Милота• 11 ноября 2023

Для свідоцтва за 9 клас обов´язково ід карта?

Де можна прочитати правила і що робити, якщо в дитини її нема?
Оля_с_киркою• 11 ноября 2023
Конечно

english book• 11 ноября 2023
Яка проблема зробити ID?
Робіть та й усе.
Не зви чайна• 11 ноября 2023
Так, у нас вже взяли копіі паспортів, ще місяць назад.
автор Милота • 11 ноября 2023
Ответ дляenglish book
Яка проблема зробити ID?
Робіть та й усе.
Ми за кордоном
Творческий типаж• 11 ноября 2023
нам видали без. узнавайте у школы
Люблю Украину• 11 ноября 2023
Ответ дляМилота
Ми за кордоном
Робіть за кордоном. У вас ще півроку добрих
автор Милота • 11 ноября 2023
Ответ дляЛюблю Украину
В нашій країні не роблять , в сусідній неможливо записатися в онлайн чергу
АсобеннАя• 11 ноября 2023
Ответ дляМилота
Ми за кордоном
Приїдьте в Україну і зробіть
автор Милота • 11 ноября 2023
Ответ дляАсобеннАя
Приїдьте в Україну і зробіть
Не можемо

Люблю Украину• 11 ноября 2023
Ответ дляМилота
Не має посольства України?
Люблю Украину• 11 ноября 2023
Ответ дляМилота
Не можемо
Чого? Інший континент?
автор Милота • 11 ноября 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Не має посольства України?
В посольстві не роблять ід карти
автор Милота • 11 ноября 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Чого? Інший континент?
Бо відпустка буде лише в серпні
english book• 11 ноября 2023
Колись було так, але ж ви не в Україні, тому навіть не знаю як вам бути з тим свідоцтвом. Приїдете колись в Укоаїнк, зробите паспорт та отримаєте свідоцтво. Навіщо вам те свідоцтво за кордоном.
При відсутності паспорту, подається свідоцтво про народження, лист територіального підрозділу Державної міграційної служби з інформацією про належність особи до громадянства України; заяву на ім’я керівника закладу освіти.Але ж ви за кордоном, тому...
Царівна Жабка• 11 ноября 2023
Ні
автор Милота • 11 ноября 2023
Ответ дляenglish book
Якщо можна забрати пізніше, то не проблема, мені свідоцтво не потрібне впринципі , просто, якщо вже дитина вчилася, то нехай собі буде
english book• 11 ноября 2023
Ответ дляМилота
Можна пізніше.
автор Милота • 11 ноября 2023
Ответ дляenglish book
Можна пізніше.
Дякую!
Царівна Жабка• 11 ноября 2023
Мій отримав без айді
Сказали з Айді з паспортом і ідентифікаційним

-Ань-• 11 ноября 2023
Ответ дляМилота
В посольстві не роблять ід карти
Не на часі)))
Вам пощастило - маєте можливість зробити паперовий паспорт-книжечку після 16 років. Не обов´язково в 16 років - ’після 16’ це і в 20 років можна почати робити перший паспорт, і в 28 років, і в 43.
автор Милота • 11 ноября 2023
Ответ для-Ань-
Не на часі)))
Книжечки давно не роблять
культУра• 11 ноября 2023
Без видали
вАлнуюся сильнА• 11 ноября 2023
Ні, можна свідоцтво про народження
Кондуктор трамвая• 11 ноября 2023
Ответ дляМилота
Ми за кордоном
в какой стране?
-Ань-• 11 ноября 2023
Ответ дляМилота
Книжечки давно не роблять
Роблять. Але тільки через суд. Всього нормального треба добиватись для себе і своєї дитини. Легко і просто тільки пластик.
Ось в цьому році робили:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3350514
Черкаси, позитивне рішення по паперовому паспорту, видати дитині паспорт-книжечку.
Справа № 580/1895/23 від 25.05.23. Прочитати це рішення суду, якими законами і НПА керують судді, можна на сайті Єдиний державний реєстр судових рішень:
https://reyestr.court.gov.ua/Review/111135427

’’Адміністративний позов задовольнити повністю.

Визнати протиправними дії управління Державної міграційної служби України в Черкаській області особі Канівського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Черкаській області щодо відмови в оформленні та видачі ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у зв`язку із досягненням ним 16-річного віку паспорта громадянина України у формі книжечки відповідно до Положення про паспорт громадянина України, затвердженого постановою Верховної Ради України від 26.06.1992 № 2503-ХІІ.

Зобов`язати управління Державної міграційної служби України в Черкаській області в особі Канівського районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Черкаській області (19000, Черкаська область, м. Канів, вул. Шевченка, 47; код ЄДРПОУ 37852733) оформити та видати ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у зв`язку із досягненням ним 16-річного віку, паспорт громадянина України у формі книжечки відповідно до Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою Верховної Ради України від 26.06.1992 № 2503-ХІІ.

Копію рішення направити учасникам справи.’’

Суддя Валентин ГАРАЩЕНКО.
-Ань-• 11 ноября 2023
До речі, в посольстві мають бути паспорти-книжечки, можете спробувати в посольстві вибити. ПИСЬМОВО звертатись.
english book• 11 ноября 2023
Ответ для-Ань-
Ось в цьому році робили:

Суддя Валентин ГАРАЩЕНКО.
Самого головного немає-фото паспорта з датої видачі. Жоден блогер, який допомагає юристам заробляти на цій справі гроші, ще не показав ні одного паспорта-книжечкі з датою видачі після 2020р.
Рішення є, така видача не суперечить закону. А от паспортів немає. У всякому разі так ніхто і не показав.
-Ань-• 11 ноября 2023
Ответ дляМилота
Планує вчитись в 10-11 класах? Якщо так - взагалі не переймайтесь щодо свідоцтва. В 10 клас переводять по факту закінчення 9 класу (а не по свідоцтву). Тепер не видають свідоцтва про освіту, дають свідоцтва про здобуття освіти.
Не треба ніяких додаткових документів нести в школу. Свідоцтва про здобуття освіти (і після 9 кл, і після 11 кл) видаються по копії свідоцтва про народження, яку ви подавали при зарахування в школу в 1 клас.
А те, що ’педагоги’ брешуть про обов´язковість пластикового паспорта для отримання свідоцтва про здобуття освіти - зайвий раз підтверджує що з пластиком якась лажа, йде нав´язування пластика зі сторони шкіл, тиск на людей. А нормальний паперовий паспорт - тільки через суд. Хоча в Україні зараз існує 2 окремих законодавства про паспорт - або пластик в 14 років, або паперовий паспорт-книжечка після 16 років. НА ВИБІР МОЛОДОЇ ЛЮДИНИ.
-Ань-• 11 ноября 2023
Ответ дляenglish book
На тематичних форумах люди іноді пишуть що отримали, іноді дуже рідко показують СВІЙ паспорт. Чого б це юристи всім стороннім особам показували ЧУЖИЙ паспорт?! Юристи знають, що таке персональні дані і що буває за незаконне розповсюдження персональних даних.
-Ань-• 11 ноября 2023
Ответ дляenglish book
Яка проблема зробити ID?
Робіть та й усе.
Яка проблема надрукувати свідоцтво про здобуття освіти по свідоцтву про народження? Копія свідоцтва про народження є в школі, в ній є всі необхідні дані.
Люди, починайте нарешті перевіряти законність всіх вимог-прохань освітян.
Будьте скупі на свій підпис.
Не зливайте особисту інформацію там, де це абсолютно не потрібно?
Навіщо школі паспорт вашої дитини?!