ФсеСама• 12 ноября 2023
Хтось цей пухан в Зарі вже мірив/щупав/бачив? Як він в реалі?
Що по рукавах, чи не короткі будуть на високий зріст? Розмірній сітці відповідає на вашу думку? Та й взагалі, нормальна річ чи таке собі?
Дякую за відповіді)
ФсеСама
• 12 ноября 2023
Ответ дляПасхальний тролік
Та берите, вам же носить
Мне не понравился, у зары в этом году беда с верхней одеждой
Тут згодна, щось не знайду собі нормальну куфайку на зиму, якісь воно все непевне.
Просто ця модель, в принципі, відповідає моїм запитам: не промокає, довге, з капюшоном, наче тепле (хоча я не поціновувач пуху, ну та ладно вже).
Пасхальний тролік• 12 ноября 2023
Ответ дляФсеСама
У массимо есть длинные пуховики-пальто - 1000 зл
Глубоководная селедка• 12 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
Там наполнитель пух/перо. Ткань вроде ничего и наверное тепло. Дочь меряла в цвете хаки. На рост 160 см самый маленький размер оказался огромным. Спереди/сзади красиво, сбоку как баба на чайнике, очень широко. И рукав на 10 см длиннее, чем нужно.
Дякую за відгук. В мене ще менший зріст, тому саме довгі пальта з Зари купую виключно після примірки. З моєї практики вони у 90% повнорозмірні
Самохвалова• 12 ноября 2023
Замовляла сестрі тієї зими такий самий пуховик чорний. Якщо якість тканини та пошиття таке ж саме то пуховик за свої гроші хороший, теплий. По розміру повномірний.