АнтиТанкист• 11 ноября 2023
Як би ви охарактеризували такого чоловіка?
Доброго вечора! Дівчата, хочу просто поговорити. Наразі я розлучена, підприємець, маю все для безбідного життя (житло, авто.....), виховую синочка. Мені 43 роки. Познайомилася з чоловіком, йому 42 роки, звичайний робітник з ЗП 9000грн., житло знімає, бездітний. От наче і відношення до мене гарне (з дитиною не знайомлю, не вважаю поки за потрібне), наче і не меркантильна я, але якось так ніяково мені... Ну як можна до 42 років дожити і за душею нічогісінько не мати? Ні цілей, ні планів. Зовні він мені приємний, але ось цей пунктик... Які ваші думки? Спробували б?
Червона калина• 11 ноября 2023
Ответ дляХачапууури
Тому що я з таким не змогла , він мені свою картку банківську віддавав з копійками і спокійно далі жив…. І всі питання вирішувалися тільки зі мною , він сам нічого не міг рішити , навіть чоловічі дрібні питання ((( і секс був поганий, грошей не заробляв він, почалися сварки … він мені ще став дорікати , чому я не оплачую якісь його рахунки … ну таке …
Вернули карту банковскую, или ушли с ней?
Где тут 0?• 11 ноября 2023
автор, з чоловіком повинно бути краще ніж без нього.
от нахіба вам зайвий клопіт?
сяде на шию, будете його утримувати, годувати, готувати, прати, одягати.
от нахіба вам зайвий клопіт?
Червона калина• 11 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Ну ось так, нічого, якийсь клаптик землі в райцентрі біля батьків має
Ясно
АнтиТанкист
• 11 ноября 2023
Ответ дляUebersetzerin
Вы не думали о том, что он не из любви к вам ’сватается’?
Та все може бути) А ’співає’ гарно)
Где тут 0?• 11 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Ну ні, звичайно. Авто бачив біля дому, раз підвозила його, так і розговорилися. Через пів року почав дзвонити
такий тупий що тільки через півроку дійшло що можна норм підкотити)))
Хачапууури• 11 ноября 2023
Ответ дляЧервона калина
Та навіщо мені його картка )) він пішов з мого житла , на той час в нього взагалі роботи не було ((( переїхав до батьків своїх
Allein74999• 11 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
в его хате
думаю що на свої 9000 він максимум кімнату знімає з сусідами.
Я тоже так подумала, что можно снимать и на что потом жить, имея 9000. Захочет секаса, придется вопрос ему решать.
Где тут 0?• 11 ноября 2023
Ответ дляAllein74999
вирішить питання рукою)
Allein74999• 11 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
вирішить питання рукою)
Это будет его выбор. Тогда на отношениях сразу жирный крест и париться не надо.
Где тут 0?• 11 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Та все може бути) А ’співає’ гарно)
бо це його шанс прилаштувати сраку.
якщо він вам робив дрібний ремонт, то міг би цим заробляти. ремонт зробити чимало коштує.
до мене нещодавно приходив чоловік клеїти шпалери. за день роботи 4500грн. це як половина місячної зарплати вашого кавалєра.
але ваш просто не хоче напрягатися, йому норм. тож не заважайте людині і далі деградувати.
АнтиТанкист
• 11 ноября 2023
Ответ дляГде тут 0?
бо це його шанс прилаштувати сраку.
Це 100% точно)
АБВГДэшница• 11 ноября 2023
автор, є такий сумний досвід. на саті знайомств безхатченки-чоловіки розпитували першим чином, де і з ким живу.
хтось хотів у прийми, хтось пополам знімати+ забезпечиний побут ((((
АБВГДэшница• 11 ноября 2023
у нашому віці їх вже не кохання цікавить, а ’устроенная жизнь’
за ваш рахунок, з них - лише їх стать))))