АнтиТанкист• 11 ноября 2023

Як би ви охарактеризували такого чоловіка?

Доброго вечора! Дівчата, хочу просто поговорити. Наразі я розлучена, підприємець, маю все для безбідного життя (житло, авто.....), виховую синочка. Мені 43 роки. Познайомилася з чоловіком, йому 42 роки, звичайний робітник з ЗП 9000грн., житло знімає, бездітний. От наче і відношення до мене гарне (з дитиною не знайомлю, не вважаю поки за потрібне), наче і не меркантильна я, але якось так ніяково мені... Ну як можна до 42 років дожити і за душею нічогісінько не мати? Ні цілей, ні планів. Зовні він мені приємний, але ось цей пунктик... Які ваші думки? Спробували б?
Где тут 0?• 11 ноября 2023
тільки не кажіть йому що у вас свій бізнес і квартира…
автор АнтиТанкист • 11 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Та він знає
Я вся ваша• 11 ноября 2023
Ні, навіщо?
Він вам не підходить
Червона калина• 11 ноября 2023
Проверьте его в реестрах, где только можно по ФИО.
А то будет как у второй жены бывшего мужа, он оказался должник алиментов злостный, а эта дура родила должнику
Где тут 0?• 11 ноября 2023
ну не у всіх є цілеспрямованість щоб чогось досягти. у деяких максимум сидіти на дивані чесати сраку, крити всіх куями які всі погані, шо в когось зп більша. і при цьому нічого не робити щоб збільшити свою зп.
Знову Я• 11 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Та він знає
Погано(((
МамОмужа• 11 ноября 2023
Придивитися треба,спробувати в ліжку.
автор АнтиТанкист • 11 ноября 2023
Ответ дляЯ вся ваша
Ні, навіщо?
Він вам не підходить
Але, з іншого боку, колишній був з цілями, планами, амбіціями, не бідний, але ж бля...ло ще той.
Хачапууури• 11 ноября 2023
Я спробувала з таким , але мені було менше тоді років чим вам, жили у мене, на моєму авто їздив…. Не змогла я так, через 6 років розлучилися …. Пройшло вже багато років , у нього так нічого і немає , і дітей не має … але чоловік він непоганий , добряк, допоможе чим зможе … на цьому все
Где тут 0?• 11 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Та він знає
ви сказали? чи це і так не секрет був для нього?
краще про це не кажіть чоловікам, особливо таким. бо він такий уважний бо хоче зловити велику рибу і сісти на шию. сумніваюсь що раптом в 42 роки в нього зʼявиться бажання щось змінити, йому так норм. а вам буде не норм. будете постійно сваритися, тикати його носом, майбутнього немає
Uebersetzerin• 11 ноября 2023
Если вас устроит, что ваш потенциальный парень/муж зарабатывает меньше вас и что вы его будете содержать, то почему бы и нет. Это от вас зависит. Но не все женщины на такое соглашаются.
Allein74999• 11 ноября 2023
Не знаю, только как отношения, которые не перерастут в совместное проживание и ведение хозяйства. Так, для души и тела, где-то там, за чертой своего дома
автор АнтиТанкист • 11 ноября 2023
Ответ дляAllein74999
Так знову ж таки, за мій рахунок?)))
Хачапууури• 11 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Шукайте такого як колишній , тільки з гарним характером )) або тоді вже краще самій бути , ну це як по мені
автор АнтиТанкист • 11 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Це не було для нього секретом, він робив дрібний ремонт у мене в квартирі)
автор АнтиТанкист • 11 ноября 2023
Ответ дляХачапууури
А чому не склалося?
Червона калина• 11 ноября 2023
Надо узнать что у него есть из имущества.
Главное чтоб не было детей у него.
У меня знакомая с ребенком, отхватила себе мужчину без прошлого , оказалось на нём две квартиры в Киеве правда старый фонд, и ещё он может деньги заработать преподавать готовить детей к зно.
Смотрел за её ребёнком папой стал и за общим, точно неизменяет ей.
Ей повезло.
Allein74999• 11 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Так знову ж таки, за мій рахунок?)))
Не-не-не, ни в коем разе. У мужика должен быть стимул. Все, вы дама, денех неть…
Прогулки под луной, секс в его хате. Если его не устраивает - напрягается.
Где тут 0?• 11 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
а ви всім майстрам розповідаєте про свої статки? бізнес? машину?
Застряла• 11 ноября 2023
Все буде за Ваш рахунок. Ви будете його кормити, одягати. Вважаю це неправильно.
Сказати, що він виправиться і почне намагатися заробляти більше, це скоріш казка, ніж виявиться правдою
автор АнтиТанкист • 11 ноября 2023
Ответ дляЧервона калина
Главное чтоб не было детей у него.
Ей повезло.
Нічого, взагалі нічого
Uebersetzerin• 11 ноября 2023
Ответ дляAllein74999
Вряд ли он уже будет напрягаться, если до 42 не хотел этого делать
Червона калина• 11 ноября 2023
Ответ дляAllein74999
Он может полностью заняться бытом и детьми её, чем плохо?
А вдруг у него квартира/ры есть это плюс
автор АнтиТанкист • 11 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
Ну ні, звичайно. Авто бачив біля дому, раз підвозила його, так і розговорилися. Через пів року почав дзвонити
Где тут 0?• 11 ноября 2023
Ответ дляAllein74999
в его хате думаю що на свої 9000 він максимум кімнату знімає з сусідами.
Uebersetzerin• 11 ноября 2023
Ответ дляЧервона калина
Это отлично, если устраивает обоих...
Червона калина• 11 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Нічого, взагалі нічого
Откуда он тогда, как это ничего?
Хачапууури• 11 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
А чому не склалося?
Тому що я з таким не змогла , він мені свою картку банківську віддавав з копійками і спокійно далі жив…. І всі питання вирішувалися тільки зі мною , він сам нічого не міг рішити , навіть чоловічі дрібні питання ((( і секс був поганий, грошей не заробляв він, почалися сварки … він мені ще став дорікати , чому я не оплачую якісь його рахунки … ну таке …
автор АнтиТанкист • 11 ноября 2023
Ответ дляЧервона калина
Откуда он тогда, как это ничего?
Ну ось так, нічого, якийсь клаптик землі в райцентрі біля батьків має
Uebersetzerin• 11 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Вы не думали о том, что он не из любви к вам ’сватается’?