чому ніхто лагідно до мене ніхто не відносився? в чому моя причина?? дивлюся на інших, то хлопці люблять дівчат, не дають тяжке піднімати, видно що хоче сімʼю з нею, чому в мене такого не було? чому я прожила так життя? Куди мені податися?? Чому в душі у мене зник романтичний настрій?? чому хлопці не люблять мене і косвенно відштовхують?? реально мене не знаючи ше як людину? бо я проклята і все моє життя знущання наді мною? де немає кінця , нічого немає
Евгения911• 12 ноября 2023
Ответ дляennSe
розкажете, щоб я розуміла
Ну дивіться. Я розводна, з дитиною. Не красавиця але як то кажуть харизматична. Весела, багато жартую, душа компанії. Чоловіча увага завжди присутня. Я себе люблю і за чоловіками не бігаю.
Евгения911• 12 ноября 2023
Ответ дляennSe
як ви бачите мене в стосунках не впевненою в собі , розкажіть
Бо видно, що ви себе не ціните. Так само пишите, мене ніхто не кохає і т.д
Ответ дляennSe
зі мною ніколи по 2 міс не спілкувались, відразу на каву хотіли в той день, зникали коли не хотіоа на каву відразу
Их не устраивал Ваш категорический ответ, вот поэтому они и исчезали.
А можно было бы, мило отказать, говоря: Захар(имя для примера) давай встретимся в следующий раз, когда нам двоим будет удобно, я сегодня просто очень занята, а дальше попросить мужчину не огорчаться.
И он как завоеватель женского сердца, позвонил бы Вам в следующий раз и попытался сделать всё возможное, чтобы с Вами встретиться.