Рожки-да-ножки• 10 ноября 2023
Дитину 8 років хочуть самого покласти в ПНД Кривий Ріг
Добрий день!Спільнота звертаюсь до вас за порадою та допомогою.Дитині майже 9 років,в нас група інвалідності зараз по органиці(психіатрія)у січні треба знову проходити ВКК,у нас в ПНД місто Кривий Ріг кажуть що треба на 10 днів дитину саму без мами покласти у відділення.Сітуація така що дитина не залишається сама навіть на півгодини,на ніч теж лягає щоб я була поруч,на контакт з незнайомими не йде і таке інше,як можна мені буди поруч з дитиною?Дякую за поради.
Инстагра_мерша• 10 ноября 2023
Советом не помогу, просто хочу сказать, что дай вам бог сил. Обнимаю вас, автор.
Тантрический кекс• 10 ноября 2023
їдьте в інше ПНД, головне щоб їх висновок визнавала ваша ВКК.
ще як варіант Марцинковський в Києві. але то 12тис коштує
Пугачиха• 10 ноября 2023
ми дуже давно оформлювали групу - то так, необхідно було обстеження для підтвердження діагнозу. це ж психіатрія. ну і в таких відділеннях стороннім не можна, вас ніхто не покладе разом.
ми домовлялись з завідувачкою відділення і привозили дитину зранку, забирали ввечері.
Швидкоруч• 10 ноября 2023
Только не кидайте тапки… а может попробовать? Такие перемены часто идут на пользу… договариваться в отделении, что если будет сильно тяжело, чтоб вас пустили.
Головний кошак• 10 ноября 2023
Автор, я вас понимаю. У меня сыну 25 лет, тоже органика, аутический спектр. Продлевали инвалидность, лежал в ПНД. Для него это ужас. Девять человек в палате, кушать нужно за общим столом. В туалете нет дверей. Для сына это всегда сильнейший стресс такие больнички. В туалет по большому не мог там ходить, я приезжала, брала его на прогулку и мы ходили в туалет, где есть закрывающиеся кабинки.
А у вас восемь лет ребенку. Постарайтесь договориться с врачем, что как будто сын в больнице, но только на бумаге. На несколько часов в день на анализы приходите, когда обход.
Khmelnichanka• 10 ноября 2023
Я відповідала Вам в ФБ, напишу і тут.
Просіть пимьмову відмову, а також підтвердження того, що в ПНД немає денного стаціонару.
Ну, і як варіант (не знаю, си він Вам підійде) : знову і знову ходіть до Анжеліки Володимирівни і просіть- просіть- просіть. Вода камінь точить.
Тут є 2 варіанти: або офіційно вимагати того, на що маєте право за законом, або все ж таки домовитись.
Дуже бажаю удачі!
Шопингмонстр• 10 ноября 2023
Ответ дляШвидкоруч
Скоріше за все ви не розумієте, про що пишете(
Швидкоруч• 10 ноября 2023
Ответ дляШопингмонстр
Прекрасно понимаю, очень даже.
Шопингмонстр• 10 ноября 2023
Якщо я правильно пам´ятаю законодавство з цих питань, то вони не мають права вимагати подібне.
Шопингмонстр• 10 ноября 2023
Ответ дляШвидкоруч
Прекрасно понимаю, очень даже.
Тоді дивно, що таке пропонуєте. Бо подібні зміни можуть мати наслідки, які потім треба буде дуже довго і важко розгрібати. Добре, якщо без регресу.
Шопингмонстр• 10 ноября 2023
Передивилась швиденько норми. Думала, що цей дебілізм щодо того, що діти старші 6 років можуть перебувати в лікарні самі, вже давно прибрали, а ні((
Автор, піднімайте норми Європейської хартії з прав дитини та Конвенції про права дитини і апелюйте у своїй заяві ними.