Триндю-бриндю• 12 ноября 2023

Коли останній раз ви були в бібліотеці?

курасаны• 12 ноября 2023
Месяц назад, живу в Европе, беру в основном журналы, читаю для развития языка. Книги пока тяжело.
Стопясят раз обсуждала• 12 ноября 2023
Раніше ходила постійно, але в епоху інтернету перестала. Плюс
з´явилася сім´я, багато домашніх справ, вже стільки не читаю, а те, що читаю, в нашій бібліотеці відсутнє.
Але на початку війни знову почала ходити туди систематично - ми плели там захисні сітки)
ПушАпница• 12 ноября 2023
У минулу п´ятницю була:)
Ходила до подруги, яка пішла працювати у бібліотеку.

Сучасна крута бібліотека, яка виконує не лише звичну функцію, а й проводяться зустрічі з письменниками, художниками, видавцями...
Безкоштовне навчання для пенсіонерів - типу комп´ютерна грамотність, різні гуртки.
Це Київ.
До речі, читачів вистачає:)
Пополняю_Карму• 12 ноября 2023
У прошлом році- плели сітки
Ласунка• 12 ноября 2023
С детьми была во вторник, сама электронный вариант читаю.
Я_не_аноним_100%• 12 ноября 2023
Две недели назад. Хожу в библиотеку часто. Сейчас там большой выбор книг современных авторов на любой вкус.
IRYNA-88• 12 ноября 2023
Дуже люблю читати,тому 2 рази на місяць.Київ.
Гарні книги коштують від 200 грн, не накупишся,да і месце займають
9 комнат• 12 ноября 2023
Ответ дляМіряю від одиниці
😍😍😍😍
Супер!
Видна міленіалка• 12 ноября 2023
Але здаєтся, це було питання з підвохом...
Тож, Автор, ви про знайомства в бібліотеці спитати хотіли?