Teonaa• 11 ноября 2023

А от дійсно, як пуйло може закінчити війну?

Ну от що він скаже? Своїм баранам. «Я пішов. Положив 300+ тищ людей, просрав стільки-то техніки, по року довбився в один населений пункт, не пройшов особо…і уйшов»
І що це буде🤷‍♀️
СОЛНЦА ЛУЧИК• 11 ноября 2023
Ответ дляgenteestupida
Патрушев пел ему реквием недавно ))) к чему бы :)?!
Це тільки фантазії певних зацікавлених осіб.
Нічого він не співав. Сама прослухала ту байду.
Ну такоє... притягли за вуха
Mariya Prokhorova• 11 ноября 2023
Ответ дляspain2406
В целом разделяю ваше мнение. Интервью Либановой слушала и по сути с ней согласна, демографический кризис будет усугубляться. Ну и конечно же Президент и его команда с нами до конца войны... Когда тот конец. Я не хочу выборов сейчас, а то сейчас начнут тут писать. Нет, пусть уже руководят как умеют.
А вирішення проблеми вона не сказала ?
Що все не ОК , ми і без неї розуміємо
tetnes• 11 ноября 2023
Ответ дляowl62
Статистики не маю, Ви згадайте скільки жінок з Вашого оточення одружені з іноземцями? З мого оточення 7, якщо що мені 60 +, їм теж в цих межах
З мого тільки дівчина що зустрічається з хорватом. Оформлювати поки що нічого не будуть. Але вона і до війни була одиначка. Інші або не виїзжали, або повернулися, або мотаються до чоловіків в Україну.
Isidda• 11 ноября 2023
Ответ дляЕленнн
в раші -не вийдуть ніколи.. .

’В одном из посёлков Забайкалья похоронили убитого на войне Алексея Деревцова. У него остались жена и пятеро несовершеннолетних детей. Его пример наглядно показывает, что движет россиянами, отправляющимися за тысячи километров убивать украинцев. Алексей Деревцов жил в полузаброшенном посёлке. Зарабатывал 20 тысяч в месяц. Пил. Жена исправно рожала, говорит - про контрацепцию и аборты и не думали даже. Работы в посёлке почти нет. Перспектив вообще никаких. Можно переехать в город, но ближайшие города - такие же заброшенные и бесперспективные. Впереди у Деревцова было ещё 15-25 лет точно такой же нищей беспросветной жизни.’
Капец.путин его на смерть отправил,а мог бы работу дать,жилье приличное
LudaSHS• 11 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
Ні. Мрію про Канаду 🙏
О го
Копите деньги. То дорого 😉
Mariya Prokhorova• 11 ноября 2023
Ответ дляdiamond_shop
так ті щасливі справді! бо жили з алкашами, білого світу не бачили, а тут мінус алкаш - плюс гроші, це ж круто! недарма в них дефіцит курятини, бо раптом населення так розбагатіло, що тепер хоче курку їсти, а птахофабрики не вивозять такий попит. бо раніше купляли менше
Точно , така статистика каже про настрій суспільства , куди вони гроші витрачають )))
Раніше купляли м‘ясо дорожче , а зараз тільки на курятину вистачає
vikohka• 11 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ваши спичи во многих темах какую цель преследуют? Открыть границы на пять минут и чтоб муж к вам уехал?
Готовы и под русню Украину сдать?
по всeй вeроятnости- готова.
Еленнн• 11 ноября 2023
Ответ дляIsidda
так вони того не розуміють, що оті дурні гроші, дурно вбехані в війну- якби їх пустити на покращення життя людям, рашики жили б як у Дубаї..
Ирина-bbd0• 11 ноября 2023
Ответ дляЕленнн
На оті дурні гроші можно было бы без единого выстрела всю ушемленнуб братию скрепночелюстную со всех республик к себе на россию забрать и новые города отгрохать. Да кому ж они нужны на тех болотах. Такой себе ресурс ущемленных для раскачки военных конфликтов
Кого ж недавно слушала...кто-то сказал давно понятную истину-и европа умоется вся кровью.запустив к себе бегущих ушемленных достоевских тысячами. Посмотрите что они уже там творят.а если концентрация и путинвведивойска? Дебильная толерантность эта .
tanya_217• 11 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Реально, серьезная статья в Уолстрит джорнал, это ж не наши и не наше Ипсо.
Жаль, что мала таких статей. Вообще они показывают мифы про русск армию, про их мощь.
Нам тяжело, вон запас от Иня подбежал по снарядам, но типа его хватит рашне до Нг.
А нам бы больше от Запада.
Я думаю, великі протистояння витягує той, хто збере навколо себе більше і потужіших союзників, за умови, що кожна сторона і сама робить максимум для перемоги.
Приклад -Гаррі Потер.
За час книг Гаррі зміг із слабкого змужнішати і зібрати своїх союзників, він готувався і його готували до протистояння.
Волдеморт за час книг теж зміцнів, але благо його союзників втратили мотивацію і врешті зробили підставу(мама Драко, коли могла видати Гарі і його б легко вбили).
Мелитрисса• 11 ноября 2023
Та легко, все нацисты уничтожены, дальше Украина живёт своей жизнью, мы ее захватывать не планировали. Могут ещё по возвращении победу отпраздновать, зомбаки схавают, а кто посмеет пискнуть, на Колыму. Ничего сложного, но дебилы будут биться лбом об стену, пока либо лоб расшибут, либо стену.
Nathalie27• 11 ноября 2023
Ответ дляЕленнн
в раші -не вийдуть ніколи.. .

Тому й пишу - «виведуть». Самі не вийдуть, звісно
inresta• 11 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
А що не так😳
нормально,
пока ошибок нет
Мелитрисса• 11 ноября 2023
Ответ дляSanta-c3fa
У меня есть рецепт, вообщем слушайте рашкоботы, пухло говорит своим, что Украину зазомбировал запад, воевать она не хочет, их заставляют, его печет судьба украинцев, и он как ответственный и человек с большим сердцем выводит войска, чтобы сохранить жизни украинцам, недопустить ядерную войну, и вообще 3 мировую, все плачут, и уповают на великого и милосердного царя, мы тихо удаляемся в ес и нато, занавес))
Тоже вариант.
Mariya Prokhorova• 11 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
США дуже стала величина, яка ПОСТІЙНО успішно воює на територія чужих країн(В´єтнам, Ірак і т.д.) і щоразу піднімає за рахунок цього свою економіку.
Ще Британія давно оголосила , що США підняла нехило свою економику , завдяки тому , що вони купували в них зброю під час Другої Світової )))
Mariya Prokhorova• 11 ноября 2023
Ответ дляvikohka
так, оnи и закроют.
Ще і квиток куплять ))))
І скажуть їдте і відновлюйте свою країну !
YAINNA• 11 ноября 2023
Зато сколько нациков убил,это же была цель.Шутка ли со всем Натом воевать....бабкам путина сойдет это объяснение.
genteestupida• 11 ноября 2023
Ответ дляСОЛНЦА ЛУЧИК
Ну такоє... притягли за вуха
Вы переносное значение понимаете или пение ожидали услышать 😹..
к чему тот вообще спитч был … а он был ! его могло не быть если все Ок .
Смысла в нем» просто так « нет .
Mariya Prokhorova• 11 ноября 2023
Ответ дляYAINNA
Так , він скаже нациків ми повбивали , але не всіх наших братів звільнили , НАТО втрутилося , тому ми маємо прикласти всі сили для звільнення наших ’товарищей’
Тому всі разом працюємо , думаємо про росію , потім про себе (
автор Teonaa • 11 ноября 2023
Ответ дляArt.em
Віддавши наші території?
Я питаю про нього і росію і «його літцо» ітд
автор Teonaa • 11 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Я думаю, сейчас ему выгодна стала ’позиционная ’ война.
Один период сменился другим. Сама война ради выживания режима.
Но всегда есть какой то шанс, что закончится. Когда 🤷‍♀️
Тут борьба ресурсов. И зависит от запада тоже.
Вот было б нам чем тот Миг задрипанный пульнуть. Но кто даст.
Это ж стратегическая авиация, это ж эскалация маячит, типа, перед партнерами.(
То просить нго нада, миги те
автор Teonaa • 11 ноября 2023
Ответ дляNathalie27
Якщо народ виведуть на вулиці, пуйло «вмре» і прийде новий лідер, якому доведеться приймати непрості рішення, щоб врятувати «нашіх мальчикав».
Звісно, що спочатку потрібно таємно домовитись з Україною за розділ територій, щоб усіх все влаштовувало. Припускаю, що зараз українців підсвідомо налаштовують на те, щоб віддати рашці те, що вона вже взяла, а не йти до кордонів 91.
Так українців ніхто не питає ні про що, нашо нас «готувать»
Прям типу як учуєм, що південь зливають, ломанемся всі в армію
owl62• 11 ноября 2023
Ответ дляЕленнн
в раші -не вийдуть ніколи.. .

Рожала за материнский капитал, в 2013г. сумма была экв.14 тыс. дол. платить начинали со второго ребенка
owl62• 11 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Готовы и под русню Украину сдать?
Вот те, которые готовы сдаться русне за открытие границ, серьезно думают, что русня позволит открыть границы, чтобы мужчины в возрасте 18-60лет выехали?
YAINNA• 11 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Вы знаете,что бы там не придумали и потом озвучили с телевизора,они все глотнут и во все поверят.Поэтому,нет смысла это обсуждать.Если понадобиться предлог начать войну опять и уже не будет в Украине рускоговорящих,которых надо спасти,то они пойдут спасать украиноговорящих но русским акцентом или еще кого))))
Манула• 11 ноября 2023
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
По сути путин выполняет план по уменьшению населения. Все помнят, что нас должно остаться на Земле 1 млрд? Сейчас буду ванговать: придет время и русские будут говорить, что путина заразили вирусом войны, поэтому он спустил в унитаз свою страну.
Та наср@ти на зменшення населення на фашистській федерації і що ті нелюди будуть колись казати. Болить і турбує знищення наших людей, молоді, нашого майбутнього ...
owl62• 11 ноября 2023
Ответ дляЕленнн
Краще ніж у Дубаї. В Думаї немає скільки землі і води, як у раші
Mariya Prokhorova• 11 ноября 2023
Ответ дляYAINNA
Так , погоджуюсь , привод вони знайдуть , бо причина в них , то ’населеніє ’ готово йти вмирати за імперські замашки свого царя ((((
Нам тут про себе потрібно думати , треба створити такі умови , щоб кацапи боялися сюди заходити
Heksa• 11 ноября 2023
Ответ дляtanya_217
Пишу мою власну думку, надіюсь що не посадять у в´язницю.
Україна на сьогодні знаходиться в патовій або майже патовій ситуації і щоб вирватись з неї потрібно технологічне випередження і кількісна перевага над противником.
Технології, зброя, підготовка коштують великих грошей і я особисто думаю, що Україна не має достатньо потужностей, щоб виробити щось типу 100 літаків Ф35 та багато оснащення для них, неймовірну кількість розмінувальних машин і БТР, в яких би люди не гинули, а пересідати на іншу і щоб Україна могла дозволити собі їх втрачати як насіння.
Позиція української влади, що ось-ось перемога свідомо брехлива, а я вважаю що це кажуть щоб надією утримати тих, хто ще не поїхав але сумнівається чи війна на роки-роки-роки.
Україна на даний момент еміграцію втратила 10млн( ООН дає цифру 8 із тих, що не повернулися але є і ті хто ще додатково виїхали з окупованих через територію росії) і це люди молодого віку, а в основному родини із молоді з дітьми. Демографічний фактор в Україні найгірша з проблем, після самої війни.
Люди осіли в благополучних країнах, за 2 роки уже і мови потрошку освоюють, чоловіки до родин крізь кордон потрошку просочуються.
Дуже багато житла, яке будується в Києві, Львові і поруч з ними, але багато із нього це житло на гробові від загибелі чоловіків і його планується продати, щойно це стане можливим аби вивести кошти з України в країну де уже живе родина(наприклад вдова загиблого захисника з його дитиною), бачу багато цього житла і цю мильну бульку. Думаю, що якщо війна завершиться у 2024/2025 то частина українських біженців повернуться в Україну, бо з різних причин не змогли влаштуватися в тих країнах і от у них і буде пік попиту на житло. Думаю в основному в Києві, бо тут є робота.
А решта України на мою особисту думку спустошуватиметься, як і до війни тільки темпи будуть наростати із шаленою швидкістю.
В результаті буде щось близьке до того, що прогнозує Елла Лібанова із інституту демографічних досліджень та Портніков.

Але люди бояться уявити таке майбутнє, тому слухають прогнози Буданова(до кінця літа 23 війна закінчиться виходом на кордони 1991).
Головне пам´ятати, що коли страус тримає голову в піску, то його незахищений зад можуть і з´їсти і все інше.
Головне пам´ятати, що страуси не тримають голову в піску. І можуть хвицьнути так, що зламають берцову кістку.
Heksa• 11 ноября 2023
Ответ дляLudaSHS
Еще видела, в копилку новость
Помимо Макрона, Нато и уолстритджернал про отбирание рашей назад у Бразилии, Египта, Армении своей военки.
Вот- Германия решила удвоить военную помощь Украине — источники BILD

По данным источников BILD в Минобороны ФРГ, на этой неделе правительство Германии решило, что военный бюджет увеличат на 4 млрд евро.

Т е пока нам дают чтоб сделать рывок?
Зима - весна воюем.
Но другие вкиды уже пошли тоже.
Интересно, это реально то Нато сейчас? Для неокупированых и гарантии по 5 параграфу🤷‍♀️
Хибною є думка, що рашку стримає повага до якоїсь там п´ятої-десятої-стопіцотдесятої статті.