Сусановна• 10 ноября 2023

Дівчата, ви все знаєте. Робота.

Приходить мені сьогодні повідомлення на телеграм про роботу. Не вірю я у такі вакансії, але цікаво, у чому їхній інтерес; де вони хочуть мене надурити.
Хочу зазначити, що спочатку була пропозиція зарплати не у гривнях, а у рублях. Після того, як я про це написала, виправили, написали, що друкарська помилка 🤔
valuda• 10 ноября 2023
Ну хто це тут таку фігню постить …
Автор, вибачте, але на гроші потрібно заробляти

автор Сусановна • 10 ноября 2023
Це друга пропозиція такого плану. Перед цим була пропозиція роботи на ОЛХ, тепер цей акаунт уже видалений.
На_оба_рот• 10 ноября 2023
Ну, якби ціна лайк була 3 грн, то це було б правдоподібно. А 8000 за день... Ви полайкаєте, вам ніхто і нічого не заплатить.
автор Сусановна • 10 ноября 2023
Ответ дляvaluda
Ну хто це тут таку фігню постить …
Я це розумію. Так їм і написала, що не вірю у такі легкі гроші
valuda• 10 ноября 2023
Ответ дляСусановна
Навіщо писати)
Патріотка з дивану• 10 ноября 2023
Кожен день подібні темы.
Ніхто за просту роботу 3 хв в день не буде платити 8000 грн
Леся Українка• 10 ноября 2023
О, мені схоже прийшло на вотсап, з номеру який починається +947
Якась фігня

ДаЗдраПерма• 10 ноября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Кожен день подібні темы.
я вообще не знаю, кто в Украине может зарабатывать 8 тыс в день без образования
lisa2101• 10 ноября 2023
Ответ дляСусановна
Зачем Вы вообще отвечали?
lisa2101• 10 ноября 2023
Ответ дляСусановна
А теперь смотрите. Вы потратили время на просмотр, время на подумать и время на ответить. И результата ноль. И ещё тему тут создать и отзывы почитать. Подумайте...
Мядуза аля моргонер• 10 ноября 2023
Ответ дляСусановна
Всегда просите аванс вперед )
Мядуза аля моргонер• 10 ноября 2023
Если за 8 минут предлагают 8000 грн, то берите предоплату 4000 грн и отрабатывайте 4 минуты. И так по кругу - капнуло на карту 4000 грн - готова работать 4 минуты )