Країна мрій• 11 ноября 2023

Дівчата, ви тут з досвідом в таких справах

Порадьте.
Телефон чоловіка завжди був в загальному доступі. І взагалі то я сама навіть не зрозуміла, коли саме він став його постійно за собою носити. Останнім часом серед ночі чую повідомлення, але я навіть не дивилась, що там. Але декілька днів тому він попав мені в руки. Він не сильний хакер та шифрувальник, але історію пошуку підчищає. Точніше налаштував режим автоматичного видалення пошукових запитів в Google. Зайшла в одну соцмережу і в пошуковій стрічці побачили запити на пошук колишньої. Ппц... Ну думаю, мало що. Можливо, просо цікаво. Я також дивилась , як там мої колишні влаштувалися. Але сьогодні зранку між іншим каже мені, щоб я допомогла йому зміни фото у ФБ... ( там на фото ми разом). Я відповіла, що добре. Взяла телефон і завантажила з інтернету фото оленя, сказавши, що підійде ідеально. Він не зрозумів, образився. А мене аж тріпає всередині, хочеться прибити.
Що далі?
Love_Love_Love_• 11 ноября 2023
Ну якщо прибʼєте то сядете
Котомафия• 11 ноября 2023
Ну пипец, а вы б обиделись, если б он вам фото коровы загрузил?
Сама придумала, сама обиделась называется. Вы ж пишите, что и сами смотрели как бывшие поживают, что тут такого? Многим интересно
Носки на подтяжках• 11 ноября 2023
Продолжайте разрушать собственную жизнь.
Особенно важно, в это время злиться и беситься, так быстрее получится)
автор Країна мрій • 11 ноября 2023
Ответ дляКотомафия
Ну да. Але фото він не змінював декілька років, хоча я сама навіть просила це зробити. А тут якось пошук, зміна фото щоб він сам там був... Збіг?
Железобетон• 11 ноября 2023
Що вона собою представляє і що ви? Можливо ревнувати в нема чого. Не накручуйтесь, а думайте головою. Може їй ваш чоловік і даром не треба
сою не люблю• 11 ноября 2023
Ну фото оленя означает, что он с рогами т.е. вы ему намекаете на вашу измену
Носки на подтяжках• 11 ноября 2023
Ответ дляКраїна мрій
Вы что верите в случайности?
Нет, нет, нет. Это не случайность!

А у Вас много бывших?
автор Країна мрій • 11 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Нічого не представляє абсолютно. От тому і дивно себе почуваю.
Тюрюнь_Тюнь• 11 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Вважаєте треба фото дятла загрузити автору йому на профіль?)))
автор Країна мрій • 11 ноября 2023
Ответ длясою не люблю
Краще було б фото свині? Емоції скерували, не подумала (
Ms. Искренность• 11 ноября 2023
Вы прям уверенны, что если он сменит фото, то его сразу же уведут из семьи?)
автор Країна мрій • 11 ноября 2023
Ответ дляНоски на подтяжках
Вы что верите в случайности?
Нет, нет, нет. Это не случайность!

А у Вас много бывших?
Не вірю. Так, багато.
Носки на подтяжках• 11 ноября 2023
Ответ дляКраїна мрій
Не вірю. Так, багато.
Понятно.
Этот, видно, тоже скоро станет бывшим(((
Вы же эмоциональная дама.
Железобетон• 11 ноября 2023
Ответ дляКраїна мрій
Не то не напрягайтесь , він же не залицяється. Якби хотів , то і фото з трьома дітьми не помішає. Ви ж самі це розумієте
Тюрюнь_Тюнь• 11 ноября 2023
Ответ дляКраїна мрій
Для чоловіків , що б гульнути жінка представляє значення тільки у ліжку. Ви ж не знаєте, яка вона в інтимі.
Та ваш вирішив погуляти від вас тихенько. Блін, ну який дурний олень))) палиться на єрунді)))
Тюрюнь_Тюнь• 11 ноября 2023
Ответ дляЖелезобетон
Може він колишній натриндів, що покинув автора, а та закомандувала фото змінити. Деякі мужики дурні, капець..
автор Країна мрій • 11 ноября 2023
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Не те слово... Кмітливості та інтелекту нуль.
Закуйовджена життям• 11 ноября 2023
Ответ дляКраїна мрій
Не вірю. Так, багато.
Как правило такие ’встречи’ в сети с бывшими дальше не идут.
Приятно увидеть, пообщаться, вспомнить молодость, почувствовать свою значимость для кого-то, интерес... И всё) это прикольные эмоции и не больше. И у меня так было, и у мужа. Но когда у мужа, то я мозг себе выносила знатно. А потом добралась таки до его телефона (потому что тоже видела, что приходят смс иногда от бывшей), а там просто поздравления с праздником, пожелания... И как-то само собой такое их общение прекратилось.
С мужем, кстати, я разговаривала, рассказала свои подозрения. Он так и ответил, что просто интересно было увидеть, но это ничего не значит. Но я всё равно какое-то время напрягалась)
Марс атакует• 11 ноября 2023
Или уходить или глотать измену
Маруська Му• 11 ноября 2023
аленя
я под столом, спасибо автор.