Триндю-бриндю• 12 ноября 2023
Коли останній раз ви були в бібліотеці?
Муууумие• 12 ноября 2023
В 2021 г., но я туда приходила с дочкой (брали книги, которые задали читать летом)
Ms. Dolly• 12 ноября 2023
Особисто я давно була. Але мама зараз працює в дитячій бібліотеці - тепер це медіатека з комп´ютерним залом, ігровою кімнатою, проектором. Регулярно проводяться гуртки, майстеркласи, виставки, зустрічі з письменниками. Під час минулорічних відключень світла діти ще й приходили до онлайн уроків підключатися. І книги регулярно оновлюють, ще й читачі свої книги віддають.
Тому для дітей це справді має сенс. Поряд школа, то деякі діти в бібліотеці до вечора зависають, замість групи продовженого дня.
Оябунчик• 12 ноября 2023
В 16 году, ехала на море и набрала детективов, потому что на пляже от солнца мне плохо видно в гаджетах.
Рожева юбка• 12 ноября 2023
В бібліотеці минулою весною, коли жила в іншому місті і треба було зайняти мізки чимось, крім волонтерства.
А в книгарні - от буквально півтори години тому. Це кайф, запах нових книжок, я б там могла довго стояти, вивчати новинки, гортати...
Оябунчик• 12 ноября 2023
Ответ дляMs. Dolly
Боже, как здорово! Я и не знала, что прогресс дошел до библиотек. Аж настроение повысилось от вашего поста)))
220В• 12 ноября 2023
Три недели назад ребенка водила. Потом ещё читала им перед сном того ’Пятнадцатилетнего капитана’. Как в детство окунулась. Какое же чудесное время жизни, когда из проблем только дочитать вовремя книгу до урока зарубежки.
Чего мы, люди, никогда не ценим то что имеем
Играю_на_кларнете• 12 ноября 2023
На прошлой неделе, ходили с дочкой. Неудачно( нужна была редкая книга по ветеринарной медицине, только в читальном зале можно почитать, но в тревогу библиотека закрыта. А тревоги у нас и по 5 часов бывают. 2 часа прождали и домой пошли(((.
Міряю від одиниці• 12 ноября 2023
Ответ дляКлевотница
Яка краса, то десь за кордоном?
Так
Польща
Дуже багато книжок з України зараз.
Кайф
Польща
Дуже багато книжок з України зараз.
Кайф