Смажена полуничка• 12 ноября 2023
Эта плашка резиновая сильно портит куртку?
Ну зачем они ее туда влепили? ... меня она напрягает, или так красиво?
Результат:
вже голосів:
36 (75%)
красиво
12 (25%)
некрасиво
Дама_с_караваем• 12 ноября 2023
Незаметно практически. Но четко вынесен ценник на плашку, многим это нужно.
Но я бы не покупала, никаких логотипов не ношу.
Протру пилюку• 12 ноября 2023
Ответ дляротцвеники
Мне кажется, это тот случай, когда куртку уже ничем не испортить
А что не так с курткой?
Протру пилюку• 12 ноября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Таку ’красу’ нічим не зіпсуєш уже
А что не так с курткой?
Скокмоно - стокнуно• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
А что не так с курткой?
А що з нею так? Це просто треш, серед такого різноманіття краси знайти це страшне.
Протру пилюку• 12 ноября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Звичайнісінька куртка. Так, в селі мабуть такої не побачиш, Томі все таки….але для міста звичайнісінький варіант
Скокмоно - стокнуно• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Насмішили, звичайно, про село. Томі - це не про красу, якість, це корові винести їсти.
Протру пилюку• 12 ноября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Круто живете, якщо в Томі носите коровам їсти👍
Смажена полуничка
• 12 ноября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
А в каких куртках вы ходите? Ответьте, очень интересно
Скокмоно - стокнуно• 12 ноября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Карл Лагерфельд, Юнікло, Чінкве, Резервед - всі мої пуховики. Томі розглядаю сорочки, дитячий одяг, сукні, можливо шапки, шарфи, але ніяк не куртки. Хоча в них зовні є симпатичні, але ж ви постаралися знайти саму найстрашнішу.
Скокмоно - стокнуно• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Я не ношу, бо не маю, хоч і в селі живу. Бабуся в такому лапсардаку засмальцьованому носила.
Протру пилюку• 12 ноября 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Ааа, то з цього би і починали, що в селі живете таки. Тепер все ясно)) куртка без блискіток, тому мабуть лише для корів згодиться
Скокмоно - стокнуно• 12 ноября 2023
Ответ дляПротру пилюку
Так, так. Думаю ви погано села знаєте, а вони бувають різні. Тут справа не в блискітках, а в родзинці скоріше, тиждень тому в ТРЦ бачила дівчину в короткій, але симпатична, стильна, не фуфайка, як автор показала.