Харчовий тріль• 12 ноября 2023

А може ну його тих чоловіків?

Ну от серьозно. Поки мені тільки ті попадалися , після яких себе по частинках потім збираєш. Кохання?- Так я ще не зустрічала таких, щоб мене кохали . Секс?- для цього є іграшки. Оргазм 100% гарантії. Подарунки, квіти?- я сама можу купити. Я вже можу все сама.
Є тут ще такі розчаровані? В якому віці ви до цього дійшли?
Є ті, хто таки зустрів того, з ким змогли повірити в любов та можливість нормальних відносин?
Из Кукуева я• 12 ноября 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Дякую за вашу історію. Коли читаєш такі розповіді, то так тепло на душі стає.
Головне не робіть собі шаблонів, яким він має бути, мені завжди подобались чоловіки, які гарно говорять компліменти , дарують квіти, емоційні і т.д. А по факту виявлялися балаболи і перекотиполе. Чоловік повна протилежність- він спокійний, робить, а не обіцяє, не емоційний. Але з ним, тепло, надійно і спокійно. Тому придивіться до тих кого знаєте, дайте шанс. Або якщо це нові відносини, не поспішайте з висновками, насправді ми самі не знаємо, яка людина нам потрібна.