Помидорина• 11 ноября 2023
Розповідати про зраду чи ні?
Я зрадила свою кохану людину (був разовий секс ,без будь-якої зацікавленості в людині).Моя кохана людина у мене першау статевому житті і я мучилась питанням своєї самооцінки і того щоб цікавість до сексуального досвіду не виникла у мене з роками ,тому що планую з людиною провести все життя .Я говорила про це з партнером.Він був категорично проти а через пару років він підійшов і запропонував мені отримати сексуальний досвід,якщо мені це потрібно .Дцмаю він зробив це через страх мене втратити .Я отримала цей сексуальний досвід ,вирішила свій внутрішній конфлікт ,обірвала всі зв’язки .Але партнеру не розказала ,тому що боюсь зробити боляче і втратити .Зараз почуваю себе найгіршою людиною на планеті ,тому що не розповіла .Не знаю що робити .Дуже його кохаю і стосунки дуже хороші
Результат:
вже голосів:
121 (93.8%)
Ні
8 (6.2%)
Розповідати
Помидорина
• 11 ноября 2023
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Звісно мовчати! Хоча сумніваюся, що ви втримаєтеся
Чому ви так думаєте ?
Я не тону• 11 ноября 2023
Ваша задача оберегать человека от своих демонов
Это ваши личные процессы, зачем делать осознанно партнёру больно, если он вам дорог?
Научились в измену – научитесь и своё чувство вины обслуживать самостоятельно
Пишна молодиця• 11 ноября 2023
Нет, конечно. Мало того, что вы изменили, так ещё и хотите переложить ответственность на любимого человека, чтоб ещё и он мучился от этой мысли, а не только вы. Вы натворили - молчите в тряпочку и усмиряйте своих внутренних демонов (чувство вины) сами!
Ms. Iphone• 11 ноября 2023
Розповідати потрібно в тому випадку якщо розлюбили і збираєтеся піти до коханого, а так його постійно буде гризти і нормального життя не буде
Пишна молодиця• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
Чому ви так думаєте ?
Тому що воно вже вам муляє!
Пишна молодиця• 11 ноября 2023
Ответ дляЯ не тону
Вот полностью мои мысли прочитали, пока я писала!
Помидорина
• 11 ноября 2023
Ми звикли завжди все обговорювати і розповідати одне одному.Крім того жахливе почуття провини і того що обманювати це дуже несправедливо по відношенню до людини .Точніше приховувати
Я така бойова• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
Чому ви так думаєте ?
Ви мучаєтесь не через брак сексуального досвіду, а тому що людина не кохана, хоч ви і назвали її коханою разів 10.
Жена брата Админа• 11 ноября 2023
Все равно расскажете.Не останавливайтесь ,ищите ещё партнёров.
Пишна молодиця• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
Несправедливо завдавати лідині болю. Бо муляє вам, та ви хочете, щоб муляло й йому.
Я така бойова• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
Про це варто було думати до того ,як. Тепер нічого не вдієш, треба мучитись.
Просериарила молодость• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
Чому ви так думаєте ?
Вам очень хочется очистить совесть, и вы совершенно не думаете о том,какой болью это обернется для человека.
Цвірінь• 11 ноября 2023
Автор, Вас накрило, це означає, що пів життя будуте мучитись, а потім все одно розкажите, тому краще зараз
Просериарила молодость• 11 ноября 2023
Ответ дляДлинноНожка
А зачем рассказывать? Что вы этим хотите добиться?
Я такая вся правильная и честная, даже в измене сама призналась. И что,после этого ты не хочешь меня? Ты же сам говорил,что за четность?
Майструю крила• 11 ноября 2023
Господи, один раз! Що там розказувати? Нема чим хизуватись. Йдіть спробуйте ще!
Помидорина
• 11 ноября 2023
Ответ дляПишна молодиця
Тому що воно вже вам муляє!
Ні .Це і близько не так .Я кохаю його більше всіх на світі .Причина була зовсім не в ньому ,а в моїй невпевненості в собі ,бажанні дослідити свою сексуальність,бажанні пересвідчитись ,що я абсолютно моногамна людина.Розумієте ,люди дають собі відповіді на ці питання до шлюбу і до стосунків ,а я не мала цієї можливості і тепер розумію ,що і не хочу (
Майструю крила• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
Я так розумію, що оргазму не було. То взагалі немає що обговорювати. Чи ви чоловіку пожалітися хотіли?
Непозбувна Бентега• 11 ноября 2023
не будьте дурой
даже если вас муж застал с мужиком на вас сверху отрицайте
иначе потеряете все
просто забущьте это событие как бцдто это был сон
убедите себя что это все ваши мечты а не реальность
иначе потеряете все
Мать драконов• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
У меня никогда не было потребности в таком самопознании, я и так ощущала себя моногамной
Непозбувна Бентега• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
Чому ви так думаєте ?
а откуда у вас вообще возникла 1. идея изменить
2. идея рассказвть об этом
вв как будто встали на путь саморазрушения
2. идея рассказвть об этом
Помидорина
• 11 ноября 2023
Ответ дляПросериарила молодость
Звісно хочеться ,але я не зроблю ніколи цього по цій причині .Перше ,що мене зупиняє розповісти,це страх зробити боляче .
Я не тону• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
Если вы хотите очистить свою совесть – знайте, что одного вашего рассказа и «пробач» сквозь опущенные ресницы недостаточно
Будьте готовы выслушивать тонны всякого неприятного в ваш адрес. Долго. Больно. Очень долго. Будьте готовы к искреннему раскаянию, постоянной суете чтобы показать как вам важны и нужны эти отношения. Будьте готовы, вам могут простить, да. Забыть – нет.
Будьте готовы что вас просто вычеркнут из своей жизни. Как бы сильно вас не любили
Попельшка• 11 ноября 2023
Ответ дляПомидорина
Сейчас это только ваша проблема. Расскажите и она станет ещё и его