Teonaa• 11 ноября 2023

А от дійсно, як пуйло може закінчити війну?

Ну от що він скаже? Своїм баранам. «Я пішов. Положив 300+ тищ людей, просрав стільки-то техніки, по року довбився в один населений пункт, не пройшов особо…і уйшов»
І що це буде🤷‍♀️
tetnes• 11 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
Удалено администрацией...
Скільки в вашому колі повернулося. В моєму близько 45%. Це Харків. Не буде пустої території. Бажання виїхати не тотожне прижитися в чужій країні і культурі.
owl62• 11 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
Можу сказати трохи інші речі. Друзі які в 2015 зрозуміли, що тут погані перспективи і з того часу в Британії уже мають громадянство, але і від українського не відмовилися, так само як і ті, які в США, і в Австралії. Проте всі ці люди для України громадяни України.
А виїзжають з України вони за паспортом інших країн.
Тобто для України вони в Україні. І скільки у нас таких ’не мертвих’ душ з громадянством ’на удальонкє’?
Додайте ще тих, що вийшли заміж за іноземців,їх багато
tanya_217• 11 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Будет ли куда валить и по каким программам, хотя я допускаю миграцию. Это нормально.
И допускаю решение Демографических проблем, решение спроса на рабочую силу привлечением трудовых мигрантов.
Это процесс.
Как сполучающиеся сосуды. Спрос - предложение - цена рабочей силы- выгоды.,
В 1991 теж програм небагато було але з 1991 до 2013 із 52 млн населення Україна втратила 8 млн, а внаслідок цієї війни сукупна втрата населення (військові втрати та еміграція) буде ще більше.
Дуже цікаво поїздити по Сумщині, Чернігівщині та інших областях, все що не Київ і не ЗУ (куди за 2 роки приїхали переселенці) то дуже багато на 3/4 пустуючого житла.
Для мене цікаво дуже було, що людей настільки мало, що в звичайних багатоповерхівках по цілим містам у всіх котли для індивідуального опалення для того, щоб люди могли поїхати і не платити за квартиру взагалі за опалення і звести до мінімуму інші платежі (прибирання території коштує копійки там, а сміття пишуть заяву, що не проживають і не нараховується).
Зараз в тих містечках люди стараються продати ці стоячі квартири переселцям, які втратили все, бо іншого шансу крім війни позбутися житла в депресивному регіоні не буде. І на секунду я описую місто де офіційно числиться 50 тисяч населення, а не якесь село.
LudaSHS• 11 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3382546
tetnes• 11 ноября 2023
Ответ дляowl62
Цікаво подивитися статистику.
tanya_217• 11 ноября 2023
Ответ дляvikohka
как nадоeло этот брeд читать, у nас откроют, а, там закроют. сваливальщики.
Оце і лякає найбільше, що там закриють.
Треба рухатися звідси, а потім продавати майно приїхати буде важко але треба.
Знайомі так зараз з Німеччини по довіреності продають але теж є певні нюанси
vikohka• 11 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
Оце і лякає найбільше, що там закриють.
а, чeго вам страшnо?
tanya_217• 11 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Миграция будет в обе стороны. Это процесс. И зависит от многих факторов и переменных. Не тех кто себе фантазирует сейчас, а трудности будущего, а также реалии нашей экономики.
Кстати у нас улучшились показатели. Удивительно. Банковский сектор лупит прибыльность огого. Удивлялась.
Но также незащищенные слои населения будут, и тяжело будет некоторым.
Украина есть и будет.

А по миру. Я не воспринимаю Ес или запад коллективный, как ’ сталую’ неизменную величину, многие процессы, что происходят затронут многие страны, и как вчера, в том году или на днях- через год может там и не быть.
Будущее никому не известно. И категоричности и просчетов наверняка тут быть не может. Сколько б душещипательных историй не написать о знакомых, или от знакомых.
США дуже стала величина, яка ПОСТІЙНО успішно воює на територія чужих країн(В´єтнам, Ірак і т.д.) і щоразу піднімає за рахунок цього свою економіку.
uma• 11 ноября 2023
Ответ дляValentina shop2020
Да,а мы не глотаем всякую дичь, сколько положили наших ребят,какая плата за ранение,какая пенсия 2000, какая выплата декретных в месяц,глотаем, терпим и продолжаем молчать
Только не говорите,что я матрёшка, достали этими словами
И не собиралась. Нам тоже какую-нибудь дичь скормят. Управление массами это целая наука и абсолютно не важно какой национальности эта масса.
vikohka• 11 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
Оце і лякає найбільше, що там закриють.
так, оnи и закроют.
LudaSHS• 11 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
Ну не сильно ’ сталая’ и безпроблемная. Вы в Сша собираетесь? Ого
Ну удачи вам..
owl62• 11 ноября 2023
Ответ дляtetnes
Цікаво подивитися статистику.
Статистики не маю, Ви згадайте скільки жінок з Вашого оточення одружені з іноземцями? З мого оточення 7, якщо що мені 60 +, їм теж в цих межах
tanya_217• 11 ноября 2023
Ответ дляtetnes
Я з дітьми але не через бажання їхати в Україну, а ВИКЛЮЧНО через не можливість чоловіка виїхати до нас в Польщу.
Одна родина виїхали на ЗУ і вже в Києві.
Одна їздить на зиму в теплі краї, але сина якому скоро 18 вивезли, хоч чекали що війна закінчиться і тепер він там має вступати, жити і ні ногою сюди до кінця війни.

Всі решта повивозили чоловіків і тепер разом (США та Німеччина).
Ще є родина із жінки+ дитина, які нарешті мають змогу нормально жити і не залежати від чоловіка, то вони в Норвегії. Ти дівчина землю гризтиме аби не назад
tanya_217• 11 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Ваша тема дуже цікава але є 2 суттєвих ’але’
1)з СССР люди не мали змоги сказати 10.05.45 країна гівно, все роздовбане, а є кращі країни, тому ми поїхали.
Отже якщо примусово не закрити населення, як зараз родини сидять, бо не можуть виїхати чоловіки, то будуть люди їхати з України.
2) контрацепція! В 1920, 1930 і 1940 її не було, а робити аборт було дуже небезпечно, тому народження дитини часом було не вибором, а відсутністю вибору.
По цій же причині досі не вимер Афганістан.
В Україні є контрацепція і доступність абортів!
tanya_217• 11 ноября 2023
Ответ дляvikohka
а, чeго вам страшnо?
Що тут лишусь!
Не хочу тут жити і щоб мої діти тут жили.
Хочу РОДИНОЮ в еміграцію.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 ноября 2023
им похер. от ковида умерло 800 тыс в раше.
tanya_217• 11 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Ну удачи вам..
Ні. Мрію про Канаду 🙏
Nat-li• 11 ноября 2023
Ответ дляtanya_217

Прямо местная закономерность: громче всех кричащие о том, что все выедут-уже выехавшие и второй год сидящие за бугром.
Isidda• 11 ноября 2023
Вообще не парюсь,мне прекрасно дома.Рабыней за границами быть не собираюсь.
vikohka• 11 ноября 2023
Ответ дляIsidda
и жить по чужим, цвeлым углам.
РойЛеля• 11 ноября 2023
Ніколи він не піде. Це все мрії. Як і мрію про повне звільнення всіх земель. Донбас, Маріуполь і частина півдня залишиться у пуйла.
Крихти відвоюємо страшною ціною. Отак рік надважких зусиль ще і на цьрму закінчиться. Для пуйла це немала перемога буде. Вірніше для росії, пуйла вже нема.
Це моя особимта думка, дай Бог я помиляюсь.
Дуже хочу помилитись
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 ноября 2023
По сути путин выполняет план по уменьшению населения. Все помнят, что нас должно остаться на Земле 1 млрд? Сейчас буду ванговать: придет время и русские будут говорить, что путина заразили вирусом войны, поэтому он спустил в унитаз свою страну.
РойЛеля• 11 ноября 2023
Ответ дляSanta-c3fa
У меня есть рецепт, вообщем слушайте рашкоботы, пухло говорит своим, что Украину зазомбировал запад, воевать она не хочет, их заставляют, его печет судьба украинцев, и он как ответственный и человек с большим сердцем выводит войска, чтобы сохранить жизни украинцам, недопустить ядерную войну, и вообще 3 мировую, все плачут, и уповают на великого и милосердного царя, мы тихо удаляемся в ес и нато, занавес))
Ага, скаже ще вони на колінах просили, Зе обіцяв кинуть нюхать кокс, а ми вєлікій народ і ще подивимось на іх повідєніє, якшо шо, то гойда знов.
Ага, мєчти
РойЛеля• 11 ноября 2023
Ответ дляКаллипсо
Границы 91 года, блин, ну закидайте меня тапками, я в это мало верю. Для этого нужно много оружия, а нам его дают не в таких количествах 🤷
І вже і не віриться, що дадуть обіцяне. Хотіли б, дали б. Взагалі не розумію подальшого сценарію. На одному місці рік фронт, а ми все ждем оружие
tanya_217• 11 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Думаєте, він все-таки в холодильнику спить?
Думаю, що для України це вже не має значення, бо система продовжує функціонувати і війна зараз в тому стані в якому особисто від хуйла рішень не потребує
Еленнн• 11 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Якщо народ виведуть на вулиці, пуйло «вмре» і прийде новий лідер, якому доведеться приймати непрості рішення, щоб врятувати «нашіх мальчикав».
Звісно, що спочатку потрібно таємно домовитись з Україною за розділ територій, щоб усіх все влаштовувало. Припускаю, що зараз українців підсвідомо налаштовують на те, щоб віддати рашці те, що вона вже взяла, а не йти до кордонів 91.
в раші -не вийдуть ніколи.. .

’В одном из посёлков Забайкалья похоронили убитого на войне Алексея Деревцова. У него остались жена и пятеро несовершеннолетних детей. Его пример наглядно показывает, что движет россиянами, отправляющимися за тысячи километров убивать украинцев. Алексей Деревцов жил в полузаброшенном посёлке. Зарабатывал 20 тысяч в месяц. Пил. Жена исправно рожала, говорит - про контрацепцию и аборты и не думали даже. Работы в посёлке почти нет. Перспектив вообще никаких. Можно переехать в город, но ближайшие города - такие же заброшенные и бесперспективные. Впереди у Деревцова было ещё 15-25 лет точно такой же нищей беспросветной жизни.’
tetnes• 11 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
Може рашка постійно воює?
Ирина-bbd0• 11 ноября 2023
Ответ дляNat-li
Причем во всех темах громче всех прикрывающие свои личные интересы заламыванием рук про несчастных украинцев и коррупцию)))
’А ларчик просто открывался’))
Mariya Prokhorova• 11 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
Пишу мою власну думку, надіюсь що не посадять у в´язницю.
Україна на сьогодні знаходиться в патовій або майже патовій ситуації і щоб вирватись з неї потрібно технологічне випередження і кількісна перевага над противником.
Технології, зброя, підготовка коштують великих грошей і я особисто думаю, що Україна не має достатньо потужностей, щоб виробити щось типу 100 літаків Ф35 та багато оснащення для них, неймовірну кількість розмінувальних машин і БТР, в яких би люди не гинули, а пересідати на іншу і щоб Україна могла дозволити собі їх втрачати як насіння.
Позиція української влади, що ось-ось перемога свідомо брехлива, а я вважаю що це кажуть щоб надією утримати тих, хто ще не поїхав але сумнівається чи війна на роки-роки-роки.
Україна на даний момент еміграцію втратила 10млн( ООН дає цифру 8 із тих, що не повернулися але є і ті хто ще додатково виїхали з окупованих через територію росії) і це люди молодого віку, а в основному родини із молоді з дітьми. Демографічний фактор в Україні найгірша з проблем, після самої війни.
Люди осіли в благополучних країнах, за 2 роки уже і мови потрошку освоюють, чоловіки до родин крізь кордон потрошку просочуються.
Дуже багато житла, яке будується в Києві, Львові і поруч з ними, але багато із нього це житло на гробові від загибелі чоловіків і його планується продати, щойно це стане можливим аби вивести кошти з України в країну де уже живе родина(наприклад вдова загиблого захисника з його дитиною), бачу багато цього житла і цю мильну бульку. Думаю, що якщо війна завершиться у 2024/2025 то частина українських біженців повернуться в Україну, бо з різних причин не змогли влаштуватися в тих країнах і от у них і буде пік попиту на житло. Думаю в основному в Києві, бо тут є робота.
А решта України на мою особисту думку спустошуватиметься, як і до війни тільки темпи будуть наростати із шаленою швидкістю.
В результаті буде щось близьке до того, що прогнозує Елла Лібанова із інституту демографічних досліджень та Портніков.

Але люди бояться уявити таке майбутнє, тому слухають прогнози Буданова(до кінця літа 23 війна закінчиться виходом на кордони 1991).
Головне пам´ятати, що коли страус тримає голову в піску, то його незахищений зад можуть і з´їсти і все інше.
Які 10 млн виїхали ?
Там людей по 3-4 рази рахують , заїхали в Польщу , потім Франція , потім Англія , потім Ірландію і кожна країна порахувала ))))
Ирина-bbd0• 11 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
Ваши спичи во многих темах какую цель преследуют? Открыть границы на пять минут и чтоб муж к вам уехал?
Готовы и под русню Украину сдать?