БезникаЯ• 12 ноября 2023

Не можу заспокоїтися - як порахувати кількість бульбашок в пінці?

От буває в голову якась дурість западе. І не йде! Це ранкова кава винна, точніше пінка на ній! Явно ж є якась формула розрахунку насиченості певного розчину повітрям/повітряними бульбашками.
гугл до пожежників відправляє :)
Надежда наш компас• 12 ноября 2023
таки да.....осень еще не закончилась.....

Мишка-шалунишка• 12 ноября 2023
Ви вранці все таки пропустили прийом препаратів? Ех..
Сколько_мне_лет?• 12 ноября 2023
фотка есть, пусть чат жпт пошуршит, посчитает
МатьЧасть• 12 ноября 2023
Как мило он улыбается
Сколько_мне_лет?• 12 ноября 2023
по цвету больше колу с коньяком напоминает
Король дивана• 12 ноября 2023
Дарую лайфхак: рахуєте кількість бульбашок в см2 та помножуєте на площу пінки. Плюс пошукайте ’допустимую погрешность’ (забула, як воно укр), теж в рівняння не забудьте додати.
Налитое яблочко• 12 ноября 2023
Ответ дляКороль дивана
але ж бульбашки різного розміру і непівномірно розподілені... я думаю, допустимої похибки тут не достатньо...

автор БезникаЯ • 12 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
ось і я саме про це!!! Арифметичний підрахунок не підходить!!! Від чуваю що потрібен інтеграл!
автор БезникаЯ • 12 ноября 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Прикро що нестача почуття гумору не лікується пігулками - тоді світ був би набагато добріший та веселіший
Да Щас же• 12 ноября 2023
Вот один из способов
Сколько_мне_лет?• 12 ноября 2023
Ответ дляДа Щас же
Вот один из способов
блин, буду пересчитывать
автор БезникаЯ • 12 ноября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
блин, буду пересчитывать
Інет каже що та сама фігня і з сірниками коїться!!! Але з палочками та сірниками простіше. Зважити декілька, знайти середню вагу однієї. Зважити усі - порахувати різницю + % похибки. Бульбашки так не зважиш!!!
Сколько_мне_лет?• 12 ноября 2023
Ответ дляБезникаЯ
в банковской пачке тоже иногда не 100 бумажек...
автор БезникаЯ • 12 ноября 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
УЖос!!!! Це проблема не така критична як кількість сірників в пачці, але теж треба слідкувати!
Налитое яблочко• 12 ноября 2023
Ответ дляБезникаЯ
якби я ще пам´ятала що таке інтенрал! я ще в школі не сильно розуміла, що воно таке і з чим його їдять
автор БезникаЯ • 12 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Зараз згадаєте. Діти є? Якщо є, то точно знаєте таку іграшку як сортер -а в його ідеї саме інтеграл :) Коли одна фігура безкінечно наближається розміром до іншої, але не досягає її.
Налитое яблочко• 12 ноября 2023
Ответ дляБезникаЯ
я цього не розумію, тим більше на прикладі сортера, кожна фігура має свій розмір і форму, як вона може до чогось наближатись?
автор БезникаЯ • 12 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Якщо ’кругляшок’ (тобто фігурка) буде по розміру і формі точнісінько такий самий як і отвір, то він туди не пролізе - повинна бути певна різниця. Оця різниця розраховуєтсья інтегралом - розмір кругляшка наближається до розміру/форми отвору але не досягає його.
Налитое яблочко• 12 ноября 2023
Ответ дляБезникаЯ
ааа в цьому сенсі

автор БезникаЯ • 12 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
ааа в цьому сенсі
Саме так - найпростіше пояснення. А ще інтеграл є в рулоні туалетного паперу Математика і фізика цікаві науки! Просто в школі їх по дурному викладають
Налитое яблочко• 12 ноября 2023
Ответ дляБезникаЯ
Це точно, у нас взагалі була жахлива фізика, хоча мені вона до сих пір цікава, особливо якісь звичайні побутові речі. Тільки розуміння і уявлення фізичних процесів не вистачає. Взагалі фізика, хімія, біологія - мали б бути найцікавішими предметами в школі, але їх викладають так, що всі їх ненавидять, я думаю, самі вчителі не сильно їх позуміють та люблять...
Ворожу на каві• 12 ноября 2023
- Возьмёшь синюю таблетку - история здесь и закончится: ты проснёшься и поверишь в то, во что захочешь поверить! Возьмёшь красную таблетку - останешься в Стране Чудес, и я покажу тебе, насколько глубока эта кроличья нора!
- А вы прикольный аптекарь... Мне, пожалуйста, цитрамон. 🤣🤣🤣
Сумчатая кошка• 12 ноября 2023
«Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, сколько отверстий должно быть в перфорации барабана? У меня в стиральной машине Ardo FLS105L 010980188 в перфорации барабана 3691 отверстие (3583 по всей окружности, 4х10 в четырёх пластмассовых рёбрах, и 68 в четырёх секциях задней стенки барабана). А у моей соседки, на такой же модели – 3700 отверстий (3592 по всей окружности, 4 х 10 в четырёх пластмассовых рёбрах, и 68 в четырёх секциях задней стенки барабана). Я считаю, что моя машинка, отстирывает бельё хуже, чем у соседки, именно из-за нехватки этих девяти отверстий. Сколько же отверстий должно быть на самом деле? Есть ли точная документация завода-изготовителя по количеству этих отверстий?»
Комменты: И не лень было считать!
*** Лидия1948, Здравствуйте! Как ведущий специалист заявляю Вам, что Вы полностью правы. Обратитесь в ближайший сервисный центр и Вам просверлят недостающие дырки. По желанию, Вы можете попросить сделать дополнительные дырки. Например, если удвоить количество дырок, то и качество стирки вдвое улучшится!!
*** Лидия, для улучшения качества стрики рекомендую помимо стирального порошка добавлять 40-55 миллилитров святой воды. P.S. Кстати, в этом случае сокращается цикл стирки на ~12%
*** Тут специалисты советуют купить дырки для барабанов и поставить. С диаметром все понятно, а какого веса брать дырки? Вопрос важный, если с весом ошибиться может разбалансироваться барабан и машинка начнет сильно трястись на отжиме.

Дальше тут
Источник: https://fishki.net/1673895-skolko-neobhodimo-imet-... © Fishki.net

https://fishki.net/1673895-skolko-neobhodimo-imet-...