ТигрЛьвович• Изменено 12 ноября 2023

У чиїх дітей під час сну ніс не дихав. Аденоіди

Вдалось вилікувати їх чи пішли на видалення?
У дитини вдень дихання більш-менш, носом дихає. А от вночі - жах. Лише ротом. Дихання через ніс в лежачому положенні ніби практично перекрите
Шкварочка• 12 ноября 2023
А навіщо чекати? Видалили

автор ТигрЛьвович • 12 ноября 2023
Ответ дляШкварочка
А навіщо чекати? Видалили
Проходили курс лікування. Бачу, що стало краще, але вночі от так.
Стетоскопуло• 12 ноября 2023
Ротом дихати це нормально і природньо. От якщо б не дихала взагалі...
Непогодка• 12 ноября 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Неприродно. Потім формується аденоїдне лице
Тракторні війська• 12 ноября 2023
Це було у віці 4-5 років. Виросли, як почала ходити до садочку і хворіти.
Лікували десь місяці три за схемою, яку виписав лор. Сказав, що може перерости, бо ніс росте. Так і сталося. Зараз все добре. А маленька хропіла ночами як добрий дядько.
Мама фіфті цента• 12 ноября 2023
Видаляли хірургічно. Після видалення дитина перестала так часто хворіти.
автор ТигрЛьвович • 12 ноября 2023
Ответ дляТракторні війська
Ось і в нас так і почалось у 4,5 роки. Зараз пʼять.
Яку стадію аденоідів ставили Вашій дитині на той час, не памʼятаєте ?
автор ТигрЛьвович • 12 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
В нас справа в тому, що дитина мало хворіла і аденоіди виросли буквально після двох-трьох ГРВІ (
Налитое яблочко• 12 ноября 2023
Була друга степінь, видалили і забули про часті хвороби і забитий нім вночі.

автор ТигрЛьвович • 12 ноября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Лазером видаляли ?
Доктор Хаос• 12 ноября 2023
У дочки были. Где-то в 2.5 года появились и начали интенсивно расти. Лечили- лечили, но эффект был временный. В 4 года поставили 2 стадию и мы решились на удаление, так как дочь ходила с открытым ртом (даже когда дышал нос). На сегодняшний день дочери 10 лет. Не жалеем, что удалили.
Обнимашкина• 12 ноября 2023
Дочка тоже спала иногда с открытым ртом, но когда я ей его легонько закрывала во сне, то она переходила на носовой дыхание и дальше дышала носом. Это было после перенесеного орви, сформирована временная привычка, потом все наладилось. Но у неё действительно не было аденоидов ( делали снимок). Хотя я думала, что там есть аденоиды , был даже храп ночью иногда.
Тракторні війська• 12 ноября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Не пам´ятаю і подивитись не можу, бо ми ВПО. Але я не погодилась на операцію і тоді лікар сказав, що спробуємо полікувати. Пам´ятаю, що там були гормональні препарати. Якісь спреї, краплі. Зараз вже назви не згадаю. Недешеві були і , на той час, складнувато їх було знайти. Знайшли лише в одній аптеці.
Але результат був. Щоправда з садочка ми забрали. І з 5 до 6 була вдома. А потім пішла до школи.
Тракторні війська• 12 ноября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
У нас так само було. За півроку виросли.
автор ТигрЛьвович • 12 ноября 2023
Ответ дляОбнимашкина
Підкажіть, будь ласка, який саме знімок? Не чула, щоб робили його при аденоідах.
Кудесница_с_пургеном• 12 ноября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
У меня до сада не болел вообще ни разу. В сад пошел в 3, не могу сказать, что и там болел часто, но насморк у него был какой-то хронический. Пик был наверно лет с 5-6, если не ошибаюсь. Сдавали и посевы, и резистентность, и куча схем лечения, и гормональное, и бактериофаги, но правда носом дышал всегда, хоть местами и сложно было.
Лор на тот момент не видел острых показаний к удалению., говорил, что годам к 12- 13 перерастет.
хотя я б их вырезала к чертям собачьим. Эти аденоиды с его носом меня просто выматывали.
В его лет наверно 8 я расслабилась и плюнула на это дело.
И по чуть-чуть стало полегче, таки наверно перерос. Сейчас 14.
Обнимашкина• 12 ноября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Ренген, направлення давав лор
Налитое яблочко• 12 ноября 2023
Ответ дляТигрЛьвович
Лазером видаляли ?
Ні, звичайним шляхом. Вирізали під наркозом.