Крихітка на всі• 12 ноября 2023
Моєму синочку сьогодні 18.
Хто ще святкує? Радісний день, і в той же час сумно, бо далеко від дому. Не так я уявляла святкування його повноліття
Научительница• 12 ноября 2023
Моему в конце мая было, тоже за границей. Тоже ужасно грустно без него..
Крихітка на всі
• 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
В Германии?
Так, він виїхав
Не пью, не курю• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Так, він виїхав
Радуйтесь
Мой не захотел
вАлнуюся сильнА• 12 ноября 2023
Радійте, що живий і маєте змогу святкувати. Не бачу сенсу сумувати.
Зі святом
Крихітка на всі
• 12 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Удалено администрацией...
Ви можете просто пройти осторонь, від вас нічого не треба
Пез Году Неделя• 12 ноября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Удалено администрацией...
Та_шо_ж_таке• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Так, він виїхав
Пусть у него все сложиться в жизни хорошо и невестка будет нормальная, а не как тетки на советчице.
А шо сталося?• 12 ноября 2023
Поздравляю, пусть у него всё будет хорошо!
Это правильно, что выехал...
Крихітка на всі
• 12 ноября 2023
Ответ дляШикаю і викаю
Ну все, повнолітній.
Важко було ростити?
Ні. Трошки важкувато, як був підлітком, і зараз у роздумах, бо треба міняти плани на навчання, бо в Україні були інші плани. А так він безпроблемний, ніяких поганих компаній, сигарет, алкоголю не було
Крихітка на всі
• 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Радуйтесь
Мой не захотел
І мій не хтів
Шикаю і викаю• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Це добре.
Вітаю вас
.
Вітаю вас
.
Крихітка на всі
• 12 ноября 2023
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Буде нормальна, я впевнена, бо він розумний і погану людину не вибере
Сама не знаю• 12 ноября 2023
Автор, поздравляю Вас!
Это просто замечательно, что он успел выехать - пусть у него в будущем, всё сложится хорошо!
миссДавеча• 12 ноября 2023
Моему тоже летом 18 исполнилось. Но я взяла младшего и поехала к нему отпраздновать. Тоже не так мы представляли этот день, но счастье уже в том, что мы смогли вывезти своих детей. Да, война вытолкнула из гнезда раньше времени. Ничего, все у них будет хорошо.
Крихітка на всі
• 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
То так не хотел
Ну мені краще знати, хтів чи ні. Вивезла, коли йому було 16, і дозволу в нього не питала. Бо ми з батьком так вирішили, і вирішували дорослі, а не дитина на той момент. Тим паче що живемо поруч з об´єктом, який часто обстрілюють, в квартирі шибки вде вилітали від взривної хвилі
СкрипяСердцем• 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Радуйтесь
Мой не захотел
И моему 18, даже слышать не хотел о выезде. Так и живём все в зоне бд
Не пью, не курю• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Удалено администрацией...
Кров з молоком• 12 ноября 2023
Вітаю, хай буде щасливий!!! Святкує там ? має друзів? Ви коли до нього їдете?
Крихітка на всі
• 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
Ну якщо ваші діти зовсім не прислухаються до батьків, то це проблема вашого виховання, я тут ні до чого
Крихітка на всі
• 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...
Не пью, не курю• 12 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
У нас такие дети, которые имеют свое мнение.
Моя подруга уговорила сына, вывезла, а он вернулся. В 19 лет.
Полтавська галушка• 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Радуйтесь
Мой не захотел
І мій не хоче, категорично....
Не пью, не курю• 12 ноября 2023
И что вам мешает поехать к нему? Быть с ним в день его рождения, раз так печально
Или вы там с ним сидите, печалитесь?
Крихітка на всі
• 12 ноября 2023
Ответ дляКров з молоком
Друзів має, але не святкує, не дуже полюбляє свята. Пригостить чимось друзів і на тому все. Я їзжу раз на кілька місяців
Мальчижка• 12 ноября 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Удалено администрацией...