Ну от що він скаже? Своїм баранам. «Я пішов. Положив 300+ тищ людей, просрав стільки-то техніки, по року довбився в один населений пункт, не пройшов особо…і уйшов»
І що це буде🤷♀️
Ответ дляowl62
Хто сказав за 1раз? Племінниця чоловіка за 2 і 3 дитину викупила 4 кімнатну квартиру у волгограді
Є федеральний маткап, його дають один раз на другу дитину, що народилася після прийняття відповідного закону. Якщо не помиляюся - це або 2007, або 2009 рік. На третю і наступних - не дають. Є регіональний маткап, його умови можуть відрізнятися від феодального. Але і сума теж значно менша.
Грубо кажучи: 2 дитини до 2007(2009) маткап не дають. Третя дитина після 2007(2009) - маткап не дають. А от на четверту дадуть, оскільки вона - друга дитина після дати прийняття закону про маткап.
Чомусь мені здається,що рашку таки розвалять,коли знайдуть спосіб контролю за ядеркой.ТОму що починають розуміти,що з тими ідіотами ніколи не буде спокою.Вони будуть постійно баламутити світ і влаштовувати гарячі точки.І раз сівши на ядерний шантаж вони будуть ним користуватися і в майбутньому.А мавпа з гранатою на майбутнє-така собі перспектива.Де гарантія,що вона потім знов з кимось не обЇєднається і не полізе.Ці мавпи ж почали ядену зброю роздавати,є підозра,що і технології теж.Кому це треба?Ну це мої фантазії на тему,а раптом...
Ответ дляebbi
Там еще одна опасность для мира.
Что очееень важно - передача технологий, в т ч ядерного сектора Ирану, раша за оружие там торгуется. Получение террористами ядерной бомбы это трындец миру.
Ответ дляLudaSHS
Там еще одна опасность для мира.
Я про це й кажу.А де гарантія,що вони потім ще й не об’єднаються?Колективний Захід проти колективного Сходу...Щось перспектива жахлива...
Mariya Prokhorova• 11 ноября 2023
Ответ дляebbi
Для розвалу росії поки ні яких передумов ((((
AnnaK-29fd• 11 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Думаю россиянам все равно сколько он положил это капля в море . Все будет зависеть от финансовых выгод .
Раскройте тему про финансовые выгоды для россиян.
genteestupida• 11 ноября 2023
Ответ дляAnnaK-29fd
А кто когда о россиянах думал 😹🤦♀️
AnnaK-29fd• 11 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
А кто когда о россиянах думал 😹🤦♀️
Так вы ж пишете про финансовые выгоды какие-то. Не для россиян? Кого вы имели ввиду?
genteestupida• 11 ноября 2023
Ответ дляAnnaK-29fd
Элиты .. или все потоки денежные идут по вашему мнению населению росии 😹
Ответ дляowl62
І ще здали в аренду Китаю 35 млн.га орних земель
Давно в них практикують оренду родючих земель китайцям. Якщо врожай якоїсь культури має бути раз на рік, наприклад, то китайці «знімають» два. Що вони там використовують - х.з., вибачте, але колись читала в русаків, що після того «випалений» виснажений ґрунт.
Щодо Сибіру вони ж писали: ліс у тайзі рублять, та сарана китайська бере тільки стовбури, все інше скидає на місці, читала версії, що пожежі також через це.
Ответ дляTakamaka
Мабуть через це місцевим кацапам дозволили збирати у лісах ’валежнік’
AnnaK-29fd• 12 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Нет, я так не думаю. Но ваше сообщение, где смешались в кучу кони, люди (россияне, финансовые потоки), наводит на мысль, что так думаете вы.
Цитирую:
Mrs.Ochmonek• 12 ноября 2023
Ответ дляebbi
Колективний Захід сам себе обмежив демократичними нормами, поміркованістю, бюрократією. Та й просто боїться. А колективний схід - без гальм.
genteestupida• 12 ноября 2023
Ответ дляAnnaK-29fd
Цитирую:
И что не понятного ? Плевать на потери людей , финансовые потоки в карманы личные главное .. более не разжевываю , это нудно .
Coffee is Love• 12 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Да нарыли там укреплений, засели.
Девочки, Видели спич Макрона?
Макрон считает, что декабрь будет решающим для Украины, но для переговоров еще не время, - BBC
Он также сказал, что следующий месяц будет решающим для Украины, поскольку войска пытаются освободить территории во время контрнаступательных операций.
При этом президент Франции выразил мнение, что Украине ’еще не пора’ садиться за стол переговоров. Он подчеркнул, что решение о переговорах принимает только Украина.
Девочки, Видели спич Макрона?
Він корисний ідіот путіна, який сенс його слухати?
Ответ дляowl62
Вот те, которые готовы сдаться русне за открытие границ, серьезно думают, что русня позволит открыть границы, чтобы мужчины в возрасте 18-60лет выехали?
А можна не чекати, поки іх (чоловіків) і раша не закриє (і не, можливо, ще й мобілізує проти ЄС, умовно)?
Ви впевнені, що все буде +- прийнятно, і що зараз не останній вагон, щоб якось викарабкатися з пожиттєвого закриття тут?
AnnaK-29fd• 12 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Я там вижу только траты огромные, не личные, конечно. А вот финансовые потоки в личные карманы как раз текут угадайте в какой стране.
genteestupida• 12 ноября 2023
Ответ дляAnnaK-29fd
Как какой.. та которая может сделать поставки такого оружия и закончить этим за месяц войну )))
genteestupida• 12 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
Ну то його, мужчіну, випускають, та й мобілізують одразу ж)) в складі вс рф
В Европе куча наших мужиков выевших через расию