Завжди недо...• 12 ноября 2023

Ви поважаєте мам-одиначок? Яке в цілому відношення до них?

Тільки пишіть чесно…
Khmelnichanka• 12 ноября 2023
Я одинока мати. Не хотіла б, щоб мене оцінювали за цим критерієм, бо сам факт одинокості чи ні ніяк не характеризує мене як людину.
ОбережнаЯ• 12 ноября 2023
нормальное отношение, сильные женщины
Ms. Сама прямота• 12 ноября 2023
Странный вопрос. Я одаково отношусь и к матерям - одиночкам и к замужним женщинам. Уважение никак не связано с их статусом. Есть прекрасные и заслуживающие уважения женщины и среди тех и среди других. А нехорошие люди , которых сложно уважать также есть и среди матерей - одиночек и среди замужних . А у вас автор какие - то претензии к матерям одиночкам ?
Млинці зі смайликом• 12 ноября 2023
Мені геть всеодно на сімейний статус жінок, головне щоб людина була хороша
неДоПриличий• 12 ноября 2023
Я не можу оцінювати людину по тому чи народила і як народила вона дитину.
АнтиТанкист• 12 ноября 2023
Ответ дляАнчо Ус
Якщо народжують від тата і не записують заради виплат, то ні. Якщо так склались обставини і чоловік кинув, то чим ця жінка гірша за вас чи мене?
Ви маєте на увазі статус- одинока та багатодітна мама.Коли є чоловік та батько, а на папері вона одинока.В мене є така сусідка, все заради виплат і пільг.Зараз ( під час війни) з її слів це великий+.Різні виплати від іноземних фондів, гуманітарна допомога.Я її не засуджує, її справа як жити и годувати 5- ть дітей
Анчо Ус• 12 ноября 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Так, саме таких
Завжди з рушником• 12 ноября 2023
Если она не многодетная, все равно...
Хитрожопых, живущих на пособия детей, презираю
Крижана бурулька• 12 ноября 2023
Якщо дитина доглянута, розумна, видно, що з нею займаються - мабуть, поважаю трохи більше, ніж мам з чоловіками, бо їй набагато важче все це робити ніж мамам з чоловіком, де ролі можна розподілити.
Якщо нічого такого - то мабуть просто нейтрально. Негативу точно не маю.
Чавонадо• 12 ноября 2023
Уважают не за то в какой ситуации оказался человек, какого он возраста или взглядов, а за его поступки и отношение к вам
Сладко-соленая• 12 ноября 2023
Гидую тими що записані одиначкою, по факту будучи заміжньою жінкою. Їхніми яйценосцями гидую ще більше.