29 (56.86%)
чудик (что-то с головой)
12 (23.53%)
консерватор
5 (9.8%)
старомодный
5 (9.8%)
свой вариант
Да_Я_ТакаЯ_
• 10 ноября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
У мене свекр такий.
В комплекті йде туга за славним радянським минулим, хоббі у вигляді перегляду на ютубі численних роликів про те, чому Сталін - крутий чувак, і невдоволення усім сучасним - День Валентина - зло, Хеллоуін - ще більше зло, фемінітиви - зло, навіть слово ’логістика’ - зло, бо є ’автоколонна’ (так, я знаю, що це різні речі).
Кожна спроба свекрухи викинути щось старе (банально - мильничку, в них така стара, емальована і зі сколами на емалі) - скандал.
Ставлюся з поблажкою, в дискусії не вступаю. Людина живе минулим і відмовляється приймати, що світ не стоїть на місці і так як в його молодості вже ніколи не буде.
А муж какой? Прогрессивный у вас?
Life is Beautiful• 10 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Он называется ’дедушкой’. Наверное, ему 70+
Якщо носит речі прабабушки, то точно ’чудик’)
Зоя Жорівна• 10 ноября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
А муж какой? Прогрессивный у вас?
Що саме ви називаєте прогресивним? Нормальний. День Валентина святкуємо, Хелоуін якось не прижився, але щоб якось його тригерив негативно то ні. Але він, наприклад проти гей-шлюбів.
Да_Я_ТакаЯ_
• 10 ноября 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
А где вы с ним познакомились и в каком возрасте? Наверно еще со школы дружили?
Зоя Жорівна• 10 ноября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Ні, познайомилися студентами.
Первоклашка Я• 13 ноября 2023
Зависит от причины. ’Бедняк’, ’патологический жлоб’, ’поклонник старины’, ’сторонник разумного потребления’. Наверное ещё кучу вариантов можно придумать.