Добротная• Изменено 10 ноября 2023

Лікар з Інстаграму.

Як ви відноситеся до лікарей з Інстаграму?
Ви ходите до таких, консультуєтесь офлайн?
Чи тільки читаєте та дивитесь їх життя, а ходите до інших?

Що для вас лікар?
Для мене, це людина, ка постійно вчиться та набирається досвіду лікуючи. В такої просто не може бути часу на Інстаграм. В такого лікаря часи прийому розписані на місяц вперед.

Мені сумно, що вже і медицину перетворили в цирк Шапіто з таргетированою рекламою ((
Результат:
вже голосів: 32
10 (31.25%) Бісять
10 (31.25%) Люблю читати те що пишуть
5 (15.63%) Тільки читаю не звертаюсь
5 (15.63%) Звертаюсь за гроші
2 (6.25%) Читаю, ходжу до інших
0 (0%) Звертаюсь,алетільки безкоштовн
РыжаяЛиса• 10 ноября 2023
Один из лучших педиатров в нашем городе ведёт станицу в Инстаграм
Отличный врач. Многие ее рекомендуют и посты у нее интересные и познавательные

автор Добротная • 10 ноября 2023
Ответ дляШалена невинність
та яке...мені тут одного такого рекомендували. зі стаціонару, який підробляє ще і в приватній клініці. фігню порекомендував, за що я тільки заплатила...
Ну звісно що далеко не всі)))
Треба шукати)
Досвід тільки там можно отримати ввдразу
Шалена невинність• 10 ноября 2023
Ответ дляПП-шница
то він вам сподобався? а як прізвище?
не знаю..виглядає доволі самовпевненим. але так кардинально..цей відразу сказав, той мусолив 2тижні...не знаю..може обох в топку і шукати щось середнє..Коржов.
автор Добротная • 10 ноября 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Сколько подписчиков?
РыжаяЛиса• 10 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Сколько подписчиков?
10,5 тысяч
автор Добротная • 10 ноября 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
10,5 тысяч
Таргет працював 100%
РыжаяЛиса• 10 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Таргет працював 100%
Разве это важно?

автор Добротная • 10 ноября 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Разве это важно?
Почему вы решили, что он самый лучший в вашем городе?
РыжаяЛиса• 10 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Один из лучших педиатров и неврологов в городе
Отзывы реальных людей и личные приемы
О станице узнали после личного знакомства
автор Добротная • 10 ноября 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Отзывы реальных людей и личные приемы
Лучшему зачем покупать таргетированную рекламу?

Если ее и так находят.
Безпринципова• 10 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Поділюсь своїм досвідом, як вибирати лікаря))))
1. Найбільший досвід любий лікар отримує працюючи в стаціонарі.
2. Якщо це Полікліника та приймає відразу декілька, йшла до того, де сама велика черга
3. У гарного лікаря завжди запис наперед.
4. Є ще нюанси в залежності від обставин.
шукала ендокринолога, давно підписана на лікаря зі стаціонару та ще недалеко від мене, видно по сторінці ,що сама себе продвигає, 25 років стажу. Я приїхала на очний прийом в стаціонар, вийшла в повному розчаруванні, з ще більшою кількістю питань ,ніж відповідей....тож лікарі стаціонару з великим досвідом не завжди супер специ.
автор Добротная • 10 ноября 2023
Ответ дляБезпринципова
Не завжди та далеко не всі
Місце роботи в стаціонарі теж продається
Mrs.Sexuality• 10 ноября 2023
Вообще не читаю и не лажу в инста в поиске врачей)
автор Добротная • 10 ноября 2023
Ответ дляMrs.Sexuality
Они сами находятся
Mrs.Sexuality• 10 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Они сами находятся
Я там редко бываю.
сЛАдКОежКА• 10 ноября 2023
У моего гинеколога, кстати очень толкового, запись больше чем на месяц вперёд, но она ведёт свой Инстаграм, рассказывает про методы лечения и прочее. Люблю ее читать. Вот успевает и лечить и Инстаграм вести
автор Добротная • 11 ноября 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
По ночам наверное))
Пасхальний тролік• 11 ноября 2023
Нашла я так доказового лікаря, гастроэнтеролога. Такая прям Крутая в фейсбук и инстаграм. У меня были все анализы на руках. 650 грн консультация только по телефону . Я попросила о видео звонке , нет только телефон. И деньги вперед.
Мне показалось это как-то слишком. Не видя даже пациента🤷‍♀️
Вона ще й повідомлення видалила відразу, як я написала, що мені не підходить такий формат.