Капитанша• Изменено 11 ноября 2023

Система щоб киця сама заходила через вікно - що ?)))))

Треба зробити так щоб киця могла сама заходити в дім через вікно. Відповідно вікно треба щоб без мене відкривалось - по вай фаю чи хз як

Факт коли киця підійде до вікна, вже фіксуємо - датчик і камера

Може щось порадите подібне)
Домовенок Кузя• 11 ноября 2023
У вас хоч перший поверх?

автор Капитанша • 11 ноября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
У вас хоч перший поверх?
Живемо на дачі
Мадам Тю-лю-лю• 11 ноября 2023
Может проще в двери вставить дверцу для котов?
Домовенок Кузя• 11 ноября 2023
Ответ дляКапитанша
Живемо на дачі
А киця друга не приведе?
автор Капитанша • 11 ноября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Варіант, але у нас купа безхатнцх котів
Містяни погралися влітку, кинули тварин - і нещасні до нашого двору поводились

Ну а ми годуємо всіх
автор Капитанша • 11 ноября 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
А киця друга не приведе?
Вона така стерва, що і людям очі вицарапає))) які там друзі))))
Тарабарщина• 11 ноября 2023
Ответ дляКапитанша
Варіант, але у нас купа безхатнцх котів

Ну а ми годуємо всіх
Дверь на электронном замке, в ошейнике кошки чип, только ей откроет.
автор Капитанша • 11 ноября 2023
Ответ дляТарабарщина
О, крутяк. Погуглю. Може ж якісь посилання - на аліку наприклад
Тарабарщина• 11 ноября 2023
Ответ дляКапитанша
https://shinshilka.ua/ua/p263361727-trixie-38530-d...

Такого типа. По Али не подскажу, мы покупали за границей, лет 5 назад и стоила она 60-70 евро, точно не вспомню.

автор Капитанша • 11 ноября 2023
Ответ дляТарабарщина

Дякую. Недешево ((
Тарабарщина• 11 ноября 2023
Ответ дляКапитанша
Дякую. Недешево ((
Ну, это да. Ищите варианты проще.
автор Капитанша • 11 ноября 2023
Ответ дляТарабарщина
Ну, это да. Ищите варианты проще.
Дякую. Тепер є хоч розуміння що то має бути
Пушап Мі мі• 11 ноября 2023
А взагалі не випускати не варіант? Вона ж може не повернутися/ захворіти/травмуватися.
Тарабарщина• 11 ноября 2023
Ответ дляКапитанша
Да, это самый нормальный вариант.
Едимнаморе• 11 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Коти територіальні тварини. Ми з кішкою їздемо на дачу. Півроку вона живе в квартирі, півроку на дачі. Ніколи не тірялася. Крім того до нас приходить сусідська кішка. Як тільки моя з´являється на подвір´ї, та кішка тікає. Видно що моя домінант. Ще в знайомого була ситуація. Кіт почав сцикати їм в кровать і вони вирішили його вивезти до себе в приватний сектор, але це 5 км від квартири. Вивезли на авто, а через добу те чудо прийшло назад до квартири. Хазяїн все дивувався який в кота компас в голові.
Губи до вух• 11 ноября 2023
Ответ дляЕдимнаморе
все истории самовыгула (что в городе, что в селе) рано или поздно заканчиваются тем, что кот ушел и не вернулся
ОливьЕЖечка• 11 ноября 2023
Вікно з форточкой яка весь час відкрита зробіть.
ОливьЕЖечка• 11 ноября 2023
Ответ дляГуби до вух
Не всі. Кошка одна прожила 15років, померла в хаті, сама по собі. Інша 13років так само.
Спішу - перекидаюсь• 11 ноября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
На одну вашу кошку придется сто таких, что в капкане умерли, в колодец провалились, собаки разорвали, машиной переехали. Ошибка выжившего.

ОливьЕЖечка• 11 ноября 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
У мене за все життя було багато котів і кошек. Пішов і не повернувся тільки один кіт і то йому було десь років 5(( всі дожили до мінімум 10років і більше
Флюорография гуся• 11 ноября 2023
если дешево-то лестничку шириной в 10см и форточка,может что-то другое,что доступно коту,но не человеку.
vikohka• 11 ноября 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
10 лeт для кота- это очenь мало.
ОливьЕЖечка• 11 ноября 2023
Ответ дляvikohka
10 лeт для кота- это очenь мало.
В середньому коти домашні живуть 12-18 років рідко довше. І? Мої жили 10-15 років хто як, на самовигулі. Ну як кота в приватному будинку з хати не випускати? Двері влітку не відкривати і вікна? А на птахів в жаб тільки з вікна дивитися?
За потреби ми їх лікували
автор Капитанша • 12 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Не варіант
Дякую
автор Капитанша • 12 ноября 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Ого
автор Капитанша • 12 ноября 2023
Ответ дляГуби до вух
Дай Боже щоб ваші історії не були масовими