ДваДваВісім• 11 ноября 2023
У кого жирная кожа головы
Посоветуйте шампунь для жирной кожи головы.
Из Кукуева я• 11 ноября 2023
Мене багато років влаштовує ХедЕндШолдерс 2в1. Промиваю ним, а потім ще професіональним , щоб волосся було гарне.
Я инженер, меряю от 1• 11 ноября 2023
Тут зараз зафекають, але мені дуже добре вимиває голову і менше жирніє голова від шампуня Зеленої аптеки для жирного волосся. А після нього якийсь шампунь для об´єму - шаума, пантін...
Джем Шакіри• 11 ноября 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вот серьёзно, завидую. У меня такой пц был после Зеленой аптеки, что восстановление обошлось дороже обычного ухода.
Все питаю зарання• 11 ноября 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Что за чп произошло у вас на голове?
Я инженер, меряю от 1• 11 ноября 2023
Ответ дляДжем Шакіри
Я ходила до дерматолога, купувала дорогущі професійні шампуні, бо крім жирної голови, ще лупа на осінь як пластівці була, а з початком війни, купила в сільпо ще по старій ціні за 25грн бутилочку шампуню Зеленої аптеки. Підійшло і мені, і чоловіку, і дочці.