Сын идет на день рождения. Что сейчас девочкам нравится в таком возрасте?
Щедрик ведрик• 11 ноября 2023
Завжди гроші.
Саме актуальне. В такому віці вони вже хочуть і збирають на свої мрії :)
Кудряшка Сью• 11 ноября 2023
Сьогодні син пішов на днюшку. Конверт даруємо.
Діти самі збирають і купують дорогий подарунок.
Трахтибидох• 11 ноября 2023
Підтримую варіант з грошима.
Можна якщо не гроші, то наприклад, косметичку з womans secret
Блиск для губ нейтральний
Ответ дляКашпо
Вот такое подарили, понравилось
Что-то необычное. Спасибо.
Я не в теме• 11 ноября 2023
Ответ дляНаталья-7735
Однокласснице подарок
Якщо не знає вподобань іменинника дарить гроші, 1000 грн. Сьогодні пішов як раз до однокласниці на 10 років. Вона любить лего гаррі потер, то купили доббі, вона хотіла. Корзинку квіточок, і мʼякого ведмедика, срібну каблучку маленьку ( я запропонувала, він сказав що классна. Я таку не ношу то з біркою в упаковці подарував їй).
Не виправдовуюсь• 11 ноября 2023
Ответ дляНаталья-7735
Что-то необычное. Спасибо.
Мой подарил сертификат на прокалывание ушей, но там девочка сама прямо попросила.